Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Alkohol a problémy
#8276
Re: Alkohol a problémy Před 12 rok, 1 měsíc  
No a tak to půjde dál a dál až to tvoje mamka stejně zjistí. Mslím si že když se jí svěříš tak se z toho nezhroutí, je to tvoje mamka a je to rozhodně lepší než aby tě jednoho dne našla na mol někde na podlaze.
Jsi závislá, zajdi k doktorovi!!!!
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8281
Re: Alkohol a problémy Před 12 rok, 1 měsíc  
July-nejde říct něco,trochu,nějak-ty nejsi trochu alkoholička.Tvůj stav vyžaduje radikální rozhodnutí-kterým je chci pít a nechci pít-NIC MEZI TÍM PRO TEBE UŽ NENÍ.Píšeš,že nechceš být abstinentka ale nechceš si přiznat,že jsi alkoholička.Abstinentkou jsi byla jako všechny děti-později se častou konzumací situace zvrtla.Můžou tu být indispozice a mnohem víc faktorů,které rozhodly o tvém alkoholismu.Pokud jsi už měla zkušenosti jako teneger-už toto se mohlo promítnout do tvého mozku a urychlit celou závislost.Mnozí se propíjí dlouhá léta.U mladých to jde rychle.Znám děti alkoholiky,narkomany.Co oni říkají ze své zkušenosti?2x,3x se cítili dobře,zažili bájo den a konec!nastalo pro ně šílenství celé závislosti,zoufalství a beznaděj.Myslím,že ty i já jsme zažili s tím alkoholem mnohem více pěkných chvil-ty už jsou pro mne minulostí o tom jsem se musela přesvědčit a měly by se stát minulostí i pro tebe.Dneska jsem vděčná za všechno-za to,co bylo,za to co je a dělá mne klidnou i to,co přijde.Za minulost se nestydím-jinak bych tu nebyla schopna přispívat pod svým jménem.Co bylo?Už je za mnou.Mé okolí a rodina mne o mé nemoci ví.Děti si užily své a sousedé mne také často viděli pod obraz.Dnes neřeším,jestli mne někdo pomlouvá.Dnes je pro mne důležité,že si mne rodina a lidé váží a mají rádi,tak jako mám ráda je a vážím si jich i já.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter