Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: můj alko deník
*
Re: můj alko deník Před 8 měsíce  
Ahoj Jaroslovo,

ráda bych tě ujistila, že tvé pití vína ještě není tak strašné ale sama si uznala problém a máš pravdu. Normální to není, ale na druhou stranu je první krok to, že si problém uvědomuješ.

Nedávno jsem přispívala do fóra ohledně svého otce, těžkého alkoholika, který také kdysi pil občas pivko večer u televize a kam to dopracoval. Věř, že dokud ještě můžeš přispívat na toto fórum, můžeš se svou závislostí něco dělat.

Každý alkoholik, který je stále ještě tak nějak schopný uvažovat, by si měl uvědomit, že alkohol neničí nejen osobnost, rodinu, peníze.. Ale především zdraví i když to může znít jako klišé.

Já opecovavam svého otce, který má již těžkou alkoholovou demenci-neví ani co je za den, neudrží stolici a moč, má špatně výsledky jater, věčně padá takže stále nějaké úrazy , žluté belmo, má za sebou i alkoholové epilepticke záchvaty, abstaky kdy se totálně klepe a doprovází je bolesti. Nebydlím s ním, věčně ho někde nahánim klidně i ve 3 v noci, on totiž ani už nevnímá, kde se nachází, nezvládá ani základní úkony jako nabít si mobil atd.Je toho spoustu co s ním zažívám. To prosím dopracoval od toho nevinného pivka u TV. Tohle by jsi přece pro své příbuzné nechtěla.

Kazdy, kdo s pravidelným popíjením začíná, by si měl uvědomit, jak neskutečně si zahráva se zdravím. Bohužel to nejsou jen řeči doktorů. Asi si alkoholici neuvědomují, že jednou můžou skončit na posteli jako lezaci, pos*avat se a být odkázáni na pomoc druhých. V takovém stádiu se už ani té své milované flašky nenapiji..
Markéta
Fresh Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Zdravím všechny, zjistila jsem, že vínko mi ani zas tak nechybí...Protě míso něj si dávám domácí limnády. Spíš mi těch prvních pár dní chyběly cigarety.
Jaroslava
Fresh Boarder
graphgraph
Pohlaví: Žena

Ahoj, to je fajn. Tak at se dale dari ????
Erika
Platinum Boarder
graphgraph

Re: můj alko deník Před 7 měsíce, 3 týdnů  
Inko, žiješ? NEBO JAK JE TO S TÍM DENÍKEM?
Dorka
Jediná cesta ven vede skrz.
Senior Boarder
graphgraph

Re: můj alko deník Před 7 měsíce, 3 týdnů  
Můj alkodeník:
10 let totální abstinence. Jednou začít musíš.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
graphgraph
ICQ#: 343758046 Pohlaví: Muž

Stránka: 123456789
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter