Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...28293031323334...36
Dolů
Téma: můj alko deník
*
#59706
Re: můj alko deník Před 3 rok, 3 měsíce  
Ahoj Simčo zatím úplně v pohodě:) jsem čistá, chodím ven, hodně vařím, a na abstinenci ani alkohol nemyslím
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59707
Re: můj alko deník Před 3 rok, 3 měsíce  
Inko super!!!
Moc na Tebe myslím a držím palce!!!
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59712
Re: můj alko deník Před 3 rok, 3 měsíce  
Díky, ono to určitě příjde, zase příjde MS za pár dní, a to se neznám, ale vydržím! musím! už jsem chlastu obětovala dost. Chodí k nám návštěvy, do stodoly nebo jako včera- domů- a všichni se stále diví- ty nepiješ?- to už jako nikdy nebudeš pít?- nebudeš pít celý rok? - s námi nepojedeš do sklípku? - proč jako nepiješ?... jako není tak těžké přesvědčit sebe, ale odpovídat na ty kecy druhých ani se mnou nic nedělalo že pili všichni víno já měla vodu s citronem a pohoda, ale ráno sem preventivně řekla muži aby odnesl ihned všechny prázdné lahve a i to co zbylo plné někam pryč a aby to nebylo ve stodole protože až příjde bažení vypiju to. pochopil to nic neříkal a vše odvezl pryč. zítra zase začíná kolotoč, 3 děti, školka, škola, do práce, na finančák, na poštu, zásilkovny, ppl, banka. nakoupit uvařit, děti, vyprat a večer mrtvá padnout za vlast
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59725
Re: můj alko deník Před 3 rok, 3 měsíce  
Ahoj Inko,
super, že manžel už asi pomalu začal chápat...No, chlapi...Přítel na mě taky nejprve koukal jak na blázna, ale pak se k tomu postavil skvěle.
No a ty návštěvy? Já bych teda s nimi vůbec neřešila co bude za týden, měsíc, rok...Navíc teď si i hlídáš jídlo, tak bych to spíš podala tak - jsem na dietě, teď nebudu a hotovo.. Časem si třeba zvyknou.
Drž se a dej vědět jak je
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59918
Re: můj alko deník Před 3 rok, 3 měsíce  
13. den čistá jak slovo boží
nebudu lhát, občas se hlásí chuť a mozek se mě snaží přesvědčit o tom, že už jsem to přece vydržela TAK DLOUHO, tak to mám pod kontrolou a pohoda.

Jsem vlastně vděčná za to, že jsem svůj první pokus prosrala už po 10 dnech, protože jsem měla možnost zjistit, co mě v abstinenci čeká, co to vlastně je to bažení, a že když to vydržím a najdu si hned jinou činnost, odezní to a zas je pár dní klid.
Taky se více soustředím na spouštěče a zjišťuju, že je tím hlavním je manžel...
a dalšími děti.
No nedá se, co si budem...

Nahoru dolu jing a jang, černá a bílá, světlo a tma.. To je přesně ta vyrovnanost, nejde pořád žít na růžovém obláčku a pokud jo, vyměním láhev vína za růžové brýle. Jenže to nefunguje. Aby vše fungovalo v symbioze a rovnováze, musí to prostě být nahoru a dolu.

To je taková další věc, kterou jsem si v abstinenci uvědomila, v honbě za dokonalým já, které neexistuje.

Jsem dokonalá jaká jsem, s depkou, když na všechny křičím, když nemám náladu, nebo jen jedny nervy, s uhrem na bradě každých 28 dní mého cyklu, se slzami v očích, když už týden prší.
Pořád dokonalá já.
Dost se mi ulevilo

Abstinence je taky taková, skvělá v tom, že člověk myslí s čistou hlavou, užije si vše úplně jinak, vnímá i maličkosti ze kterých se raduje, zjistí, že ne každé jídlo chutná stejně..
ale na druhou stranu, je to i dost nuda. Jo, nuda. Počáteční euforie, naťuknutá občasným bažením, feel strong! křivka, která víc než nahoru a dolu ukazuje rovnu hladinu ničeho.
O čem tak psát, když člověk prostě jen normálně žije.
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59986
Re: můj alko deník Před 3 rok, 3 měsíce  
Inko: tak jsem se na to nevy....! Ale vyspala, nic se nemá žrát když je to horký...ale moc díky...
Ano abstinence je trochu nuda, člověk nedělá ty blbosti a machroviny. Nejen RED BULL ti na začátku dává křídla.
Drž se.....
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60093
Re: můj alko deník Před 3 rok, 2 měsíce  
16.den, neuvěřitelné
včera manžel "oslavil" narozky... jedním pivem, a šel spát. Asi stáre
já se zatím držím, poctivě zobu vysoké dávky magnezia, b-komplex, déčko a omega3, a jsem fakt úplně klidná, dobře spím, mám dobrou náladu...a splnila jsem si další bod z "wih listu" - mám konečně robotický vysavač roomba, jmenuje se herbert, a už mi tu hodinu jezdí po baráku a maká mezitím co já se válím u filmu. No není to nádhera
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60176
Re: můj alko deník Před 3 rok, 2 měsíce  
18.den KRIZE jako prase.
V práci toho dneska bylo dost, mnželovi dnes příjde parta kamarádů.. nakoupeno hodně vína.. a ve mě to vzbudilo totální chuť si dát. Koukám na ty 3 litry do lednice když chystám jednohubky a našeptávač je tu se mnou.. už jsem se skoro přesvědčila, že si dám, jen jednou, když jsou ty narozky.. jen trochu.. jen sklenku.. a pak zas budu pokračovat v abstinenci..

je to masakr.. začínám se potit.. narvala jsem do sebe hromadu hořčíku a vypila snad na ex litr vody s citronem a jdu si číst.. uf.
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60177
Re: můj alko deník Před 3 rok, 2 měsíce  
Zatni zuby
Me pomaha horkej caj. Cernej s citronem
Nekdo tu taky psal neco ledovyho. Moc dobra je ledova Vinea.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60178
Re: můj alko deník Před 3 rok, 2 měsíce  
Preci si to nezkazis!
Budes mit za dva dny vyroci !!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...28293031323334...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter