Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...11
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholička
*
#7274
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 4 měsíce  
Ahoj Libi,

tak mám dnešní návštěvu AA za sebou a chce se mi napsat, že je škoda, že setkání trvalo jen 1,5 h . Bylo to moc fajn, člověk sedí s lidmi, kteří mají a řeší stejný problém, bylo to, jako sedět mezi svými, dívat se do vlastního zrcadla a nemuset se stydět. Protože i když člověk řeší alkoholismus a bojuje s ním, tak to dělá proto, že on sám chce a že chce žít a smát se na svět. Mohla a přitom nemusela jsem říci vše, mohla jsem pouze naslouchat, zamýšlet se. Opravdu doporučuji všem a já osobně se už teď těším na příští pátek, až si setkání zopakuji. Je mnohem snažší bojovat s alkoholem i jakoukoliv jinou nemocí, když člověk ví, že na ní není sám. I "pouhé" svěření se s problémem mnohému ulehčí a člověka posílí.

Libi, všechny přítomné na setkání AA jsem pozdravovala, někteří o Tobě slyšeli, jiní ne, ale i tak děkují a zdraví taktéž.

Přeji krásný zbytek střízlivého večera a krásného ranního probuzení .

S.
Světlana
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7319
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 4 měsíce  
To je hezke,ze si pomahate a radite.moc vasi slabosti nerozumim.Nezijeme v nejake extremni bide a ja nerozumim tomu,co druhe tak stve a proc jsou nepokojeny.Taky nemam na ruzich ustlano,ale takovi jako vy my zivot hodne pritezuji.Si myslim,ze jste sobci a malo koukate kolem sebe,komu pomoct a ulehcit.Ja hubuji,ale snazim se.Co komu by pomohlo,kdybych se litovala.No to je moje rada.Nebud sebestredna a nezij jen pro sebe a sve pocity.Dobrou a vlastne s Panem Bohem.To nebude stranka pro mne.Co bych byla ku prospechu nebo vy mne.Nerozumim vam.Pa
Lenka Moranova jmeno me

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7320
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 4 měsíce  
Leni, máš pravdu, nepatříš sem.Nerozumíš tomu, o čem je tu řeč.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7327
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 4 měsíce  
Text byl smazán administrátorem webu.
Lenka Moranova jmeno me

Poslední úprava: 09/12/2011 19:17 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7355
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 4 měsíce  
Světlanko, zdravím..na tyto stránky jsem dnes přišla poprvé a až žasnu, jak moc žen má problémy s pitím. Patřím k nim, k vám, to už jsem si jistá. Ale dnes jsem se rozhodla s tím skoncovat.. mám za sebou těžkou nehodu s trvalými následky, před mnoha lety. A kruci, přece, když jsem přežila tohle, žádný démon chlast mě nedostane .. můžu se zeptat, jak jsi na tom ty, v těchto dnech?
Proooooc
Ahojky všem.. ráda tady budu trávit čas, potřebuji
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 644-755-505 Pohlaví: Žena Místo: Brno
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7415
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 4 měsíce  
Ahojky Proooooc,

moc Tě tu zdravím a přeji Ti hodně štěstí ve Tvé vytrvalosti a snaze skoncovat s alkoholem. Moc Ti fandím, aby jsi vše zvládla a hlavně vydržela, je to moc těžké. Já se snažila přestat, slíbila jsem to sama sobě, ale zkamala jsem. Opět jsem našla důvod, proč sáhnout po skleničce a zase se vezu. Vím, že to takhle nejde a opravdu s tím chci něco udělat, ale stále nejsem připravená, potřebuji nad sebou pořádnou hůl. V pondělí jdu na pohřeb své kamarádce, bylo jí teprve třicet. Život nás stále zkouší a staví nám do cesty spousty překážek, nesmíme se jimi nechat strhnout a musíme bojovat, mít vůli. Vím, že AA jsou velkou oporou, ale já tento týden návštěvu AA vynechala,styděla jsem se sama za sebe, měla jsem pocit, že tam nepatřím. Všichni, co tam docházejí, už delší dobu nepijí, nebo mají vůli nepít... Ta má je stále slabá, nechá se lehce zlomit. Jsem z toho všeho smutná a přitom by tak málo stačilo ke štěstí.. Drž se, přeji Ti hodně štěstí a hlavně, pevnou vůli.

Světlana
Světlana
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7419
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 4 měsíce  
Právě proto jsi na AA měla jít, nemáš se za co stydět, nikdo by Tě tam neodsoudil, a Ty by jsi našla pomoc, útěchu.Stane se!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7421
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 4 měsíce  
Ahoj Světlanko,
není důležité neupadnout, ale zase se zvednout a jít do toho se vším možným nadšením, kterého je člověk v dané chvíli schopen. Podaří se. Chce to čas, neboj. Zajdi na AA, mezi své, bude dobře uvidíš. Lukáš
Lukáš
NSJK
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž kazikl157 Místo: Týn nad Vltavou
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Mějte se hezky a hlavně střízlivě
 
#7430
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 4 měsíce  
Ahoj Libuško a Luky,

ani nevíte, jak moc mi dává sílu, když tu čtu vaše řádky. Mám pocit, že jsem zklamala celý svět, že jsem ta špatná, ale vaše řádky mi dodávají odvahy opět začít bojovat. Myslela jsem si, jak vše bude jednoduché, že se prostě rozhodnu nepít a tak to bude.. a není, bohužel. I lidé z AA se mě snaží podpořit, tedy Ti, kteří na mě mají kontakt a já bych si moc přála je nezklamat. Tolik jim věřím... Nevím, proč to tak je, ale na sezení jsem vždy měla pocit, že nikdo nikde nebyl tak upřímný, jako právě tam... Možná proto, že všichni řešili stejný nebo podobný problém a nikdo na druhého nekoukal skrze prsty. Kéž by ta vůle byla silnější.. Moc bych si to přála.. Děkuji za podporu a přeji pěkný večer, všem. Světlana
Světlana
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7433
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 4 měsíce  
Zdravím Světlanku,Lukyho a samozřejmě Libušku.
Světluš,tobě radím poslechni zkušené...ani já se ze všeho ještě nevyhrabala,ale stále doufám.A kdyby to šlo,tak si Libi nastěhuji domů,aby mi mohla občas při mých výkyvech vrazit jednu výchovnou .Vím,že bych si to zasloužila.
A vím,že s chlastem nejsou žerty,ale jak s ním jednou začneš koketovat víc než je zdrávo,tak celý tvůj život a pohoda jdou k čertu,tak jím věř oni ví o čem mluví.My si to zatím jen myslíme a věříme,že tak zlé to ještě není....,ale oni to mají za sebou,též si to kdysi mysleli....Je to tak Libi?
Ale drž se holka,přeji to tobě i sobě a všem tu co tápají.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...11
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter