Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...27282930313233...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64635
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Naštěstí mám, šlo to rychle. Snad to tam zvládnu.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64636
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Zvladne!
Co by jsi nezvladla?
Kdyz to neslo doma, tak tam to jit musi
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64638
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Veroniko držim ti palce!!!!!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64639
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Děkuji za podporu a určitě se vám ozvu...
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64640
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Veronika napsal:
Děkuji za podporu a určitě se vám ozvu...
Veronika,

"uži si TO!!!"
[...", keď absolvuješ celý proces a vstrebeš odporúčané penzum náuky — prerodíš sa!...(do ďalšej/vyššej fázy = triezvenia)"]

"Prajem Ti len zdar a úspech!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64650
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Ahoj všichni.
Pít jsem začala před cca 10l ky jsem pracovala z domu. Před cca 3l jsem prošla na vlastní žádost detoxem a chvíli byla v pohodě... relativně.. Neumím pít. Jakmile začnu neznám svou míru a tvrdě to přeženu. Potom jsem vždycky třeba 14 dní -, 3 týdny byla bez alkoholu a tak se to opakovalo dokola. Špatně mi bývalo max. 1 den .. Za poslední pulrok se to začalo stupňovat a poslední 2 měsíce to vygradovalo v denní píti ( jsem na neschopence s ramenem.. ) a před 5 dny jsem už pila 2 dny v kuse a vypíla za ty dva dny skoro 3/4l slivovice.. To bylo útery a středa.. Ve čtvrtek 3 malý panáky. V pátek nic. V sobotu mi bylo stále zle, možná ještě hůř. Nespala jsem už skoro 3 dny, jíst nešlo, klepala jsem se... Takže v průběhu soboty jsem vypila 2 malý panáky, kdy se mi udělalo líp a já se najedla... V neděli jsem to stahla na jeden.. Dnes nic.Hlava mě nebolí ale jsem otupělejší, nemám hlad ( ale snažím se jíst ), klepu se lehce vnitřně, navenek ne, ani ruce se mi netřesou a mám deprese.. Jsem strašně unavená ale spát nemůžu. Vzhledem k tomu že jsem vlastně první den bez alkoholu ( včera jsem jednoho malýho panáka měla.. ) co mám ještě čekat? Bude se to lepšit nebo tělo přitvrdí a bude přechodně hůř? Dělám vše proto abych se nenapila a dnešek už vím že zvládnu. Ale co zítra? Momentálně moc nefunguju ani doma..Děkuji za podporu.
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64651
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Ahoj Milo,
Popsala jsi to jasne.
Mas abstak. Je to strasny slovo.
U me se rychle stridaly nalady, vnitrni nervozita, nesloustredenost, spatny spani a byla mi strasna zima.
Nekdo zase psal, ze navaly horka. Pak se v tom vyznej.
Mela by jsi v prvni rade hodne pit. Cokoli nealko.
Zelenej caj, mineralku, kdyz nejis, tak mozna i lepsi dzus.
Vic neumim poradit.
Pak jeste znam “Zatnout zuby a vydrzet”
Nemas v planu anonimni alkoholik?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64652
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Ahoj Eriko. Anonymní akoholiky - nad tím jsem zatím nepřemýšlela. Zatím hledám pomoc tady. Chuť na jídlo nemám. To je fakt. Za dnešek jsem dala jen 2 chleby s máslem a vajíčkem, banán a jogurt.. Z pítí do sebe valím dobrou vodu a ovocný čaj s medem a citronem - ten ve velkým. Hořík a jednou denně ostropestřec.. Že mě mozek bude přesvědčovat ať si dám aspo'n panáka že mi bude líp, to chápu a s tím se snad poperu ( bylo by to krátkodobý zlepšení a jestli to řešit zatím snižováním - nejsem si jistá jestli je to to pravé. Vím že bych to teď udržela na 1-2 panácích denně případně ob den ale nevím jak dlouho... Takže raději nic. Jen nevím jestli se to bude lepšit nebo zpočátku zhoršovat.. A u mě byla zimnice ale ta už odezněla..A zatnout zuby a vydržet... to je mi jasné, stejně jako je mi jasné že to bude hodně obtížné. Iluze si nedělám.. Musím ale kvůli našim, kvůli dceři a i kvůli sobě.. Bude hůř?
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 14/11/2022 19:09 Provedl: Cora.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64653
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Ahoj Mílo, fajn že píšeš. Já si nemyslim že bude nějak výrazně hůř, nepřijde mi, že to bylo nějak enormní to množství co jsi vypila. Bude to asi nahoru dolu, pak přijde zase bažení po alkoholu. Ale nejhorší absták za pár dní odezní. Možná zůstanou nějaký úzkosti, nebo depky, možná budeš mít pořád žízen. Tak dva měsíce z mýho pozorování je základ, kdy pak můžeš začít dělat další věci, aby se tvůj život zlepšil. Hodně lidem pomáhá psychoterapie, nebo nějaký skupiny. Mě pomáhá jóga, hodně jsem se do ní položila a mě to zatím funguje. Držím palce a ozvi se
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64654
Re: Společně začít... Před 1 rok, 4 měsíce  
Ahoj, noc byla lepší než ty předtím. Spala jsem celkem tvrdě
asi 6 hodin v kuse. Teď jsem si dala kafe, dam si hořčík, pokusim se něco sníst a zkusim fungovat. Samozřejmě první co mi po probuzeni mozek naseptaval bylo aspoň jednu zdravotní a půjde vše lip.. Podařilo se mi ho poslat do háje.. Tak snad vydrzim. Musím.
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...27282930313233...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter