Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...5657585960616263
Dolů
Téma: Tak, jdeme na to...
*
#64002
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Jo, jenom mi prosím napište, co si mám na to pondělí nachystat za vitamíny a tak, děkuju
Patricie
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64003
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ďakujem za odpoveď, aj som si myslela že rodina to nejako tuší ale asi nevedia aký velký problém to už je....no som zvedavá čo napíšeš v pondelok ak sa teda ozveš, dúfam že áno, pokiaľ sa budeš na to cítiť, berieš to tak že to bude "posledný mejdan" a potom s tým budeš niečo robiť ak som to spravne pochopila....čo k tomu povedať, od pitia ťa asi neodradíme momentálne ale aspoň to neprežeň pokial to bude možné a určite sa nám ozvi...
Ja ked som prestala chlastať tak som pila samozrejme vela vody a nejaky čaj a musela som sa vyspať ale tak uvidiš ako ti bude
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64005
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Neděkuj mi vážně nemáš za co, to já děkuju, že si se mnou píšete, jste tady, rozumíte mi, neodsuzujete. Momentálně jsem ve fázi "ty blbá krávo, jak jsi dopadla? Máš spoustu štěstí v životě a takhle ho zahazuješ?"
Patricie
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64007
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Patricie, nekdy je holt potreba rana, aby se clovek probral. Nebo se take utrhne ucho od dzbanu. Neco musi dozrat nebo spis clovek k necemu dospeje nejakym vyvojem (vetsinou pokus, omyl, oprava) a pak si rekne: "ty blaha, vzdyt to jde, tak jsem tu xy casu blbnul?" .. no, chtel jsem samozrejme pit a ne prestat
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64206
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj! Patricie, tak co? Jak se ti daří?
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64210
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj Rachel, no neviem či sa Patrícia ozve, či ozvala sa a ja som si to nevšimla?Tuším nie nevidim tu spravu od nej, no snáď sa ozve, a ty sa ako máš?
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64220
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoooj, neviděla jsem jí tu. U mě to bylo dobrý, ale ted na krátký dovolený se mi chyba vloudila. Ale už se z toho hrabu. TO jsem fakt nečekala, myslela jsem, že jsem fakt uplně v klidu. Jak vidno, nebezpečí číhá fakt za každým rohem (sklenicí:)) No never more. Jinak je u mě vše super, fakt nechápu. Co ty, jak se daří?
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64222
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
To ma mrzí Rachel ale ty si šikulka a zase sa z toho vyhrabeš, ja sa mám fajn, ide to dobre, teraz v lete občas chuť na pivo ale to len od smädu, vždy to prepijem kofolou, a to pivo si samozrejme nedávam, radši tú kofolu už viem čo na mňa platí takže všetko o.k. trochu som sa tu rozohnila kvoli Ondrovi ale tak snáď to nebude brať osobne a zobere to ako chlap, pamatám si keď sem písala na fore Líba, tá tu zotrela skoro každého hneď sfleku a bolo s nikým sa nesrala
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64224
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
To si taky pamatuju, to sem se bála sem napsat
Jo vyhrabu, já mam pocit, že to všechno moc rychle zapomenu, nevim jak s tim naložit. Za pár týdnů mi to zase všechno bude připadat v pohodě. A přijdou chutě. Jakobych si měla sáhnout na hlubší dno? To ale přece nechci. No nějak se s tim musim popasovat...
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64225
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
No veru, ja by som tiež mala strach sem napísať vtedy dostala by som asi peknú sodu ale to tiež nie je občas naškodu keď niekto napíše niečo ostrejšie, niekto to tak možno potrebuje

A smiem sa spýtať čo ťa k tomu viedlo dať si?Bolo to len tak z nudy a nečakane alebo si riešila niečo dôležité?Nemusíš odpovedať ak nechceš pýtam sa len preto že či to fakt môže prísť len tak znenazdajky a človeka nezadrží ani pár volov aby si nedal
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...5657585960616263
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter