Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...36
Dolů
Téma: můj alko deník
*
#57760
Re: můj alko deník Před 4 rok, 2 měsíce  
Ahoj Jaroslavo ,motivací by Ti měly být Tvoje děti. Tvoje závislost je celkem velká i když si myslíš, že normálně funguješ a staráš se.Myslíš si ,že to tak bude pořád?Až povyrostou budou více vnímat a ožralá matka jim bude příkladem do života. Později Tě budou vidět zvracející, nervózní a třeba pochcanou. To je vývoj alkoholika a nemysli si ,že se Tě to netýká ,že to tak není.A taky zdravotní rizika jsou velká.Taková cirhóza z každodenního pití vína je taky pěkná mňamka.Co myslíš,stojí Ti budoucnost Tvých děti za to ,aby ses nezměnila v ubohou trosku ? Vyhledej pomoc adiktologa a psychologa a začni hned.Jen tak muzes odvrátit hnusné dětství Tvych dětí!!!Ne tady ta diskuze,ale TVÉ DĚTI Ti mají být motivací!!!!
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57762
Re: můj alko deník Před 4 rok, 2 měsíce  
Vyzerá to tak že ďalší denník nebude denníkom...
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57763
Re: můj alko deník Před 4 rok, 2 měsíce  
Píšeš: psychicky nic moc...teď je třetí den a nejraději bych svou abstinenci porušila, proto jsem najela....

To je absťák. Prečo si každý myslí, že absťák musí byť len nejaké potenie, trasenie atd.? Užívaním navykovej látky sa ovplyvňuje psychika. A to sú následky. Môže to byť absťak z alkoholu, cigariet, z oboch. Netuším. Každopádne to len dokazuje, že v niečom si namočená až po krk.
Ja by som asi obe veci naraz nerušil, cigarety aj alkohol.

Otázka. Aké pocity zažívaš pri pití toho vína. Vnímaš pri tom vôbec niečo alebo to len do seba naleješ bez rozmýšľania? Vnímaš účinok alkoholu alebo jeho chuť? A to by ma zaujímala odpoveď aj od iných dievčat, ktoré majú skúsenosť s domácim vínovým pitím.
Zo skúsenosti viem len jedno. Nikdy to pri tom víne neostalo. Však kto by chcel piť 5 litrov vína, keď podobný účinok má fľaša vodky....
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57764
Re: můj alko deník Před 4 rok, 2 měsíce  
Vino nastuju prijemne pomalu, tvrdej jde rychle. Preskoci tu hranici kdy registrujes jak nastupuje.
Tak to bylo ze zacatku, pak jsem do vina toho panaka soupla, aby to melo efekt.
A jeste mi vino chutna. Vic cerveny nez bily.
Takze jsem ho ze zacatku pila pro chut a pak uz jen pro ten pocit co po vypiti prijde
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57771
Re: můj alko deník Před 4 rok, 2 měsíce  
Lenže na rovnaký pocit, ktorý ti dali 2 deci vína na začiatku neskôr potrebuješ 4 deci a tie zase nevypiješ na ex. Preto potom ten prechod na tvrdé.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57776
Re: můj alko deník Před 4 rok, 2 měsíce  
Popravdě, víno už popíjím zhruba 15 let. Tvrdý alkohol mi prostě nechutná a nic neříká, to samé pivo. Nepiju víno proto, abych se opila, neopíjím se, prostě mám ráda tu chuť. Nebýván ožralá, nzvracím a absťáky netrpím. Jsem z Moravy, první vínko jsem ochunala už v osmi letech. U nás na vsi bylo taknějak normální popíjet během dne. Když vím, že budu řídit, nepiju, stejně tak, když jsem byla těhotná a kojila. Moje babička, která zemřela v 92 letech, popíjela celý život. Nikdy nebyla opilá a byla zdravá. Kdybych to víno pila pro potřebu se opít, tak do sebe můžu lupnout panáka a je to. Ale mně opravdu panáky nic neříkají, naposledy jsem měla malyho panáka slivovice když měla sestra oslavu kulatých narozenin, cca před dvěma lety a ani jsem ho nedopila, protože mi to prostě nechutná.
Jen jsem si začala říkat, že s tím naším stylem tady to není úplně normální a že bych chtěla změnu
Jaroslava
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57777
Re: můj alko deník Před 4 rok, 2 měsíce  
Ahoj Jaroslavo. Pises, " jsem zavisla na vine. Nekdy vypiju litr vina, nekdy dva".
Ale to uz je poradna davka. To musi byt opice.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57778
Re: můj alko deník Před 4 rok, 2 měsíce  
No právě že já nemívám žádné opice...neleju to do sebe rychle. spíš tak pomalé popíjení. Ty dva litry jsou vyjímka, když děti brzy usnou a my zůstaneme déle vzhůru u televize.
Kocovinu jsem neměla ani nepamatuju
Jaroslava
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57779
Re: můj alko deník Před 4 rok, 2 měsíce  
Rychle, pomalu. To je fuk, ne? Proste sportrebujes xy [m]g alkoholu na den. A o to jde.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57781
Re: můj alko deník Před 4 rok, 2 měsíce  
Jaroslava napsal:
No právě že já nemívám žádné opice...neleju to do sebe rychle. spíš tak pomalé popíjení.

Tohle bohuzel velmi dobre znam . Jen s rozdilem ze u me to nebylo vino ale michane piti (% to vyslo uplne stejne). Zadne hospody ani bary, zadne popijeni s prateli, zadne ozirani se ani opilecke sceny, zadna okna ani vypadky. Jen pomale a klidne popijeni na pohodu. Je to neskutecne zakerny - vypite mnozstvi se rok za rokem pomalicku zvysuje ale clovek nevnima hrozbu. Proc taky, ze jo... vzdyt se vlastne nic hrozneho ani zasadniho nedeje. Samozrejme ze v hlave blikaji cervena svetylka, samozrejme ze clovek vnima ze mnozstvi alkoholu vypite za vikend mu jeste pred par lety stacilo na tyden nebo vic... ale ono se vlastne stale nic vazneho nedeje a tak se vesele popiji na pohodu dal. A pak jednoho krasneho dne clovek zjisti ze ten vlak uz jede prilis rychle aby z nej slo jen tak snadno vyskocit . Je to snadne - zkus vydrzet bez vina mesic. Vydrzis, vsechno je OK a opravdu neni zadny problem. Nevydrzis, je cas zacit tahat za zachrannou brzdu.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter