Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...144145146147148149150...165
Dolů
Téma: Jsem kráva
*
Re: Jsem kráva Před 1 měsíc, 4 týdnů  
MichalB napsal:
Pokud nejaka rada, tak je velice jednducha. Je potreba se odloucit od toho pijiciho partnera.

A to nastane tisíc výmluv - společný majetek, nemá kam jít, mají ještě nezletilé dítě atd. - a tak to radši bude trpět dál, nejmenšímu dítěti zničí život a ona nakonec bude ta nejhorší, protože manžel alkoholik přece pracovně funguje a ona vypadá po chlastu hůř a dělá doma prd.

Adélko normálně řekni, že odejdeš a najdeš si bydlení, jestli máš rodiče vrať se k nim i s nejmenším, najdi si odborníka a hlavně se snaž nenapít. Za rok samostatnosti na tom budeš lépe než za rok s tím ochlastou ve vleku.

Nasliboval se dost, teď si na tahu Ty a žádné ultimáta. A na jeho světlou stránku se vybodni, ono tě to a dítě zlikviduje.
pert
Platinum Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Rozhodla jsem se jednoduše... Bojovat za sebe... Se svou potřebou se zlit.. Se svou vymlouvou, že mi tak lépe bude snášet jeho nálady.. Já si v první řadě musím začít u sebe.. Zamést před svým prahem.. A pokud to já dokážu a s odstupem času neuvidím světlo na konci tunelu... Nebo nedej bože sejdu z cesty...To nechci a nemůžu.. Mám doma zvířata, rodinu.. Kamarádky... Já si nemůžu dovolit o to přijít.. To bych neunesla
Adélka
Junior Boarder
graphgraph

Erika napsal:
Adelko, nekdy clovek vydrzi moc. A pak uz staci “ jen” ker a vse se hrouti.
A deti nejsou spravedlive. Nekdy jsou na zaskrceni. Ale jsou Tvoje. A mas je rada. Beru to podle sebe. Nekdy jsem si rikala, ze je skoda, ze ty vetsi uz do babyboxu nenacpu.
A krom deprese, dozrala jsi k nejakemu roznodnuti.
Vim, ze je to strasne tezky.
... Přesně tak.. Tohle jsem měla na mysli... Lépe bych to nenapsala.. Díky
Adélka
Junior Boarder
graphgraph

Co převažuje? Stres a navalený chlap. Ty možná přestaneš, ale nápor na psychiku bude větší a je to dlouhodobě. Tak dlouho se chodí se džbánem až...

Dospělé děti jsou dospělé, nejmenšího by sis nechala. Kamarádky, zvířata... asi nejsi úplně psychicky na dně, k tomu to časem může dojít a skončíš třeba zlomená na práškách, vydrželas tolik let a ještě třeba vydržíš.

Přeju ti tedy hodně štěstí
pert
Platinum Boarder
graphgraph

No a oni ti alkoholici většinou mají štěstí, řezat motorovkou s alkem v krvi nebo řídit vůz a tak vesele celé roky, já to štěstí taky měl, tolik sem mohl mít průserů... nakonec jsem se chtěl změnit a přestal sem, on nechce a nepřestane, jen kolem sebe všechny zničí
pert
Platinum Boarder
graphgraph

Adelko, nejaka cesta to je. To co jsi si vybrala.
Ale nevim, jestli ta nejlepsi.
Bude strasne tezky nepit, kdyz nekdo vedle pije.
A zvlast pro ty, kteri maji alkohol jako unik od reality.
Zkus si dat nejaky termin. Kdyz to do X. X. nezvladnu, zvolim jinou cestu.
Ted uz bych si psala trasy po kterych muzes jit. Jejich vic. Psychoporadna,anonimni alkoholici a opravdu i ten odchod od manzela.
Moc drzim palce. A pis!!!!!!!!
Erika
Platinum Boarder
graphgraph

pert napsal:
No a oni ti alkoholici většinou mají štěstí, řezat motorovkou s alkem v krvi nebo řídit vůz a tak vesele celé roky, já to štěstí taky měl, tolik sem mohl mít průserů... nakonec jsem se chtěl změnit a přestal sem, on nechce a nepřestane, jen kolem sebe všechny zničí

Třeba chce. A nejde mu to. Jako každému z nás. Píšeš: Nakonec jsem se chtěl změnit. A před tím "nakonec" bylo co? Měsíce, možná roky hledání... Je jednoduché odsoudit, když už jsem z nejhoršího venku.
Edna
Platinum Boarder
graphgraph

Já bych dnes třeba mohla dávat rady všem rozvádějícím se okolo mě a že jich je, holt střední věk.
"Netrapte se, přejde to, chce to čas..."
Takové žvásty o ničem. Když je člověk v problému až po uši, tyto kecy jsou k ničemu. Sdílejte radši, jak bylo vám, když jste se nemohli z té změti alkoholu vymotat.
Zpočátku roku sem psaly krávy, vzájemně se podporovaly, neradily, jen sdílely, jak se cítí.
člověk v akutní závislosti nepotřebuje vědět, že někdo jiný abstinuje x dní. Potřebuje parťáka. Ne mentora.
Edna
Platinum Boarder
graphgraph

Edna napsal:
pert napsal:

Třeba chce. A nejde mu to. Jako každému z nás. Píšeš: Nakonec jsem se chtěl změnit. A před tím "nakonec" bylo co? Měsíce, možná roky hledání... Je jednoduché odsoudit, když už jsem z nejhoršího venku.
No.. To je fajn kapitola.. Motorovka a auto... Kolikrát jsme ho my dospělí prosili aby začal pít až doma...
Adélka
Junior Boarder
graphgraph

Adélko, já se taky rozvedla a důvody k rozvodu jsem měla x-let předtím.
Jedna věc je důvod.
Jiná věc je odvaha to uskutečnit. K odvaze musí dojít každej sám.
Edna
Platinum Boarder
graphgraph

Stránka: 1...144145146147148149150...165
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter