Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2930313233343536
Dolů
Téma: můj alko deník
*
#60186
Re: můj alko deník Před 3 rok, 2 měsíce  
Dal jsem to přešlo to za pár minut uf:)
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60196
Re: můj alko deník Před 3 rok, 2 měsíce  
Ahoj Inko,
super, nepodlehla jsi. Já si pamatuju, že jsem běhala okolo baráku. Asi jsem chtěla tomu hajzlovi zdrhnout. A každý den jsem byla rychlejší......
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60197
Re: můj alko deník Před 3 rok, 2 měsíce  
Inko, bezva.
Bez ztraty kyticky
A nebo palec nahoru
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60227
Re: můj alko deník Před 3 rok, 2 měsíce  
ZUBY
jednou z věcí, kterou vám SPOLEHLIVĚ ODDĚLÁ CHLAST jsou zuby.
Ty moje byly v dezolátním stavu a celé to ještě bylo podtrženo mou panickou hrůzou ze zubařů. Tedy né přímo z nich, ale z toho "čekání na bolest" .. kdy se vám vrvá v zubu a najednou to píchne a bolest vám projede až do paty, slzy vyhrknou, zubaři ukousnete prst a jako já-se tam pak ze strachu 10 let neukážete
znáte to ne

O zuby se staráte "standardně" takže je pošudláte ráno a večer a tím veškěrá péče končí. Jaképak copak, jsem mladá, zuby mám přece cajk.

Pak přestanete pít, a začne se vám vyjasňovat mysl, díkybohu se vyjasňuje celkem rychle:

a tak si uvědomíte, že jestli se nechcete po zbytek života smát do rukávu, schovávat za rameno nebo se smát se sevřenými rty a s rukou před ústy, je na čase s tím něco dělat.
A tak jdete.

V dusnu ordinace zjistíte, že umíte číst zubařovy myšlenky, při pohledu na snímky.

V jeho hlavě lze zřetelně slyšet věci jako
"to je krááva, nejradší bych ji to nechal všecko zaplatit, i to, co proplací pojišťovna..." nebo "no ty vole tohle jsem tu dloiho neměl, hlavně, že už od dvěří křičí "injekce" ... a tak dále:)

pak zjistíte, kolik let chození bude trvat než se to všechno dá dokupy..kolik času a strachu a probdělých nocí před zubařem mě čeká.. a začnete hledat jinou cestu

Předchvíli jsem přijela po narkoze domů:)

bez jediného kazu, na jeden zátah a ještě získala dentální hygienu free.

no není to paráda?! nic mě nebolí, jen jsem trcohu retardovaná zatím, točí se mi hlava a mám šílený hlad.

Až přijdou k sobě vysekané osmičky a šití, asi budu mluvit jinak..

ALE JE TO ZA MNOU, další bod z Wish listu!

A cena? není to jedno? stálo mě to tolik, co dennodenní půl roční pití. Tohle považuju za nejlépe investované peníze.

Jak jsem jen mohla chodit s takovou pusou a nestydět se za to.
Díky bohu už nemám za co.

Kdybych se nerozhodla přestat pít, nikdy bych do toho nešla, protože by mě to ani nenapadlo.
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60228
Re: můj alko deník Před 3 rok, 2 měsíce  
Inko, tak to je moc skvela zprava.
To ses Borka.

Mozna to bude i geneticky. Muj stryc, mamky bratr, nema ve svych 70 letech jediny kaz a vsech 32 zubu.
Ja budu mit asi rodove zuby celkem dobry.
Uz mi par krat vrtali, ale vzdy vyzaduji “opichat”!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60229
Re: můj alko deník Před 3 rok, 2 měsíce  
A cena? není to jedno? stálo mě to tolik, co dennodenní půl roční pití. Tohle považuju za nejlépe investované peníze.


Mňa stali moje zuby 1500 eur. Svine jedne K tomu som si kúpil autičko staršie za 4500 eur v slušnej výbave + gumy zimne a letné 500 eur. Evidentne Nemec na ňom nešetril a doprial si. Som s ním zatiaľ nadmieru spokojný. Teší ma, že si v ňom môžem v tej zime zatopiť aj pod zadkom . Nový notebook ma stal 600 eur. Prestal som sa obliekať už číňanov a doprajem si trochu luxusu. Veľa miniem aj na hlúposti, odmeňujem sa, že sa mi darí abstinovať. K tomu mám teraz pár tisíc na účte. Nie je to veľa, ale tak veľa miniem aj na hlúposti. To sú vecičky, ktoré by som nikdy nemal, ak by som som pil. Vtedy som žil od výlaty po výlatu, občas aj do mínusu na účte. Občas pomohla záložňa. Takže minimálne po finančnej stránke sa oplatí abstinovať.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60374
Re: můj alko deník Před 3 rok, 2 měsíce  
zítra mám narozky. Kristova noho-kristovy roky :O
a jsem 28 dní čistá. panebože. tak dlouho jsem bez alkoholu nebyla od 15 let. to je mazec.

Jak je oslavím?
ráno jdu na rehabky a masáž:) pak mě na poště čeká spousta malých radostí které jsem si v průběhu minulého týdne pořídila
koupím si sushi, a naložím se do vany, svíčka, kniha, klid
neskutečně se těším
budou to sice moje 4 narozeniny za sebou co jsem střízlivá, ale nikdy to nebylo dobrovolně
ve 30 jsem čekala své 3.dítě, takže nealko oslava, i když dvojku jsem určitě měla i tyhdy.

ve 31 jsem ležela ve špitále s výhřezem plotýny

ve 32 opět to samé, na den přesně

a zítra to bude vědomé a dobrovolné a radostné.
Jsem dobrá, fakt!

Co je u mě nového?
Hodně se pozoruju, takže určitě lepší pleť, nemám unavené oči, fakt dobře spím, mnohem lépe myslím, nejse vůbec nervní, hrozně jsem se vyklidnila, je mi fakt fajn!

Nekoušu si nehty! naopak si je hezky pěstuju, starám se o ně a sebe mnohhem více, čtu další knihu, včera jsem si vyšla na Lopeník:)

dnes jsem si malovala s dětmi! neuvěřitelné, vždy jsem jim stračila mobily do ruky, nalila si víno, hlavně aby už neotravovaly...achjo

a víte co? manžel si všimnul a prohlásil, že se mnou bude držet basu a pojede suchý únor

začal před týdnem
už teď je to s ním k nevydržení , ale uvědomuju si, jaké mi nastavil zrcadlo, jak to bylo nesnesitelné se mnou v prosinci, když jsem začínala

Tak já se zase ozvu :
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60376
Re: můj alko deník Před 3 rok, 2 měsíce  
krtko je to super že ? auto plánuju na jaro, můj sen je Wv Caddy tak snad se mi to splní..
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60377
Re: můj alko deník Před 3 rok, 2 měsíce  
inka napsal:
a jsem 28 dní čistá. panebože. tak dlouho jsem bez alkoholu nebyla od 15 let. to je mazec.

Je to mazec . A Ty jsi skvela! Moc a moc drzim palce at se dal dari!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60378
Re: můj alko deník Před 3 rok, 2 měsíce  
genno dííky konečně ses taky objevil jedu dál a doufám že co nejdýl:)
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2930313233343536
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter