Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: 10 let s alkoholem. Je čas se rozloucit!?
#59581
Re: 10 let s alkoholem. Je čas se rozloucit!? Před 3 rok, 2 měsíce  
Ivana napsal:
Malachiaši,
to co jsi napsal, ty piješ když jsi šťastnej i nešťastnej. Ono se vždy něco najde, tak na to zapomeň! Prostě přestaň!!! Když to nedokážeš sám, vyhledej odborníky. Nevím v jakém jseš stadiu, jaké máš absťáky....na nic se nevymlouvej, problémy máme všichni a covid nás rozložil všechny. Já jsem ho prodělala a jsem šťastná, že jsem z toho venku. Piš sem, jsme tu dobří znalci i začátečníci. Máme dobré vlákno, Jsem kráva....a poradíme tam i pijícím volům....to nic ve zlém. myslím, že to je ještě milé oslovení...tak se drž a piš.....


Já se v covidové karanténě, co se týká alkoholu, propadla hodně hluboko. Sociální izolaci špatně snáším a řešila jsem ji pitím. Jednodušší je pro mě abstinovat přes pracovní týden než o víkendech. Na víkend si musím hned od rána naplánovat nějakou fyzickou činnost a držet se plánu zuby nehty.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59584
Re: 10 let s alkoholem. Je čas se rozloucit!? Před 3 rok, 2 měsíce  
Ahoj Malachiáši,
to co popisuješ, jak jsi pil a jak jsi se cítil i to, že po sobě nečteš příspěvky...jak kdybych viděla sebe. Jen s tím rozdílem, že já se nalívala vínem a jako ženská jsem neměla ty problémy dva v jednom ráno na záchodě .
Možná jsem blbě pochopila, nebo blbě četla, ale píšeš, že nemáš abstinenční příznaky? Co se to teda pak na tom záchodě dělo??
Jinak si myslím, že už dobře víš, co tě čeká. Dyť jsi to dal 4 měsíce!!! Máš proti nám začátečníkům přeci velkou výhodu a věřím, že to dáš opět a využiješ i tu zkušenost, že po čtyřech měsících pít je blbost.
Moc držím palce!!
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59587
Re: 10 let s alkoholem. Je čas se rozloucit!? Před 3 rok, 2 měsíce  
Ivana napsal:
Malachiáši,
musím tě uklidnit, je málo těch, kteří by přestali pít hned napoprvé. Já jsem k tomu dospěla po letech.(moje vlákno. Téma Abstinence: Jak žít po závislosti. Zkus si to přečíst, je to dost smutný a poučný. Nikomu nepřeju to čím jsem si prošla, peklo proti tomu byla rekreace ROH.
Musíš chtít ta sám, nikdo jiný ti s tím nepomůže. Už to, že sem píšeš, je pokrok...jsme tu pro tebe...drž se. Jsme banda všech věkových i váhových kategorií a všichni na jedné lodi !!!


jj ja vim. Musim to urvat sam.
Tve vlakno si urcite proctu.
Diky moc za tip ...
Drz se
Malachiáš
čistá hlava od 2.1.2021 :)
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59588
Re: 10 let s alkoholem. Je čas se rozloucit!? Před 3 rok, 2 měsíce  
Simona napsal:
Ahoj Malachiáši,
to co popisuješ, jak jsi pil a jak jsi se cítil i to, že po sobě nečteš příspěvky...jak kdybych viděla sebe. Jen s tím rozdílem, že já se nalívala vínem a jako ženská jsem neměla ty problémy dva v jednom ráno na záchodě .
Možná jsem blbě pochopila, nebo blbě četla, ale píšeš, že nemáš abstinenční příznaky? Co se to teda pak na tom záchodě dělo??
Jinak si myslím, že už dobře víš, co tě čeká. Dyť jsi to dal 4 měsíce!!! Máš proti nám začátečníkům přeci velkou výhodu a věřím, že to dáš opět a využiješ i tu zkušenost, že po čtyřech měsících pít je blbost.
Moc držím palce!!


To co se delo na wc, bylo mysleno jako vtip na to, jak moc se mi trasly ruce. Nevim jak jsem to presne napsal, ale mel to byt vtip.
Co se tyka abstaku, nevim, nic zasadniho nepocituji.
Samozrejme jsem lehce podrazdeny, nevim co bych sezral, pač mi asi chybi kalorie z rumu a tak. Ale nic zasadniho. Joooo docela blbe spim. Mam problem usnout. Jdu si lehnout kolem pulnoci a prevaluju se treba do 3-3:30h. Zkousel jsem i cist, to driv zabralo spolehlive, a nic.

Dnes jsem byl v servisu (u nas ve vsi) pro auto, majitel mi nabizel panaka, zna me a vzdy jsem si tam 2-3 dal. Vlastne jsem tam chodil skoro kazdy tyden na pokec (i bez auta) jen kvuli tomu ze jsem vedel ze tam furt neco maji a ze mi nalejou. Panaka jsem odmitl. On mi povida ze vypadam odpocate jak po 14denni dovolene. A to nevi, ze nepiju. Pravda, teprve od 2.1. ale asi to je videt

Takze asi tak...
Dalsi skvely den za mnou a tesim se na dalsi.
Malachiáš
čistá hlava od 2.1.2021 :)
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59589
Re: 10 let s alkoholem. Je čas se rozloucit!? Před 3 rok, 2 měsíce  
Já to jako vtip brala .
S jídlem nás tu bojuje většina a máme to podobně. Špatné spaní bude určitě důsledek absťáku a určitě se to spraví. Já se prolejvám třezalkou a je to lepší.
A to, že vypadá člověk odpočatě jsem tu také někde popisovala. Ten chlast se na nás dost podepíše.
Tak se dřž!!!
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59685
Re: 10 let s alkoholem. Je čas se rozloucit!? Před 3 rok, 2 měsíce  
Zkusil jsem pred spanim pit mleko a rekl bych ze to vcelku funguje.
Vzdycky kdyz abstinuji, strasne mi mleko chutna.
Vypiju litranek za den v klidku.
Radeji si vyguuglim, jestli si na tom taky nemuzu vypestovat zavislost.
To by mi tak jeste chybelo

Drzte se ...
Malachiáš
čistá hlava od 2.1.2021 :)
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59696
Re: 10 let s alkoholem. Je čas se rozloucit!? Před 3 rok, 2 měsíce  
Hele, Malachi, já ho mám taky ráda a piju ho po litrech. Možná se pak sejdem na fóru Mlíkoholik:-)
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59697
Re: 10 let s alkoholem. Je čas se rozloucit!? Před 3 rok, 2 měsíce  
Jinak ještě k té nespavosti. Já jí tedy netrpím a blbě jsem spala jen po chlastu. Ne že bych neusnula, ale cca od 1 hodiny jsem byla probuzená a do rána se převalovala a třásla. Byl to hnus.
Jinak ale na spaní, když občas nemůžu usnout, celkem dobře zabírá přírodní preparát Persen. Já mám po něm vždycky sny- a opravdu hezký sny (i erotický! : ).
Z nepřírodních preparátů je výborný Rivotril, je celkem spolehlivý, ten tě neoblbne, ale uvede do takového poklidného příjemného stavu, ale je návykový, takže to jen v největší krizi, denně rozhodně ne.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59703
Re: 10 let s alkoholem. Je čas se rozloucit!? Před 3 rok, 2 měsíce  
Edna napsal:
Hele, Malachi, já ho mám taky ráda a piju ho po litrech. Možná se pak sejdem na fóru Mlíkoholik:-)

Ahoj Edno,
to je šílená představa.
Vědomí, že do si do smrti nedáš mliko, sýr, krupicovou kaši, pribinaka...
Náhodou si omylem liznes jogurtu a litas v tom zase...
))
Malachiáš
čistá hlava od 2.1.2021 :)
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59704
Re: 10 let s alkoholem. Je čas se rozloucit!? Před 3 rok, 2 měsíce  
Edna napsal:
Jinak ještě k té nespavosti. Já jí tedy netrpím a blbě jsem spala jen po chlastu. Ne že bych neusnula, ale cca od 1 hodiny jsem byla probuzená a do rána se převalovala a třásla. Byl to hnus.
Jinak ale na spaní, když občas nemůžu usnout, celkem dobře zabírá přírodní preparát Persen. Já mám po něm vždycky sny- a opravdu hezký sny (i erotický! : ).
Z nepřírodních preparátů je výborný Rivotril, je celkem spolehlivý, ten tě neoblbne, ale uvede do takového poklidného příjemného stavu, ale je návykový, takže to jen v největší krizi, denně rozhodně ne.


Ja spal po chlastu jak miminko.
Mozna lip. Miminka se vlastně budi kazde 3h na kojení.
Ja vydrzel spat i 10-12h v kuse.
Mliko docela funguje, pak tak vědomé nebo kontrolované dýchání.
Malachiáš
čistá hlava od 2.1.2021 :)
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter