Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...4567891011
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholička
*
#8154
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Rozhodne tam zavolej Jani, urcite, to nemelo byt odrazovani, ja myslim ze ja sama jsem proste jeste dostatecne nechtela s tim nic delat. Sice jak jsem psala bez valneho vysledku ale rozhodne tam chodim dal a dokonce se na tu pristi navstevu tesim. Mam pocit ze ted to beru jinak nez predtim....Takze tam urcite zavolej, ja jdu na 100% na setkani AA a pak jeste ke svemu psychologovi.
Lena
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8155
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Psychologická pomoc je cesta k porozumnění sobě-najít vlastní spouštěče k pití,naučí přijmout sebe sama a utvořit si k sobě zdravý stav-dá opověd´co vás přivedlo k pití.Pití je následk něčeho,co člověku v životě scházelo.Proto se vychází u terapie z období dětství po současnost.Psychologická cesta však končí a alkoholická nemoc zůstává.Je dobré ošetřit ještě stýkáním se stejně nemocných v AA-aby se nedovolilo zapomenout-k čemuž snadno a velice často dochází.A je dobré ošetřit i ten celý první rok,který je nejtěžší-třebas ANTABUSEM.Není ostudou využít všeho co se vám nabízí.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8156
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Verim tomu, ze tak to je,a uvedomuju si svoje chyby ktere jsem delala, kdykoliv se mi trosku ulevilo nechala jsem se ukolebat pocitem, ze uz je to lepsi a ne jednou jsem sezeni u psychologa zrusila, protoze jsem mela pocit, ze uz to nepotrebuju a zvladnu to sama. Ale nikdy se tak nestalo a vratila jsem se na pocatek a vsechno jelo znova. Mluvila jsem uz jsem uz se svym psychologem po telefonu o soucasne situaci a jsem otevrena vsem jeho navrhum co se tyka podpory lecby medikaci. A jsem rozhodnuta zacit navstetovat AA.
Lena
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8157
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Lenko-super rozhodnutí.Máš všechno otevřené.hlavně zůstávej otevřená i ty sama-at´máš možnost dostat ze sebe a pro sebe co nejvíce toho dobrého a zdravého.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8159
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Zkusim vsechno co pujde, ale nebudu delat hrdinku, bojim se moc se bojim, uplne me to vnitrne stahuje jakej mam strach. Ale na druhou stranu vim ze neudelam chyby ktere jsem delala, mozna az ted jsem si uvedomila jak strasne vazne to je a cim za to muzu zaplatit... Diky za podporu.
Lena
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8161
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Čeho se Leno bojíš?Že přestaneš pít, nebo AA, abstinence, nebo že to nezvládneš, o život?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8164
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Ze neprestanu, ze nebudu mit tolik vule a sily....ze na chvili to bude dobry a pak se zase necham stahnout. Nejhorsi je ze kdyz se rozhoddnu vydrzim v hospode do noci a nevypiju ani kapku, nejhorsi je kdyz mam pocit ze pohoda neco maleho si dam...a to je konec. Do AA se tesim...
Lena
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8165
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
To tě chápu,já mám stejný pocit.Bojím se jaká bude budoucnost,věřím že krásná,ale začátek je vždy těžký.Nikdy bych nevěřila že se dostanu,tam kde jsem dneska.Nejhorších bude prvních 14 dní,trochu to utichne v práci a doma se to taky zlepší.Musím získat znova ode všech znova důvěru,ale to bude dost těžké.Dneska jsme si promluvily a já jim řekla jakou od nich očekávám pomoc.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8166
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Verim tomu ze AA mi pomuze, ze mi pomize ze si tu piseme a tak. Ale jinak ja musim bohuzel sama. Snad to nejak pujde no, aspon ze kamosku mam super a fakt me podporuje.
Lena
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8170
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Tak já razím do práce,držte mě palce at do dobře dopadne!Budu muset vydržet posměšky,drby a škodolibé pohledy.Odpoledne písnu co a jak.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...4567891011
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter