Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1011121314151617
Dolů
Téma: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat...
#9758
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Jo, Libo je to tak. Když si to tady člověk přečte, zjistí, že těch schémat chování alkoholika i jeho léčby, včetně jeho pocitů je poměrně málo. Ta skluzavka, po které jede má možná jinou barvu a zatáčky, ale stejný dojezd...
Alfard

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9760
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Jo, jo, smutný dojezd, letos zemřeli v mém okolí 3 lidi , díky chlastu, 35, 42, 51 let.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9872
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Jo dojezd....
No Libuško,přeji si abych nikdy takto nedojela do svého konečného cíle.
Zatím....jedu v pohodě.
Mějte se krásně.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9873
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Bludi, jedem jako s medem, ne?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9875
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Libi,
snad ano,zatím to jde.Jsem zatím poučena z minule.Neberu to jako boj,ale soužití s alkoholem....a co hlavně?S lidmi okolo sebe co prostě pijí a chtějí pít.Budiž jim to přáno,já už vím trošku víc.A určitě díky tobě a Janině a ostatním co chtějí pomoci.
Zatím to jde a je to lepší než s chla....
Jste fajn,díky.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9877
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Mně jistě neděkuj, však i Ty mně pomáháš, nezapomínám na své začátky,neusínám na vavřínech, nemyslím si, že už jsem úplně v pohodě.Což nebudu nikdy, alkoholičkou zůstávám až do smrti.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9926
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Libuško,
to jsi pěkně napsala.I já se nad tím musím zamyslet...
Přesně....v tomto platí,chybami jiných se musím poučit.
I ty jedna potvůrko,umíš to pěkně nastínit.A slušně
Jen tak dál.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9939
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Bludi,nechci tě obludit.Podle toho co píšeš se chceš nadále stýkat s lidmi,kteří pijí a trávit společnost s nimi.Vím,že oni nemají problém,ale máš ho ty sama.Ze svých zkušeností se musím přiklonit k názoru psychiatrů s AT zaměřením,s kterými jsem se setkala.Jsou téhož názoru,že minim.první rok by se alkoholici měli tohoto prostředí vzdát.Sama už po třetí startuju svůj 1rok.Ačkoliv už jsem předtím dosáhla více leté střízlivosti.Vím,že to jde!Vím,že nejvíce nástrah a nejméně odolnosti proti nástrahám alkoholu je především ten první rok!Později už to tak velký problém není.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9989
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Ahoj Jani.
No máš tak trochu pravdu.Jak se mám odstřihnout třeba jen od zbytku rodiny a příbuzných?To snad v dnešní pijácké době ani nejde
Proto jsem psala,že se mezi nimi musím naučit žít.Já jim přeci nemohu kázat a vysvětlovat....já jsem pako závislé na chlastu,a tak ani vy nesmíte pít,nebo se s vámi nebudu stýkat.To já selhala a nezvládla svůj život,oni si můžou žít ten svůj asi jak chtějí.Nevím,ale takhle to cítím.Nemám právo kvůli své slabosti zasahovat,či měnit životy jiným které mám ráda.
No asi takto se v tom motám,takže jestli máš nějakou radu a pomoc,budu za vše vděčná.
Měj se moc krásně a opět děkuji.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9990
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Normálně jim řekni, že nepiješ a hotovo. A nasaď antabus. Je to pro tebe pojistka. Taky jsem to doma tak řešil. Jednak všichni doma vědí, že jsem dobrovolně na antabusu, druhak i když jsem to omezoval bez něj, tak i při oslavách jsem řekl, že si dám limonádu. Není co řešit.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1011121314151617
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter