Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...11
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholička
*
#7608
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj Foxy,

vždycky se těším na Tvé zprávy, člověk má pak pocit, že v tom není sám, cítí podporu. Chtěla bych tu celoživotní abstinenci zvládnout, ale bohužel, pochybuji a přitom všem radím, že je potřeba tomu věřit. Tak moc bych si to přála. A těch věcí a plánů mám před sebou víc... Čemu však věřím, že tento rok pro mě bude úspěšný a když se přidá rok s rokem .. bude to moc fajn.

Už ani nevím, jestli jsi psala, co máš za pejsky, též jednoho lumpa mám, ale běhávám bez něj, je to totiž pražský krysařík . Tedy teď neběhám vůbec, potřebuji na to minimálně 16 °C, jinak se nedokopu . Měla bych však začít na sobě makat, svátky byly náročné a pokud se budu chtít ještě letos vdávat, tak ať jsem pěkná nevěsta . Je sranda, kolik starostí taková svatba přináší, 2 dny jsem serfovala po netu a jde mi z toho všeho hlava kolem. Nevím, kde zvolit obřad, kde oslavu, kolik pozvat lidí, koho za svědka, no prostě mazec. S přítelem o svatbě zatím moc mluvit nemůžu, pro něj bylo dost náročné to zasnoubení , musím na něho pomaličku . Ale jestli to letos vyjde, tak budu ta nejšťastnější .

Jinak se teď chystám pustit si nějaký pěkný film, zrelaxovat, možná u něj i usnu.

Tak tedy přeji pěkný večer a těším se na další vzkazy .

Hodně výdrže.

Světlana
Světlana
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7609
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
Světlanko, tak teď se musím fakt smát, zrovna to tu povídám synáčkovi.
Tak za prvé - jsem dva roky zanoubená a letos též plánujem svatbu.
Za druhé - a to se podrž , mám pražskou krysařici, a ten druhý je směska z útulku.
No je toto možnééé , tak to by bylo.
Miluju vycházky do přírody ale ta malá čubina se po 10 min. klepe hehe.
Já jsem dneska měla šíleně perný den v práci, ale myšlenkama jsem porád tak nějak jinde. Stále nad tím vším přemýšlím. Četla jsem tu příspěvek holčiny co též nemá klapku a neví jak dál.
Je to jednoduché nepít?
Máme tak krásné vyhlídky do budoucna, tak s tím musíme něco udělat holka.
Foxy
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 05/01/2012 21:10 Provedl: Foxy.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7611
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
Foxy,

tak teď se hihňám i já, přemýšlela jsem, jestli nevidím dvojmo, když toho máme v pár větách tolik společného a to jsem nic nepila a ani pít nehodlám.

Téma svatba je moc krásné, ale pro mě dost náročné, protože jsem na něj sama, nemám zkušenosti a ani mámu, která by vše oběhala se mnou. Ale na druhou stranu, je radost se dívat do výloh, kterým jsem se obloukem vyhýbala, je radost si vše v představách malovat a věřím, že to bude i sranda, až dojde k realizaci . Už si to živě představuji, nervozita, zapomenuté prstýnky, koktavost při vyslovení celoživotního slůvka, každou chvíli přišlápnuté šaty, zvrtnutý kotník ze střevíčků . Je fajn se na něco těšit, alespoň pak člověk nemyslí na hlouposti...

Procházky mám taky moc ráda, hlavně po horách, na čerstvém vzduchu, kde člověk nepotká živáčka, jen vyjímečně. Sedne si do trávy a kouká široko daleko, naslouchá větru a pozoruje dění přírody.

Je mi fajn a jsem ráda, že jsem našla tyto stránky .

Světlana
Světlana
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7613
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
Tááák po horách ju, no tak to my je máme za barákem ,
to už není možné, že by nějaké zatoulané dvojče?
Maminku též nemám, ale to už jsem psala i já. Když se narodil syn bylo to pro mě šíleně těžké, dost mi pomohla babička a pomáhá dodnes. Dětství s alkoholem po boku milované osoby bylo šílené. Moc o tom s nikým nemluvím, protože se dělám silná, ale vůbec nejsem. Někdy v alkoholovém delíriu jsem měla šílený záchvaty, a moc jsem brečela jak mi chybí. Dodnes to tak nějak nemůžu vstřebat, ale člověk se snaží jak to jde.
Nejhorší je, že i když jsem to jako malá měla věčně na očích, stejně mě to tak neodradilo abych to sama nedělala. A i když vím že je to dědičné, nedalo se stím jen tak seknout.
Ale ted když jsem tu veřím že to zvládnem obě.
Já si svatbu představuju ve stylu hippies, jen lehký šatičky a v ruce kytici slunečnic, a na hlavě věneček....jéééééééééééééééé
Foxy
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 05/01/2012 21:46 Provedl: Foxy.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7614
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
Foxy,

je mi to líto, je smutné, že ty naše mámy to nezvládly, o to víc to musí nakopnout nás a udržet tam, kde teď jsme a jak hezky bojujeme .

Hory opravdu miluji, dokonce i lozím, ale nehodlám si z těchto stránek zase dělat osobní deníček pro všechny , něco si musím nechat i pro sebe . Ale mít hory za barákem závidím, já dofám, že budu mít časem alespoň lesy a pole kolem .

S Tvou svatební krásnou hippies přestavou se zcela ztotožňuji, ale budu mít trochu v jiném stylu, ale moc ráda bych v přírodě . Uvidíme, uvidíme. Nicméně jsi mi připomněla článek, který jsem četla na svatby.cz, jedna dvojce měla svatbu ve stylu ala indie , oblečení, jídlo, stolování, hudba, program. Dokonce to měli venku, někde na zahradě, kde pro děti nechali postavit týpý a místo darů si přáli, aby každý host donesl nějaké speciální jídlo ze své kuchyně a tím se pak navzájem hostili . To mi přišlo moc fajn .

Furt se odtud nemůžu odtrhnout, film jsem už odpískala rovnou .

Sv.
Světlana
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7615
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
Jo máš určitě pravdu, ale přeci jen jde o podporu a mě to tedy pomáhá. Ráda pomůžu každému .
Já holt sedim s noťasem a koukám na Ano šéfe. Taky se nemůžu odtrhnout.
V duchu si představuju až někam vyrazíme jak to bude probíhat.
Je pravda že poslední dobou už nikam moc nechodíme, a co mám novou práci byla jsem párkrát. Ale stejně by mě zajímalo co jsem, jsem vážně alkoholik?
Asi není normální chlastat do padnutí a druhej den nic nevědět.
Jasně že není, jen mi příjde čím jsem starší - tím chci být lepší.
A taky vím že když jsem měla někdy mega problém - způsobil to vždy alkohol. To k tématu.

Indická svatba - krásný. Miluju jejich jídla

Vlastně už se těším až někam půjdem, už chci mít za sebou pár akcí, chci vědět na čem jsem a jestli budu tak silná. Zkouška ohněm
Foxy
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7655
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahojky Foxy,

včera jsem se neozvala, byla jsem na sezení AA. Jako vždy to bylo sranda, tentokráte o to více, že tam byla holčina, kterou všichni znali (tedy kromě mě, pač AA navštěvuji krátce) a ta krom toho, že byla inteligentní, byla i vtipná a dokázala se bavit i na svůj vlastní účet. Fakt bezprostřední holka, která se nestydí za svou minulost, fakt před ní smekám. Dokonce se nestydí říkat lidem kolem sebe, že nepije a to z důvodu, že je alkoholička. Ale je fakt, že když jsem odcházela ze sezení, jsem si říkala, že jsem naštěstí nebyla nikdy tak daleko, jako všichni ostatní, ale to neznamená, že se tam nemůžu časem dopracovat. A proto tam ráda chodím, abych si vzala ponaučení a udělala s tím vším konec dřív, dokud to ještě zvládnu sama. Nikdy jsem nebyla na léčení, nikdy jsem nebyla na záchytce, nikdy nezvracím. Ale díky minulosti své mámy se toho všeho hrozně bojím a vím, že takhle opravdu nechci zkončit. Sice vím, ale stále si nevěřím.

Světlana
Světlana
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7662
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj Světlanko,

tak já měla včera zase první sezení s holkama v hospůdce, prostě mi odpoledne napsali jestli nepůjdu večír posedět. Tak jsem tedy šla, však spořádaně, dala jsem si tři nealka šopskej salát a bylo vymalováno.
Musím říct že jsem se teda cítila krapet nesvá, ale myslím že to jsou jen ty začátky.
Trošku na mě civěly že to jako beru snad vážně, pak si k nám přisedl kamarád, a ten mě pochválil že takhle začít nový rok je fajn.
Tak si říkám že to chci dokázat víc a víc, budu se snažit i nadále, takže tak, jinak jsem šíleně uondaná s práce, potřbuju odpočinek a spánek
Jak se máš jinak ty, jak to zvládáš. AA musí být super, pokusím se první sama, kdyby mě to nevyšlo, pak bych vyhledala pomoc.

Pa a písni, dnes jsem opět v práci.
Foxy
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7665
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj Foxy, mám chápat tvoje nealka jako pivo?? Protože jestli ano tak je to celkem obdivuhodný, že i když přiznáváš svůj problém, tak si piješ pivka.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7666
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj Kateřino a co je na nealkoholickém pivu špatné, mám problém s pitím alkoholu, né nealkoholu.
Foxy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...11
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter