Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...22232425262728...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64408
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Je to tak, no. Stejne jako parta lidi na kole asi neuvita maratonce bez kola ..
Ja si nevzpominam, ze bych mel po tom poslednim prestani pit chut se nekdy nekde napit - vedome, ze bych premyslel - dam si, nedam si, muzu, nemuzu, boze to je des, ja bych pil .. Takze jsem akce cilene nevynechaval, spis to prislo nejak "samo". Kdyz se tam pije, nemam duvod se tam zdrzovat. Driv jsem si rikal, ze je blbost si zaplatit listek, byt tam 1h, 2h a jit domu, kdyz vecer teprve zacne. Ale nakonec jsem si to vyresil a dobry. Kdyz jsem byl na party a nebavilo me to, sel jsem spat do stanu, parkrat v noci zkontroloval, zda je hudba ok nebo ne a rano prisel strizlivy na vychod slunce. Krasa .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64409
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Jardo, dost jsi mě vyděsil(mně je 40 tak ti tykám , jsme oba alkoholici a nechci tě dělat starýho a sešbe mladýho). Chce to dle mého jít k Apolináři nebo někam, kde ti to pořádně zaléčej. 7 dní být jako na tahu, to opravdu je jasné a nemusíš vůbec zvažovat, jestli už jsi nebo nejsi zralý na lékařskou pomoc. Neber to jako nějaké odsuzování, jen to posuzuji dle toho co jsem četl a vysledoval na internetu. Že ta pomoc je klíčová od druhých, když to máš takto rozjetý. Tak hodně zdaru.
Chuchto
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 22/09/2022 00:28 Provedl: Chuchto.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64410
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Ono je hrozně moc věcí co by se zde dalo napsat, ale tu emo podporu to je asi jediné co by se tady dalo vzkázat komukoliv. Měl jsem dnes absťáček od cigaret a ráno jsem celou dobu ve snu visel na laně na mycí plošině v 20 patře domu navázaný odkud jsem měl slaňovat jako u zkušky a byl jsem už poslední a furt kontroluju výstroj a výstroj a vše v pytli. Skoba se viklá, prkna na plošině nic moc, lano krátké směšně, a nakonec vidím drží lano natrhlé na vlásku. Dole řehtající se skupina už natěšená až polezu, tak jsem najednou zaklepal na ženu za oknem,zda by mne nepustila tím oknem ven, a pak jsem se probudil.Uff.
Chuchto
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 22/09/2022 09:52 Provedl: Chuchto.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64411
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Ahoj, dneska mám 37 dní. Jak píšeš Chuchto, ta koncentrovaná mysl, to je to co mi pomáhá. Moc o tom nikde nemluvit, nazamotat se do toho vysvětlování (nikomu do toho nic neni hlavně), a mít v mysli jen jeden cíl, střízlivost. Dneska mě zvou na párty, nejdu, nejen kuli alkoholu, ale jsou tam lidi co by mě neudělali dobře, dneska už to vim. A rozhodili mojí koncetraci...A na to už si moc cenim sama sebe, abych jim dala přednost přes sebou..
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64412
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Jsou to takové drobné střípky co dělají každého vztah k alkoholu a tam vede asi cesta jak se udržet čistý, aby jsme měli veselý stromeček našeho šťastného života, když s alkoholem to z nějakého důvodu nejde.Ahoj
Chuchto
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64413
Re: Společně začít... Před 1 rok, 6 měsíce  
Rachel podľa mňa si spravila dobre že nejdeš, obidva dôvody sú správne, my sme akurát včera riešili v práci že budeme mať v decembri večierok, teším sa naň a kolegyne hneď rozprávali o tom nech nikto nejde na aute že si tam dáme (alkohol) a ja hovorím že ja si nedám, a oni že ale veď jeden si s nami snáď dáš a ja hovorím že no nedám tak že si dajú za mňa, hovorím do toho
Ja už sa teším na to ako si tam dám super večeru, možno jeden dva tance aby sa nepovedalo a rada sa pozriem na to ako sa tam strieskajú zase poniektorí neviem občas ma baví sledovať ako sa vyvíja situácia okolo mňa keď ostatní pijú a začínajú bláboliť a ako sa menia pred mojimi očami s množstvom vypitého alkoholu a ja sa len usmievam a hovorím si aká som rada že sa ma to už netýka....som divná?Neviem ale občas ma to skrátka baví pozorovať to celé okolo...je to úplne iný uhol pohľadu na celú situáciu, a keď ma to prestane baviť tak sa zoberiem a pojdem si krásne domov spinkať a ráno mi bude zase skvele tak ako posledných 299 dní
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 23/09/2022 17:00 Provedl: Meggie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64414
Re: Společně začít... Před 1 rok, 6 měsíce  
Ani neviem ako rýchlo to ubehlo a zajtra 300 dní je to super pocit, toľko vecí som za tých 10 mesiacov zvládla bez toho aby som siahla čo i len na jeden pohárik, prajem vám všetkým nech to cítite rovnako ako ja, hlavne tí čo sú v úplných začiatkoch, abstinencii zdar držte sa
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64415
Re: Společně začít... Před 1 rok, 6 měsíce  
Nevím jestli to něco znamená pro abstinenci, ale byla dnes 23.09.2022 podzimní rovnodennost. LINK 1url.cz/XrGlf U mně to znamená to samé, nebudu dál pít(už rok a 280dnů) a budu dál abstinovat.
Chuchto
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 23/09/2022 22:50 Provedl: Chuchto.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64416
Re: Společně začít... Před 1 rok, 6 měsíce  
Meggie nejsi divná Prostě si si našla svojí zábavu na večírku, když už nepiješ. Pro mě je to už ztráta času jen tam jít, možná s kolegy na večeři, to joo, to se musí, ale jen tak prostě nejdu. Nebo na dobrou muziku, klidně i zatančit, nemam problém tančit střízlivá. Ale už si hodně vybírám.

Doufám, že sem jednou budu psát a budu na tom jako vy, budu mít třeba rok:) Čeká mě těžký období pracovní od prosince, to bude krize....
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64417
Re: Společně začít... Před 1 rok, 6 měsíce  
Díky Rachel, to je sila ako sa nám to otočilo, keď som sem prišla ty si mala pol roka a ja som ti písala že waaau kiež by som to aj ja sem raz napísala že mám toľko a teraz píšeš niečo podobné ty mne, ale Rachel musím ti napísať že si bola vždy pre mňa veľká inširácia a aj ty si svojim spôsobom zasiahla do môjho života a aj vďaka tebe mám dnes mojich krásnych 300 dní a som veľmi vďačná za to že si tu a že si sa nedala, zvihla si sa a ideš ďalej, veľmi ti prajem aby si to zvládla a našla v abstinencii to čo od nej očakávaš, ja neviem ako by som to zvládla keby som kvartál, normálne som aj rada za to že som pila každý deň a nie kvartálne lebo vy kvartáli to musíte mať podľa mňa ťažšie, držím palce si skvelá

Dnes ideme na hríby dúfam že niečo nájdeme, ahojte a dám vedieť či sme niečo našli
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 24/09/2022 07:39 Provedl: Meggie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...22232425262728...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter