Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...4567891011
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholička
*
#8172
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Jani, drzim palecky at to zvladnes. U me usklebky nic ale nechci ani pomyslet co se o me musi povidat....Urcite napis.
Lena
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8173
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Jani, drzim palecky at to zvladnes. U me usklebky nic ale nechci ani pomyslet co se o me musi povidat....Urcite napis.
Lena
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8174
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Díky moc za podporu,všem vám držím palce.V práci hrozné drby,kolují neuvěřitelné historky,připadala jsem si jak na jiné planetě,ale jeden den mám za sebou a ted už bude jen lépe.Drbalo se vždycky,tak at si drbou,když když jim to dělá dobře.Jsem ted v práci člověk o kterém se nejvíc mluví.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8175
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
To víš, nepamatuješ si, co jsi dělala, něco přidají a je to.Nikdo z nás si nepřipustí, že by vyváděl, myslíme si, že vypadáme úplně normálně, chováme se taky tak, ale kdyby nás natočili s kamerou, asi bysme se divili, styděli , valili oči.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8176
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
To máš pravdu,ale čas vrátit nejde,už se to stalo a mě nezbývá než se z to ho pořádně a navždy poučit.Zkazila jsem hodně,ale ted už chci mít jen čistý mozek a to je pro mě to nejdůležitější.Musím nazpět získat důvěru rodiny,kterou jsem ztratila.V práci si udělám svoje a ostatní mě nezajímá,mám tam kamarádku,která mě fandí,ostatní jsou ochlastové stejně jako půl národa,jen vidí jen mě,ale já jsem se s tím narozdíl od nich rozhodla něco udělat.Pro mě bylo nejhorší si přiznat že jsem alkoholik a že to sama nezvládnu a že ten zatracený chlast nemám vůbec pod kontrolou.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8177
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Ano cas vratit nejde, lehko se to rika, ale je to tak. Stalo se a ted clovek musi celit tomu co delal i kdyz si to nepamatuje. U me v praci je jen par lidi co sem tam neco prohodi ale jinak je to docela v pohode. Spis ja to vim, a jak ty lidi vidim tak si to porad uveodmuju, a doufam ze tentokrat definitivne. Jani uz jsi volala tomu psychologovi?
Lena
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8178
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Dívky, nejvíc těm pomlouvačům dáte ránu, když nebudete pít, ale fakt!To je naserete!Takže, buďte dámy,!!, vraťte jim ty starosti!, kde pijete, tajně, jak, s kým.....Vy se budete jen smát,a už jim nedávejte příležitost , aby Vás viděli napitý!!!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8179
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Libi to mas pravdu, ja jen doufam, ze si ten pocit budu uzivat uz na porad a budu za damu. Nejhorsi na tom je ze ja ty lidi vedu, a nemam jich malo, mam docela naslapnutou karieru a pak se nekde zliju a druhy den prijdu do prace jeste pod parou. Boze pocit kterej se snad neda ani popsat, hnus. Tak se necham hnat tim ze budu mit ten pocit jak jim to natru.....pisu si jako dalsi motor do denicku. Diky Libi.
Lena
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8180
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Volala jsem mu dneska,máme domluvenou schůzku,tak se cítím hned lépe.AA jsou daleko,takže tam nemůžu,nejblíže jsou v Liberci,což je pořád asi 150km,jedině že by šla schůzka zařídit třeba na dopoledne,tak to bych tam jela,ale večer mě to nevyhovuje.Jen by mě zajímalo,kdybych se viděla ožralá na videu,že mám problém a došlo mě to dřív než ted.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8181
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Moc vám dívky děkuji,dáváte mě velkou sílu,tím že si o tom můžu s někým popovídat.Potřebuji se z toho vypovídat,říct své pocity a jaké mám ted dojmy.Je to krásný,když víte že někoho zajímáte a že vám chce pomoci a že v tom nejsem sama.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...4567891011
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter