Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...63646566676869...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#65040
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Zdravim, musim priznat, ze na zacatku abstinence, jsem nebyla schopna jit ani na prochazku. Nemela jsem zadnou energii.
Nevydrzela jsem se ani dyl soustredit. Neslo mi cist. Jediny co mi slo, bylo sledovat serialy. Kratke dily. I film byl moc dlouhej.
Az se vam dari
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65042
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Šárka,

..."AA = anonymní alkoholici ponúkajú rovnakú pomoc ako terapeuti ZADARMO!!!"

Nahliadni sem: www.cs-aa.eu/uzitocne/slogany-aa/
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65043
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Rachel napsal:
Ahojte, super že se držíte! Já taky:) Dneska v noci se mi zdálo, že jsem si dala malý pivo, jen malý, strašně mi chutnalo. Ale teď ráno jsem na sebe naštvaná DDDD, ještě že to byl jen sen.



Ahoj Rachel, tak alkoholový sen jsem ještě neměla, ale celou dobu abstinence mám pocit, že pivo je můj stín. Jakoby mi sedělo na ramenou jako nějaký přisedlík. Asi to nedokážu popsat slovy - nemám bažení, ale je to tady stále se mnou. Jako někdo, kdo vedle Tebe mlčky sedí a čeká na příležitost. Měla jsi to také?

Jinak přeji příjemné ráno všem.
Dnes nebudu pít. Ráno jsem si při procházce vzpomněla, jak jsem to desítky let říkala obráceně - ještě dnes si dám a zítra se na to vykašlu - no fuj.
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65044
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Libus dekuju za tip na relaxaci, zkusim na to mrknout.

Rachel tobe dekuji za tip na meditaci a mas pravdu, ze to ze zacatku bude problem. Zkusila jsem to vcera v aute nez jsem sla do fitka a za chvili jsem se pristihla, jak premyslim, co budu zitra rano varit, co musim uklidit a kolik toho na me ceka v praci druhy den, takze bomba milion myslenek..sedet teda dokazu hehe. Priroda a prochazky mi chybi hodne..je na to cas jen o vikendu, ale maly se moc chodit nechce..po kilometru a pul uz ji boli nozicky. No a pak doma obrati cely dum vzhuru nohama za pet minut. Musim ji vic trenovat..

Dva dny ted chut vubec nebyla, jen to spani je hrozny..to se snad ani za spanek oznacit neda.

Ja - mrknu na ty AA. Oni delaji terapii online? To jsem teda netusila.

Snazim se aspon v praci poslouchat pribehy alkoholiku a jejich lecby na YouTube, na nic jineho neni moc cas, ale urco to taky pomaha..dost to odstrasuje..zaroven to dava nadeji, ze to proste jde - abstinovat.

Jinak vsichni se drzite? A jak se mate?
Denisa
Senior Boarder
Příspěvky: 53
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65045
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Terko, ja tady nechci mit status alkoholik..je pak tezky si zridit zivotni pojistku atd..tu treba musis mit, kdyz zadas o hypoteku. A ani neverim, ze by tady byly takove veci zadarmo. Me ta lecba neprijde draha, jen to nechci platit hned cele..pusobi to na me dojmem, ze jim jde o penize a ne o pacienta.
Zkusim se podivat jinde po online terapii nebo ty AA, co tady zminil Ja.
Denisa
Senior Boarder
Příspěvky: 53
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65046
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Šárka, mne na ten spánok pomáhajú tabletky s melatonínom v kombinácii s horčíkom, B6 a L-, tryptofan, je to jeden vitamínový doplnok s názvom Neospan a ja ich zapíjam s nápojom, ktorý obsahuje valeriánu lekársku (česky kozlík lekársky) a ešte nejaké bylinky obsahuje, skús niečo také, mne to naozaj funguje.
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 01/02/2023 10:59 Provedl: Kristína .
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65047
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Meditovať by som ja nedokázala vôbec momentálne, ja sa musím zamestnávať aktívnou činnosťou a prvé dni som sa len snažila dáko prežiť dnes si idem dať sauničky, idem sa odmeniť, dnes to bude sedem dní
Držte sa všetci, myslím na vás!
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65048
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Sarka, nevim, co poptavas za terapii, ale dle mych zkusenosti neni vubec potreba chodit k nekomu, kdo se orientuje v tematu zavislost. Urcite by stacila "obecna" psychoterapie, klidne i skupinova. Ty online veci mi prijdou neosobni a tudiz nepouzitelne.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65049
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Kristinko dekuji za tip, urcite se po necem mrknu.
Horcik a B6 mam taky a koupila jsem si relax caj, ale je to slaby.. nezastavim se cely den a stejne nespim. No aspon vidim, ze ta zavislost je silnejsi, nez jsem si pripoustela.
Denisa
Senior Boarder
Příspěvky: 53
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65050
Re: Společně začít... Před 1 rok, 2 měsíce  
Aby som nezabudla, Libuška gratulujem k prvému mesiacu! Si skvelá!!!
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...63646566676869...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter