Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...42434445464748...63
Dolů
Téma: Tak, jdeme na to...
*
#63750
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok  
Rachel rád tě vidím, už jsem si říkal kde sa tlučeš (nářečný obrat ), ale aspoň řekneš na plnou hubu jak to je. Myslím, že svěření pomáhá, jak komu a k čemu, no je to individuální, ale vždycky někdo tady čte a občas pak zareaguje, úplně tu ta svíčka snad ještě nezdechla...

No, radívám změnit práci na méně stresovou, to je většinou méně placenou, ale je to samozřejmě otázka peněz, jak si zvyklá na nějaký standart nebo potřebuješ splácet půjčky, hypotéky, tak to budeš muset zvládat dál sama v jedné rachotě, ale stačí si projít různé nabídky práce i mimo obor, co by tě třeba zaujalo a nakonec i bavilo, a pak z toho stresového kolotoče vystoupit a zkusit něco nového. Ty přechody bývají taky trochu stresující, ale můžeš prostě zkoušet dál a nic si z toho nedělat než se plácat v jedné práci léta a stres se pak ještě akumuluje, mně už před dlouhou dobou po pár letech úplně všecko v práci lezlo krkem a tak jsem přestoupil jinam i s bydlením. O své situaci si možná psala v jiných příspěvcích, ale já teď tak nějak nemám moc čas na přelouskání, tak promiň pokud radím něco co je pro Tebe totální hovadina...

Tož zatím ahoj a určitě napiš jak to pokračuje, každé ráno s čistou hlavou je k nezaplacení
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63751
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok  
milý Perte, díky za reakci. Moje práce je moje živnost, kterou jsem dlouho budovala. Takže to jde těžko to zahazovat. Hlavně když se tak pěkně vlastně rozběhla, hlavně podle ostatních. DDD Ale už jsem podnikla změny. Odloučila jsem se od jednoho odběratele, kterej byl pro mě nejstresující a vyhodila jsem pár lidí, který mě táhli k pití. Děkuji a všechny zdravim
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63752
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok  
Ahoj Rachel, som rada že si napísala, ja už som to tu raz písala:
Nie je hanba padnúť, ale zostať ležať!

Ty si klopýtla, hlavu hore a ideme ďalej, treba sa poučiť, stalo sa, držím ti palce aby si pokračovala ďalej a netrápila sa čo bolo....daj vedieť ako pokračuješ
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63753
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok  
Rachel napsal:
milý Perte, díky za reakci. Moje práce je moje živnost, kterou jsem dlouho budovala. Takže to jde těžko to zahazovat. Hlavně když se tak pěkně vlastně rozběhla, hlavně podle ostatních. DDD Ale už jsem podnikla změny. Odloučila jsem se od jednoho odběratele, kterej byl pro mě nejstresující a vyhodila jsem pár lidí, který mě táhli k pití. Děkuji a všechny zdravim

Hlavně, že děláš ty změny, povyhazuj to všecko kdo se jen zmíní "poď na sklenku"
Ale jako vážně, musíme být trochu sobci, aby jsme se zachránili, pokud tedy nemáš síť hospod jak inka (co s ní hernajs je?). Pokud něco šijete, potřebuju novej kabát na zimu

Tak ať se ti daří a zas poreferuj
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 24/04/2022 10:50 Provedl: pert.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63754
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok  
abychom se zachránili, ne aby jsme... jak jsem mohl napsat takovou hrubku, promiň Edno
už to nejde upravit, bééé, mám zkažený celý den
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63762
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 11 měsíce  
Ahoj, jsem na tom opět podobně, taky piju od mladí, nepiji každý den, ale tak jednou za tři dny mám proste chuť na pivo a dam jich už i třeba 8 ???? Je to strašný, protože už jsem přestala na docela dlouhou dobu a pivo mě zase prekecalo ????‍???? Přijde mi, že mám tendenci pít, hlavně když se něco děje, nějaké vzrušení či návštěva a jak jsem ze ve stresu tak si dam radši pivo, nebo když máme někam jed, teď jsem tři dny věž alkoholu a pro změnu mám příšerné úzkosti. Je to opravdu začarovaný kruh Drzim palce ať to vse zvládneš !
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63763
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 11 měsíce  
Je to začarovaný kruh, temno, světlo, temno světlo Taky držim palce at to zvládneš!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63764
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 11 měsíce  
Holky, tak nezhasinejte, at nemate tmu a bubaky!
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 06/05/2022 00:38 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63784
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 11 měsíce  
Ahoj všetci ako sa máte?Hláste sa niekto prosím, nejako to tu zase utíchlo, na živom čete to aj ožilo na chvíľu ale potom sa to zvrtlo nejako a ostalo ticho....čudujem sa že sa tu neozývajú noví "kolegovia" čo hľadajú pomoc ale keď sem prídu a vidia že sa tu toho moc nedeje radšej si asi idú dať za jeden a kašlú na to....

Čo sa týka mňa ja napíšem ako sa mám veď čo aspoň sa vykecám
O dva týždne bude pol roka čo nepijem a začala som chodiť do práce zase po MD, poviem vám je to fuška, ráno vstávať, zobudiť malého, vychystať sa a odviesť ho skoro ráno do škôlky a utekať sa narobiť do práce, to skončí jedna šichta a doma poobede začína druhá, upratať navariť a venovať sa aj malému atď, všetky matky vedia o čom je reč a týmto pozdravujem všetkých pracujúcich a starajúcich sa o deti, je to na palicu občas
Bývam unavená veľmi keď prídem domov mám myslím si dosť fyzicky ťažkú prácu ale skúsim sa cez to preniesť lebo na jednej strane ma robota baví ale na druhej strane už po 2 týždňoch mám strašne presilenú ruku a bolí ma to....super je že mám v práci dobré kolegyne a pomáhame si ako vieme a som veľmi vďačná za to lebo kolektív je veľmi dôležitý podľa mňa....inak čo sa týka chlastu tak na ten nemám ani pomyslenie, ale že vôbec, neviem si predstaviť že by som prišla domov a naliala si nebodaj, to by ma odrovnalo už úplne a nebolo by zo mňa nič....toho stresu má človek viac ako keď bol len doma ale zas má to aj svoje výhody a ja som neskutočne rada že môžeme byť s deťmi doma 3 roky lebo v iných krajinách je to inak a to naozaj nechápem ako to tí rodičia zvládajú nechať malé bábo v cudzích rukách a ísť tak skoro do práce, to by som asi nezvládla....

Tak som sa posťažovala aj pochválila a dajte vedieť ako ste na tom vy a ako to zvládate, kiežby sa ozvali nejakí zabudnutí ľudia čo tu boli so mnou zo začiatku abstinencie, zaujímalo by ma ako dopadli....a dnes má čaká veľka oslava kde bude celá moja rodina tak dúfam že tam nezaspím niekde o 8 večer s minerálkou v ruke tá minerálka to je samozrejmosť o tom nebudem ani debatovať ale snáď vydržím aspoň do 10 večer
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 14/05/2022 07:34 Provedl: Meggie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63785
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 11 měsíce  
Meggie,

"vyskúšaj (si) pragmaticko×mužský prístup k riešeniu!!!"


1url.cz/MrKga
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...42434445464748...63
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter