Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Už se nechci ožírat.
#6468
Re: Už se nechci ožírat. Před 12 rok, 8 měsíce  
Najdeš přátele jiné, co nepijí a umí se bavit bezvadně i bez alkoholu, jsou takový lidé, věř, zábava je lepší.Nemysli si, že lidé , co nepijí, jsou nějaký suchoprdi, oni se umí bavit bez pití, myslím si, že zábava bez nějakého povzbuzovadla je kvalitnější.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7203
Re: Už se nechci ožírat. Před 12 rok, 5 měsíce  
Tak dosud se mi daří se neožrat. Vedu to, jak jsem to naplánoval... Měsíc jsem nepil vůbec. Pak jsem si pití připustil, ale maximálně dvě piva (nebo ekvivalent). Možná se časem dopracuju k tomu, že nebudu pít skoro vůbec. Teďka to mám v průměru tak, že jednou týdně tak ty dvě piva dám. Někdy třeba ale i 3x týdně.. to je různé.

Navíc jsem teďka začal posilovat, abych se cítil trochu lépe a trochu lépe vypadal - má to tu výhodu, že když si člověk pořádně zacvičí, dvakrát si pak rozmyslí, jestli večer utopí tu námahu v alkoholu - alkohol a fyzická kondice se rádi nemají.

Asi akorát jednou se mé předsevzetí třáslo v základech, to jsem už v sobě měl dvě piva, byla velká party a kamarádka mi nabízela panáka nějaké ořechovice.. ale naštěstí jsem odolal.

Když je člověk vesměs střízlivý, tak vidí jak se do té opilosti lidé kolem něj propadají, s takovým odstupem a zkoumáním. A pak ráno ve škole, pokud vůbec přijdou, jim je blbě a táhne z nich chlast. To jsem pak vděčný, že jsem se minulý večer nenechal strhnout..

No, mám za sebou 1 měsíc bez alkoholu a přes 2 měsíce pití s mírou, bez ostud a bez kocovin. Snad to vydržím ten rok.
Teďka v úterý bude úplná megaparty, na které se mají v plánu opít se i lidi, co normálně prakticky nepijou.. Nemám strach, že bych se nechal strhnout.. buď si nedám nic nebo postupně ty dvě piva.. moje stopka zase funguje.
Ctirad

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7204
Re: Už se nechci ožírat. Před 12 rok, 5 měsíce  
Ctirade, stojí Ti ty 2 pivka za to?Vykašli se i na tu zrádnou dvojku, bude Ti lépe.Je to jen chlast, a tyto experimenty dlouho nevydrží, vrátíš se do starých kolejí.Už nyní vidíš výhody nepití,děláš si to pro sebe, budeš mít radost, časem.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7205
Re: Už se nechci ožírat. Před 12 rok, 5 měsíce  
Dík za podporu, zkusím více a více přecházet na nealko pivo
Ctirad

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7206
Re: Už se nechci ožírat. Před 12 rok, 5 měsíce  
I bez nealka piva je na světě krásně, koukej srdcem, měj se rád, říkej si, že kdybys byl nalitý, tu krásu nevidíš,usměj se a jeď!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7208
Re: Už se nechci ožírat. Před 12 rok, 5 měsíce  
jsou i jiný super nealko nápoje..
například teď, když je tak hnusně není nad to, dát si čaj
Jak píšeš Líbo - přesně to si říkám = kdybych byla nalitá, tak kupu věcí nevidím. A já jsem hrozně moc ráda, že je vidím...
Nepiju, žiju
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7209
Re: Už se nechci ožírat. Před 12 rok, 5 měsíce  
Teďka v pátek půjdu na jeden koncert, který si chci pamatovat, jak jen to jde, takže tam pít nebudu určitě.
Ctirad

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7210
Re: Už se nechci ožírat. Před 12 rok, 5 měsíce  
A co takhle pamatovat si život?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19033
Re: Už se nechci ožírat. Před 9 rok, 11 měsíce  
ty seš ale blbka co ?
radek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter