Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Konec s pitím, zn. navždy
*
#56919
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
Ale stejne bych mel radsi nejaky plan B, kdyby prislo to "a chci se napit".
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56920
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
Zuzko, me pomaha horkej cernej caj s citronem. A na dovcu s pijany je dobra rucni prace. Mas zamestnany ruce, nemusis drzet sklenicku. Vlastni zkusenost. Za dovcu ponozky a kus svetru
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56924
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
Zuzana napsal:
[quote]Krásný nedělní večer,

prosím vás teď o podporu, vážně ji moc potřebuju. Od včera přede mnou pořád někdo pije (oslava narozenin, návštěvy). Teď toho mám po krk, mám hrozný vztek a chuť dopít zbytek červeného, co zbylo v lednici po návštěvě. A to nás čeká deset dní na dovolené, kde budou všichni ostatní minimálně večer popíjet. Mám pocit, že to nezvládnu

Vařím si třezalkový čaj.[/quote
Jestli jsi to už neudělala, okamžitě tu flašku se zbytkem červenyho výhod!!!!! Okamžitě!!!!! Ať si to nezavaris ještě před dovolenou! A na dovoleny silný nervy, ať si ji nezkazis, ale uzijes.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56927
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
Víno spolknul odpad ve dřezu, ne já . Pokračuju ve vysněné abstinenci.

Krásný začátek týdne všem!
Evka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56928
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
Vyborne, Zlikvidovat, tak to má být. Já při tom uklízení jako vzpomínku na starý nedobry časy našla nejdřív jednu flašku a pak druhou. Naštěstí byly obě prázdný. Někdo se mne tu ptal, co bych udělala, kdyby byly plný. Na ten dotaz nemůžu zapomenout. Jsem si ale jista, že misto vypiti bych je vylila. A kdyby byly dvě plný, letěly by obě. Proto jsem to i tobě radila. Jsi dobra, držím palce na dovoleny, ty to das. Ozvi se, jak to půjde nebo se s námi spoj, až půjdou ostatní chlastat. Podržíme te.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56946
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
Ahoj všem!

Hlásím se z Chorvatska. Došla jsem k jedné podstatné myšlence (je tak jednoduchá, ale opravdu uvědomit si ji je tak těžké). Všichni lehce popíjí pivo, já zůstávám u kávy. Když bych chtěla, nic mi nebrání v tom, si víno dát (nejsem těhotná, neberu antibiotika atd.), ale já prostě nechci. NECHCI pít.

Je to osvobozující pocit

Držte mi palce, přeju krásný zbytek neděle!
Evka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56948
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
Ahoj, Zuzi, zdravím do Chorvatska Kde tam vůbec jsi? Kdybych si ne zlomila nohu, tak tam jsem taky. Moc let tam jezdím za kámoškou, ona je Chorvatka s ceskymi kořeny, mluvi perfektne česky. Jezdíme spolu bud k Zadaru nebo k Pule, byly jsme i v Crikvenici a v Primostenu. Ona bydlí kousek u Záhřebu, chlapi zůstali doma a jezdily jsme spolu. No, tak letos kulový, aspoň ode mne pozdravuj more a cely Chorvatsko, snad za rok. A co alkohol? Tam ja právě nepila a ani jsem neměla chute, protože kamoska je doktorka a 100%ni abstinentka. Byl to pro me desne osvobozující výlet.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56949
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
Ahoj Sonaso,

jsme ve Vodici, zrovna tu řádí bouře. Tak se můžeš těšit příští rok!
S alkoholem v pohodě, moc se tu nepije, jsme tu dvě rodiny s malými dětmi a večer chodím spát v devět s nimi. Někdy mám chuť si něco dát, ale ta každý den slábne. Tak věřím, že to dám

Pročítala jsem si tvoje příspěvky a ta zlomená noha byla opravdu dar z nebes!

Hezký den, Zuzana.
Evka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56950
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
Ahoj, Zuzko, tak Vodice neznám, ale k Chorvatsku mam víc než kladněj vztah právě kvůli tomu nepiti Ne, že bych třeba nemohla, ale mně tam pit prostě nejde, protože všichni kolem prostě alkohol nepijou Je to divný, ale ja se tam vždycky nějak zregenerovala Pak jsem si to doma ale vynahradila.Doufám, že ty dny jsou už pryc, od ty zlomeny nohy jsem šla nějak do sebe,měla jsem furu času na premejsleni a vysledkem je skoro čtyřměsíční abstinence Ať nám to vydrží, zas napiš
Kdy jedete domu?
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56951
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 7 měsíce  
Dani,

za týden jedeme domů. Tak jestli si z jakéhokoliv důvodu vydržela týden nepít a užívala sis to, tak to je první vlaštovka!

Já bych snad pila i mezi abstinenty

Stydím se za sebe, hrozně... Co jsem všechno napáchala na dovolených, ostuda jak hrom

Zítra se probudím do prvního měsíce abstinence

Kolik jsi toho dokázala vypít, když sis "vynahrazovala"? Já klidně litr a půl nebo dva litry bílého. Když jsem začala už dopoledne, večer to na mě nešlo ani poznat.
Evka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter