Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Alkoholikem z vlastní vůle
#9056
Re: Alkoholikem z vlastní vůle Před 11 rok, 10 měsíce  
Ty nalády známe všichni, ale pomalu se to opravdu stabilizuje, hlavní je jedno, vydržet
Leesa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9061
Re: Alkoholikem z vlastní vůle Před 11 rok, 10 měsíce  
Lítáš s emocemi nahoru a dolů.To je ze začátku logické.Mozku chybí alkohol,který umocňoval všechny prožívané stavy.Naučil se tak fungovat.Co je nejjednodušší cestou na ustálení do normálu,který zažívá normální mozek je zajít k psychiatrovi a začít užívat léky na psychiku.Je to běh na dlouhou trat,stejně jako abstinence.chce to obrnit se trpělivostí a začít léčit.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9131
Re: Alkoholikem z vlastní vůle Před 11 rok, 10 měsíce  
Ahoj.
Zkus si upřímně odpovědět na otázku...Co vlastně zvládáš?

Víš co je to opravdu alkoholik? Ranní třes, strach, nervozita, deprese...to je jen začátek.

následuje.....Větší strach, deprese, pochcávání, okna.
Ze lží, ještě větší lži. Z alkoholika, je jen krůček k sebevrahovi.

Obvzlášť nepříjemné, jsou halucinace. Můžu tě ubezpečit, že ani trochu příjemné. Jestli myslíš, že občasné strachy je strach, pak teprv poznáš, co je strach.

Píšeš, že jsi z vlatní vůle něčím, co si neumíš ještě ani představit.

Upřímně ti napíšu, že není o co stát. Taky upřímně napíšu, že já, si oproti tobě, dal hodně načas.

máš šanci, být tohoto ušetřen. Nepromarni ji už jen kvůli sobě.

Ahoj.
Roman Roman
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž nemessis123456
Poslední úprava: 24/05/2012 20:50 Provedl: Roman123.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nemám patent na rozum, nejsem chudáček, neradím Vám,jen dám svoji zkušenost.
 
#9132
Re: Alkoholikem z vlastní vůle Před 11 rok, 10 měsíce  
Romane, tvá upřímnost a naturalismus je jistým způsobem fascinující. Cítím tu velkou sílu, jakou na na mě tvoje stručné řádky působí. Jsem momentálně odpálen už třetí den a je to velké, větší než kdy předtím. S chůzí a fyzickým fungováním je to sice zlé, ale vevnitř je to skvělé, všechny pochyby mlčí. Nicméně, podvod. Dnes se chystáme s přítelkyní do Bohnic, alespoň se optat, jak to zařídit, aby mě vzali. Bohužel se nevyznám v tom administrativním co a jak, potřeboval bych prostě říct "tady jsem, vemte si mě!"
Alkoholikem z vlastní vůle

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9133
Re: Alkoholikem z vlastní vůle Před 11 rok, 10 měsíce  
Dobré, výborné rozhodnutí,doufejme, že Tě přijmou, ale jinak musíš k lékaři, ten Tě objedná na léčení.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9135
Re: Alkoholikem z vlastní vůle Před 11 rok, 10 měsíce  
Tak se z léčebny stalo další chlastání do vypnutí. Kdybych neměl, kamarády, kteří mě zamknuli doma, tak už bych se fakt uchlastal. Budeme to s tou léčebnou muset zvládnout, já už fakt nemám kontrolu. Teda, vůbec nevím, kdo to ty poslední tři dny chlastal, já to nebyl, ale jsem ten, co z toho dneska nemohl mluvit ani chodit.

První halucinace, to jsou věci! Nestačím se divit. Ale jak je to všechno možný, to teda nechápu. Vždyť já jsem takovej hodnej a slušnej kluk...
Alkoholikem z vlastní vůle

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9137
Re: Alkoholikem z vlastní vůle Před 11 rok, 10 měsíce  
Ty hodnej kluku, skonči s chlastem, ten z Tebe dělá hovado!Buď dál jen hodný.A šup směr léčebna.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9139
Re: Alkoholikem z vlastní vůle Před 11 rok, 10 měsíce  
Ahoj,
tohle vědomí, že to absolutně nekontroluju a jsem ochotnej do toho znovu jít jsem si prošel, sebedestrukce, nesnášel jsem se, litoval. Pomohlo až opravdové přijetí, že jsem nemocný alkoholik a opravdu se začal léčit, doléčovat. Léčebna, AA, žije se líp a líp a to co se mi před rokem zdálo strašně složitý a těžký je dnes jen vzpomínkou, která mi brání v dalším pití, protože vím, že už by to pro mne byla cesta ke ztrátě všeho, do hrobu. Přeji sílu a zbytky zdravého rozumu do hrsti.
Lukáš
NSJK
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž kazikl157 Místo: Týn nad Vltavou
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Mějte se hezky a hlavně střízlivě
 
#9140
Re: Alkoholikem z vlastní vůle Před 11 rok, 10 měsíce  
Zdravím všechny! Jsem taky alkoholik, piju více než deset let a teď jsem si uvědomil, že chci přestat. Bude to ale těžké se s "přítelem" alkoholem loučit. Zrovna jsem po dvoudenním tahu, takže (pokolikáté už?) si říkám, že s tím musím něco dělat. Naposledy jsem pil včera odpoledne, spát už jsem šel střízlivý, dnes je to docela v pohodě. Ale absťáky asi přijdou, docela se toho obávám. Na léčebnu nemám pomyšlení, musím se s tím poprat sám. Možná zkusím ty anonymní alkoholiky, ale moc si od toho neslibuju. Nejhorší je, že mám to pivo a vínko rád a je pro mě těžká představa, že bych se toho měl úplně vzdát.
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9141
Re: Alkoholikem z vlastní vůle Před 11 rok, 10 měsíce  
Na AA jistě Luďku zajdi, tam teprve pochopíš, s čím se nechceš loučit.Nepodceňuj ten alkohol, je silnější než Ty.Sám to nezvládneš, máš tu x příběhů, kdy lidi tvrdili, že jo, jak to jde, a nevydrželi.Přestat pít nestačí, vydržet se musí!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter