Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Nevím, jak jsem k závislosti přišel, ale jsem tam!
#9838
Re: Nevím, jak jsem k závislosti přišel, ale jsem tam! Před 11 rok, 9 měsíce  
Já piju 2-3 kousky každý večer u PC už asi 4 roky a o víkendu dám někdy i 3-4 pivka.Kdysi dávno sem chlastal hodně(i 3 litry vína za noc), ale to beru jako postpubertální nerozvážnost.Na čem sem opravdu závislej, jsou cigarety.

Jinak přeji mnoho zdaru.
Alex

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9950
Re: Nevím, jak jsem k závislosti přišel, ale jsem tam! Před 11 rok, 8 měsíce  
Vím, o čem píšeš. Vyhledej co nejdříve léčebnu nebo pokud máš někoho,komu věříš, kdo Ti pomůže, vyhledej jeho pomoc.Teď už jednej rychle. Je dobře,že sis uvědomil, kde seš. Byla jsem na tom stejně. Skoro jsem nechodila,nemohla jsem se napít (jen z brčka), přidala se k tomu nespavost, vyrážka v obličeji ... byla jsem totálně v pr... věř,projdeš peklem,ale nejhorších je těch prvních sedm dní. nesmíš opravdu pít...ale pouze vodu a vodu, polévky a vůbec - donutit se k jídlu. Mně málem selhaly ledviny. Zvládneš to...Budeš zas žít normální život.... já se poté musela učit i psát na PC - vůbec jsem necítila prsty... zvládnout se to dá, musí, není cesta zpátky....cítím s Tebou..běž do toho...
Mojra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter