Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64186
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Takže máš teď srajdu, mě se líbí jak to všechno hezky říkáš a já jsem ten hulvat co to řekne :&)
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64187
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Teda, když jsme u jídla kdo by věděl kde sehnat 2 bažanty. Nikdy jsem to nejedli mám recept z kluci v akci a je to fakt problém sehnat i na netu .
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64188
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Přesně tak, ale už je mi dobře. Ústřice jsem ještě nejedla, ale asi něco mi nesedlo, jinak samozřejmě s největší opatrností, i zuby si čistíme balenou a tak dále. Dneska jsem vlastně měla jejich zmrzlinu... To bude ono, tu já totiž normálně nejím. Zítra bude určitě líp, u tebe i u mě.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64189
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Jo, to nevím, to bys musel na nějaký myslivecký ples ho vyhrát v tombole a nebo nějakého myslivce zkusit. Ondro, zítra si napíšeme, já už jdu spát. Dobrou noc a ozvi se. Budu ráda.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64190
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ne Verčo u mě nebude, páč zítra mi bude zle a půjdu pro vyprostovaka to vím a jak jsem dneska věděl, že si koupím třetí pakl tak vím, že to vemu zkratkou, pak si budu vyčítat, že jsem brečel a co hůř budu si vyčítat, že já to vůbec napsal .Takže výmažu profil a budu dělat, že nic to je vlastně jednoduchý na tom internetu . Pak na tebe budu chvili myslet a pak na sebe zapomeneme oba a pojedeme zase svoje . Prostě je to všechno na pytel, nic nemá smysl a všechno je na nic . Teď mám dobrou práci, ale jaký je rozdíl mít dobrou práci a špatnou ? Peníze ? Ok peníze to je celý stejně všichni umreme je to všechno úplně jedno.
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64191
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Já nemám rád lidi co kolem sebe šíří negativní energii a to já dělám prváve teď a právě dnes tohle je na hovno
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64192
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Víš proč piju placatky a ne láhve a víš proč piju plechovky než láhve a víš proč piju dražší pití než levnější . Tak plechovky vyhodíš láhve musíš vracet a lidí kolem tebe vidí aa zase proč placatku je to rychlejší nástup nemusím čekat na 18piv a proč dražší pirí pnoo chtěl jsem být za frajera pak mi to bylo jedno. Přece chlápek co půjde whisky single ne Bland a chlápek co pij beefeetr není přece alkac koňak jsem nepil to už by byla velká sranda a na tu nemám ale plenu jsem. Nikdy nepil.
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64193
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
I single je drah prdel, ale nějak koňak.
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64194
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Víš já si myslel, že když nepiju okenu jsem vlastně v pohodě a je to asi úplně jedno
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64195
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Joo Eriko, jak jsi říkala, že jinak mi dáš facku, tak ti jenom chci říct. Pokud jde žena chová jako muž dostane jako muž a ne já jsem holka mě neeee tyhle tipy úplně nesnáším. Myslí si že je ženská a může si dovolit co chce. Já jsem na ženu nikdy a to fakt nikdy nezaútočil ani v opilosti protože jsem věděl, že mám na vrch. Ale s chlapa jemsem se porval. Ale když napíše taková pipina co mi chce dát facku, ok chováš se jak chlap dostaneš jak chlap. Tohle nesnáším pak se bude bránit já jsem.je holka. Od chlapa to beru od ženský ne! A tady máš ten vykřičník
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter