Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64247
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj Veronika, 3 týždne sú super, pamätám si na tie svoje 3 týždne, už vtedy mi to prišlo že waaau to je ako veľa, každý deň sa ráta Veronika, za každý deň treba byť vďační, my máme hody u nás a prší celý deň a má mi dojsť asi 10 ľudí a plán bol byť pekne vonku na dvore ale budeme sa musieť tlačiť vnútri z čoho teda vôbec nie som nadšená....inak budú to moje prvé hody bez chlastu takže ďalšie "poprvé" má dnes čaká ale super, už mám všelijaké akcie bez alkoholu za sebou a toto ma teda vôbec nerozhádže
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 20/08/2022 14:43 Provedl: Meggie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64248
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Jsi úžasná, moc ti fandím, jaký kus cesty jsi už ušla U nás taky prší, byl to krutý návrat, je mi i zima. I tak ti přeji, aby ses hezký bavila a moc si to užila.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64249
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Jsi úžasná, moc ti fandím, jaký kus cesty jsi už ušla U nás taky prší, byl to krutý návrat, je mi i zima. I tak ti přeji, aby ses hezký bavila a moc si to užila.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64250
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj tak včera to bolo moc fajn, sem tam spŕchlo ale nebolo to nič strašného, boli sme aj na koncertoch večer aj na kolotočoch a už večer ako som si išla ľahnúť si hovorím že boože ako je to dobre bez toho chlastu, na tom sa fakt nedá nič ľutovať že človek nepije, bavila som sa aj bez toho a je to paráda, a teraz ráno mám rovnako skvelý pocit, nie je mi zle, nebolí ma hlava, všetko je super takže vrelo odporúčam všetkým

Veronika ďakujem za tvoje slová, ja verím že to zvládneš aj ty lebo ten pocit čistej hlavy a triezveho uzažovania je naozaj aspoň pre mňa aj po mesiacoch stále skvelý, ten pocit že sa nemám na druhý deň za čo hanbiť ma vždy ženie vpred
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64251
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Meggie, to je moc dobře, že jsi se bavila a při čtení tvojí zprávy mě tak nějak hřálo u srdce a naskočil úsměv, z těch pozitiv, které možná čekají i na mne.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64252
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
To som veľmi rada, veľa ľudí je najprv z abstinencie nadšených ale potom sa to pre nich stáva nudou a to ma veľmi mrzí že to takto majú lebo potom sa z tej nudy napijú, ale tak stále je lepšie nejaké to "nudné obdobie" ako za chvíľu uvolnenia čo chlast dáva rozbiehať znovu ten kolotoč odzačiatku....ja si fakt neviem predstaviť že by to som mala absolvovať znovu, to ani náhodou nedovolím, je pravda že človek musí byť stále v strehu ale musí si to hlavne na začiatku uložiť do hlavy a zmieriť sa s tým že už na NIKDY nenapije, podľa mňa čím to skôr človek pochopí a zmieri sa s tým, tým lepšie pre neho....ja som sa s tou myšlienkou prvé dni možno týždne zaoberala a predstavovala si že vážne už si nikdy nedám a kontrolované pitie to som vyhodila z hlavy hneď ako som prečítala asi milión príspevkov na tomto fóre lebo som pochopila že to nefunguje, bez toho aby som to vôbec skúšala na vlastnej koži.....teraz som rada za to že som ta uvažovala hneď lebo som si ušetrila zopár márnych pokusov
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64253
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ono to kontrolované pitie veľmi zvádza k tomu že veď ja už nebudem piť toľko čo predtým dám si len trochu atd. Prvý krát to môže vyjsť aj druhý aj desiaty ale nakoniec sa to zase prehupne do chlastania, a najviac ma odradilo od toho to že veľa ľudí písalo že do toho spadli ešte hlbšie ako prvý raz....to si nechcem ani predstavovať aké to musí byť strašné....
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64254
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ale aby som nezabiehala do negatív, abstinencia bolo najlepšie rozhodnutie aké som mohla urobiť a neľutujem to a som odhodlaná držať sa jej, ja som spokojná a mám kľuď na duši
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64255
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Meggie, to ja ti muzu naprosto presne popsat, jak to bylo strasne pro me vcetne deliria
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64256
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ty si to tu Michal nikde popisoval, to museli byť ale stavy, podľa mňa kto nezažil, nepochopí...som rada že som sa do tekého štádia nedostala ale je ti pre mňa výstraha a mala by byť pre každého....
Každopádne fakt smekám že si to prežil, ustál a dostal sa z toho a že držíš, je to super
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter