Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...27282930313233...36
Dolů
Téma: můj alko deník
*
#59475
Re: můj alko deník Před 3 rok, 3 měsíce  
inka slimka napsal:
Moje nejlepší kámoška flaška. Na cesty a výlety pečlivě namíchaná v malé petce od minerálky, aby si každý myslel, jak vehementně dodržuju pitný režim, nakupování zbytečností v obchodě jen aby to nebylo blbé že jdu jen pro chlast. Doma jsem si nalívala do hrnku od kafe, aby nebylo poznat, že tam je víno, vtipné to bylo hlavně v zimních měsících, to jsem do hrnku ještě foukala, jakože mám horký čaj heh. Byla jsem přesvědčivá.

Opravdu mi z Tebe beha mraz po zadech . jako by jsi vytahovala me vzpominky a hezky jednu po druhe je obracela a ukazovala. U me byl jediny rozdil v tom ze to nebylo vino ale vodka, whisky nebo gin - vzdy namichane s necim nealko. Jinak vse stejne... vcetne toho foukani do hrnku a michani petek.

A to jak pises ze vsechno musi byt HNED... ano, mel jsem to stejne... hned, rychle, okamzite - a co nejlepe at vsichni vidi jak jsem dobry! A ono to tak fungovalo - dlouhe roky. Roky ten motor pohaneny chlastem slapal skvele a dokonale a bez zavad. Nez se to podelalo. Casto jsem tehdy premyslel o tom ze se zabiju, ze na to kaslu a ze to proste skoncim. A vubec nejbliz sebevrazde jsem byl kdyz jsem zacal abstinovat a pomalicku jsem zacal chapat proti cemu stojim. Ze to uz NIKDY nebude jako driv. Ze jsem zmrzaceny a poznamenany do konce zivota. Trvalo mi strasne dlouho nez jsem pochopil ze tohle je neco co nepujde HNED. Ze ten pruser je tak obrovsky ze pokud se budu snazit ho vyresit vcelku a HNED tak me to rozdrti a selzu. Ze to budu muset roztrhat na spoustu malych kousku a ty resit hezky jeden po druhem. Kousek po kousku, den za dnem.

Zacala jsi moc dobre s temi body co mas na splneni - to je to nejlepsi co muzes udelat - nalozit si ukoly . Manzel casem bud pochopi jak se veci maji a nebo nepochopi ale to se neda nic delat - jen si hlidej aby kdyz uz neni napomocen aspon situaci nezhorsoval (nabizeni piti, piti pred Tebou apod.).
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59482
Re: můj alko deník Před 3 rok, 3 měsíce  
Edno-já jsem starý neurotik, jsem podle Hippokratova dělení typický cholerik- energická, prudká, vznětlivá, rychle vzplanu a hůř se ovládám, dřív mluvím než myslím, mám sklony vládnout, organizovat, nesnesu podřídit se- proto dělám šéfku jsem nedůsledná, a moc ráda se nechávám poslouchat takže určitě to chci zkusit, a když mi to nic nedá, budu hledat tak dlouho, dokud se z toho buď neunavím a nedostanu sama, nebo nenajdu někoho, kdo tole všechno bude chápat. Když jsem sestře všechno teď vysypala, pousmála se a řekla, že jestli tohle vysypu na terapii, tak ten chudák co mě bude poslouchat bude sám terapii potřebovat

eriko- mám to opačně, otvírala bych až bych brečela, jsem schopná o sobě říct úúúplně vše a klidně cizímu člověku hrozně mě to pak odlehčí:)

Gennosuke je to masakr, jak se tyhle věci dějí všem stejně, jako přes kopírák. Pomalu mi začíná docházet, že musím brzdit. Stále častěji se mi do toho projektují slova různých fyzioterapeutů, čínský léčitélů a ostatních , ke kterým jsem za těch 9 let co mám problémy se zádama chodila- a to sice, že jsem si na svá bedra naložila moc, proto mě tak dlouho upozorňovala abych zvolnila, až mě zkrátka položily na lopatky- a já si celou dobu myslela, že toho mám moc FZICKY a odcházela od všech z očima v sloup- vždyť přeci naše babičky makaly od rána do noci na poli, ohnuté k zemi a tyto problémy neměly..a až poslední dobou mi dochází, že jsem si toho naložila moc PSYCHICKY... že na to, abych tohle vše zvládla utřídit a ukočírovat bych potřebovala na krku dvě hlavy. že ta moje honba za dokonalostí je jen můj strach ze sebe. Ozývá se ve mě malinká holka co potřebuje obejmout.
Nad sebevraždou jsem občas taky přemýšlela, spíš ve smylu jaké by to bylo, kdybych tady nebyla, že by si ostatní konečně vážili co měli, že by teprv viděli, co vše jsem zastala, až by to po mě museli dělat. kráva no
Dnes jsem úplně v pohodě, oproti prvnímu pokusu o obstinenci, kdy každý den byl peklo, tak jsem si na chlast ani nevzpomněla dneska. Začetla jsem se do super knihy od Kratochvíla- Jak žít s neurozou, a na každé stránce se poznávám a docvakává mi to. uklidila jsem celý dům, obě patra, uvařila si fakt dobré jídlo, poslouchám tady Bacha na plné pecky a jsem v klidu. Díky tady všem a díky hodně Tobě!
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59486
Re: můj alko deník Před 3 rok, 3 měsíce  
eriko- mám to opačně, otvírala bych až bych brečela, jsem schopná o sobě říct úúúplně vše a klidně cizímu člověku hrozně mě to pak odlehčí:)


Ono to funguje tak, akoby si časť svojho trápenia hodila na druhého. A ešte k tomu vykecávaniu. Niekedy je to dobre. Občas sa človek zacyklí vo svojich myšlienkach a nevidí východisko. A potom sa nájde niekto, kto mu ukáže iný smer z toho marazmu vlastných myšlienok.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59489
Re: můj alko deník Před 3 rok, 3 měsíce  
Inko, psala, ze podpora partnera je skvela.
Mas pravdu je to bezva. Pomohlo mi to.
Mela jsem jeden cas obavu, aby nekdy az prijde rozepre, mi to nevycte. Aby mi nerekl, ze kuli tobe nepiju a ted tohle....
Ale kdyz jsem to tak resila, tak jsem si rekla, ze by mi mohl casem uplne v pohode vycit, ze jsem lila.
Na jednu stranu mi je trochu lito, klucina, co si vzal o 10 let starsi babu,ktera ke vsemu jeste chlasta.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59490
Re: můj alko deník Před 3 rok, 3 měsíce  
Erika napsal:
Inko, psala, ze podpora partnera je skvela.
Mas pravdu je to bezva. Pomohlo mi to.
Mela jsem jeden cas obavu, aby nekdy az prijde rozepre, mi to nevycte. Aby mi nerekl, ze kuli tobe nepiju a ted tohle....
Ale kdyz jsem to tak resila, tak jsem si rekla, ze by mi mohl casem uplne v pohode vycit, ze jsem lila.
Na jednu stranu mi je trochu lito, klucina, co si vzal o 10 let starsi babu,ktera ke vsemu jeste chlasta.


Eriko, tak na tohle musím reagovat i když to není k moc k tématu. Jsem o rok mladší než ty a můj přítel se kterým se znám 7 let je mladší o 14 let . Nikdy jsem si neuměla představit, že bych měla stejně starého chlapa...natož mladšího. A o tolik už vůbec ne... to už zavánělo úchylkou . Takže tvého klučiny Ti líto být nemusí
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59493
Re: můj alko deník Před 3 rok, 3 měsíce  
Erika napsal:
klucina, co si vzal o 10 let starsi babu,ktera ke vsemu jeste chlasta.

Chlastala. Uz nechlasta! A nejenze nechlasta ale vzhledem k tomu jak v tom litala to zvladla dostat pod kontrolu naprosto skvele .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59496
Re: můj alko deník Před 3 rok, 3 měsíce  
Dekuju Geno
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59509
Re: můj alko deník Před 3 rok, 3 měsíce  
dnes je 6. ledna, v tento den před měsícem přesně, jsem se poprvé rozhodla abstinovat, a porušila to po 10 dnesch. Absťáky byly peklo na zemi. Uběhlo to hrozně rychle, že si dnes říkám, krávo, tohle jsi mohla úplně v pohodě dát. Ale člověk míní...
Dnes je to 3. den čistoty, zatím nemám jediný abstinenční příznak, jsem zatím úplně v pohodě, ani nahoru ani dolů, ani euforie, ani depka, nic. Ze svých předsevzetí se posouvám ke splnění dalšího- jídelníček, už ho mám v ruce, vyhotovený, a dokonce v rámci "dostaň to do hlavy" přepsaný ručně. Takže oprava zubů se blíží hurááá a teď už i správně nastavené kCal na míru. Knihy mám rozečtené dvě, no já jsem spokojenááá
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59511
Re: můj alko deník Před 3 rok, 3 měsíce  
Inko drz se, to das
Malachiáš
čistá hlava od 2.1.2021 :)
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59701
Re: můj alko deník Před 3 rok, 3 měsíce  
Ahoj Inko,
jak se daří???
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...27282930313233...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter