Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...116117118119120121122...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#65747
Re: Společně začít... Před 11 měsíce, 1 týden  
Ahojte,
jsou tu i lidi, co byli nebo jsou v léčebně, jen momentálně nepíší. Ale řekla bych, že jich je hodně.
Reagovala bych vždy nejradši an vše co píšete, ale to bych nestíhala

Za mě je dost užitečný se opravdu zaměstnat. Když už na mě přijde myšlenka napít se. Krom jiných věcí mi pomůže i to, že vim, že prostě druhej den ráno někam řídim, nebo musim do práce, nebo mam něco důležitýho a prostě a jednoduše nemužu se napít. Je to takový praktický. A nějak se rozptýlit, než to přejde.

Bobule na přestat pít neexistujou, bohužel je to hnus, ale je to obyčejná dřina Proto si každej kdo nepije, zaslouží mega úctu. Protože vystoupil z toho "komfortu" alkoholu a postavil se sám sobě.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65748
Re: Společně začít... Před 11 měsíce, 1 týden  
Ahoj Rachel,
asi to zde čtou i lidé, kteří jsou/byli v léčebně, ale nepřispívají. To mi přijde dost škoda, protože by mohli přispět nějakými poznatky, které by pomohli pomoct na naší cestě. I když asi základ máme - prostě nechlastat a najít jiný smysl života

S tou megaúctou je to pravda, protože tohle dokázat, není pro slabochy. Setkala jsem se už i s negativními projevy - myslím, že je za tím závist, že to sami nedokážou. Nicméně, bylo to převlečeno za to, že abstinenti jsou nudní a neumí si užít život. Každému jeho nebe. Mě nepít baví...
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65749
Re: Společně začít... Před 11 měsíce, 1 týden  
Libuš s tím se setkávám pořád. Normálně nade mnou ohrnujou nos. Já ještě navíc nejim maso. Takže to je uplněj konec To kolikrát opravdu vzbudí nelibost. A nejlepší je, jak mi tvrdí, jak to je zdravý to vínko, nebo pivko. Většinou mě přesvědčujou pánové s pupíkem a pleší, už tak kolem 40ty Který řeší celkem zdravotní problémy, nebo hodně brzo budou. Prostě to zdravý neni, je to na nich dokonce vidět.

Mě dost často přijde, že to je strach, že objevim něco, co oni nví. Nebo přijdou o ten svůj zaručeně nejlepší životní styl pití alkoholu. Něteří se tim pyšní. Taky na tom dost lidí ma založenej byznys a mají strach. Tuhle jsem byla na workshopu a byl tam majitek pivovaru. Když sem mu řekla, že jsem abstinent, strachy vykulil oči a už se mnou nepromluvil slovo.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65750
Re: Společně začít... Před 11 měsíce  
Ahojte moji milí, u mňa všetko dobré, som veľmi milo prekvapená ako rýchlo nabieham späť do starých dobrých koľají, tras a potenie rúk jeden deň, nervozita dva a už túto noc som spala ako bábätko nie že milo prekvapená, ja žasnem akou rýchlosťou sa dostávam do pohody, to sa nedá porovnať, keď som sa hrabala v zime von z toho pekla.. Ale to bolo niekoľko ročné večerné popíjanie a posledný rok celodenné.. Teraz ten týždeň so mnou zamával, ale nie natoľko, aby som nevysadla späť do sedla a som za to neskutočne vďačná! Rozhodne sa mi tento život páči viac (vlastne s fľašou to život nie je, to je len čakanie na ďalší pohárik.. Nič medzi tým..) a všetkých abstinujúcich zo samej triezvej radosti tuhánsko objímam a tým, čo sa stále strácajú pôdu pod nohami posielam veľa síl! Stojí to za to! Pekný víkend všetkým!
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65751
Re: Společně začít... Před 11 měsíce  
Zdravím, rada by som sa k Vám pridala
Tina
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65752
Re: Společně začít... Před 11 měsíce  
Ahoj, Tinka, vitaj a napíš o sebe niečo viac tu môžeš otvorene, všetci sme na jednej lodi a tá sa rozhodne nechystá potopiť
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65753
Re: Společně začít... Před 11 měsíce  
Ahoj Tinko, taky tě tu zdravim a vítam.

No moje loď byla včera nějaká vratká. SLunečný večer, zahrádky plný, u nás oheň. Všichni chlastali. Přišla jsem si na chvíli osamělá. Ale vim, že nejsem jediná svýho druhu, to mě uklidnilo a dneska to bude určitě lepší! Krásný víkend
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65754
Re: Společně začít... Před 11 měsíce  
Ahoj všichni,

Tínku také vítám a Kristínce tleskám. Čím více nás bude v sedle, tím větší podpora a odhodlání. Alespoň já to tak mám. Vždy, když si tady přečtu, že v tom nejsem sama, mám radost.

Když jsem začínala abstinovat, měla jsem obavu z tohodle období. Pamatuji si, jak jsem chodila okolo našeho rybníku, kde je zahrádka a říkala jsem si - tohle v létě nedám. A co se děje? Včera jsem tam byla, zaplavala jsem si a vůbec mě nenapadlo se tam zastavit, pak volala kamarádka, ať se u ní zastavím na zahradě. Dostala jsem pomerančový birell, ten bodnul a oni se pak vypravili na točené do hospody. Já jsem vůbec nechtěla jít, těšila jsem se domů, jak se natáhnu a pustím si film. To se nestalo, protože jsem byla z plavání tak unavená, že jsem usnula kolem osmý hodiny. Ráno v plné kondici - na trh pro čerstvou zeleninu, pak výborná káva a jedu další, střízlivý den. Nemusí tomu každý věřit, ale já si to fakt užívám a jsem šťastná. Kéž by mi to vydrželo už napořád.
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65756
Re: Společně začít... Před 11 měsíce  
Krásné nedělní odpoledne všem!

Zdravím nově příchozí Tínku, čím více nás bude, tím lépe.

Libuško, také jsem z tohoto období měla/stále mám obavy. Přece jen je to všechno ještě více na očích. Ale my se nedáme. Myslím, že to takhle právě funguje - jak budeme nahrazovat čas a příležitosti k pití smysluplnými jinými aktivitami, tím jednodušeji to postupně půjde. Hrozně mě hřeje, že Tě ta abstinence tak baví!

Strávila jsem teď pár dní ve srubu uprostřed lesa, ničeho. V noci jenom hvězdné nebe a já. Se střízlivou hlavou to bylo něco neskutečně krásného.

Myslím na vás, držte se.
Tereza
Expert Boarder
Příspěvky: 116
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65757
Re: Společně začít... Před 11 měsíce  
Terkoo, to ti uplně závidim! Chci takyyy.))) Jakej jste měli víkend všichni? Já dobrý, kolo, dělala sem dřevo a pohoda. Bez újmy a ztráty. ))
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...116117118119120121122...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter