Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...4567891011
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholička
*
#8195
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Ahoj děvčata,tak dnes to je zase opět o něco lepší než včera.Vařím večeři,ale začíná mě bolet v krku,tak si asi uvařím čaj.Dnes jsem si v práci dala malou kofilu a když jsem ji dojedla,tak jsem si přečetla co obsahuje a on je v ní i alkohol.Byla jsem dost překvapená kam všude ho nacpou.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8196
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Jo, jo, já taky zírala, co vše mě při nástupu do léčebny zabavili.Mila sušenky, kofilu, Margot, jasně že rumový perníčky jaksi přehlédli, což teda jistě neměli.Já je vzala na kuřárnu, jako nováček, chtěla jsem být vtipná, řekla jsem, že rumové jsou pro alkoholiky, perníčky pro feťáky, že se jmenuji Skleničková, všichni ztichli a nevěřili vlastním uším i očím, mysleli si, že jsem dosazený provokatér.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8197
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Dost vtipná zkušenost...je to celkem úsměvné, ale je jasné že v té chvíly to asi nebylo nic moc...
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8212
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Ahoj devcata, tak jsem vcera navstivila poprve AA tady v Brne a musim rict ze to bylo fakt super. Mili chapavi lide a mam pocit ze tudy vede moje cesta, zase me to trosku uklidnilo a hrozne mi pomohlo, jsem tam slysela pribehy ostatnich a necitila jsem se tam jako vyvrhel. Doporucuju.
Lena
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8213
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Hurá!Moc je nestuduj, nepodezírej, vše přijde samo, budeš mluvit, občas umyješ hrníčky jako služba, a šup, budeš dělat kroky, pojedeš na sjezd, ....určitě využij každé sleziny AA, a důležité je-choď!!, ze začátku co nejčastěji, pak pochopíš, proč, musíš jim přijít na chuť, pochopit toto společenství, už nikdy nebudeš sama, najdeš plno nových přátel.......a vydržíš nepít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8220
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
A jednoho dne na sebe všeci narazíme osobně.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8221
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Narazíme?Spíše se radostně obejmeme.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8222
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
K tomu se musíme někde sejít!My dvě, Libo se sejdeme v Beskydech a to vím zcela jistě.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9355
Re: Asi jsem alkoholička Před 11 rok, 10 měsíce  
Ahoj, nevim, jestli potřebuju poradit nebo se spíš jen svěřit, ale mám problém s alkoholem. 4x-5x do týdne, když se pije, (ostatně důvod se vždycky najde), prošvihnu svou míru a propiju se do okénkovéhu stavu, kdy ani nevím, jak jsem se dostala domů. Tyto stavy mám tak poslední 2 roky. Jinak přes týden ani pít nemusím, jen např. malé pivo nebo střik k obědu. Mám okolo sebe snad všechny kamarády, co pijou, ale jediná já to už asi nedávám... Navíc jsem teď přišla o přítele, takže vycházky do baru jsou zase pravidelnější a pravidelnější.Už mě to štve, ale nedokážu si pomoci. Sama doma sedět nechci a jít s přáteli jen na 2-3 drinky a pak jít domů, taky nedokážu..
Alice

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9365
Re: Asi jsem alkoholička Před 11 rok, 10 měsíce  
Okénka,které už máš jsou nedílnou součástí toho,že se propíjíš z varovné fáze do alkoholismu.Tyto okénka tě mají před tímto varovat.Co to znamená v praxi?Jenom to,že by jsi měla s pitím naprosto přestat.Pokud tak neučiníš?Očekávej ty největší ztráty,které tě čekají.rodina,přátele,pozici,zaměstnání,úctu k sobě samé a životy.Tou posledí ztrátou bude tvůj život!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...4567891011
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter