Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1011121314151617
Dolů
Téma: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat...
#10444
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 8 měsíce  
Jak je možné zapomenout, že chci přestat pít? A jak je možné zapomenout, že po přepití antabusu mohu zemřít?
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10445
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 8 měsíce  
Antabus můžeš brát i doma, s někým v rodině, ten Ti ho bude dávat.A nezapomeneš na něj.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10446
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 8 měsíce  
Ona má na mysli, že zapomene že si ho vzala.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10447
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 8 měsíce  
Dobrý večer Blanusch,
já už jsem to tady někde psala-abstinuju už dlouho.Pila jsem "první ligu"Pořád všechno vypadalo v pohodě a najednou se mi jeden den udělalo zle.Tehdy jsem nevěděla,co se děje.Myslela jsem,že mám mozkovou mrtvici,začaly mi brnět ruce a nohy a nemohla jsem se postavit.Manžel mi zavolal sanitku a ten doktor asi poznal,o co jde-dal mi prášek na uklidnění s tím,abych druhý den šla k obvodní lékařce.Ta mi udělala všechny krevní testy,kde zjistila,že mám hodně špatné ty jaterní.Přiznala jsem jí,že piju,což ona zřejmě stejně poznala.Řekla mi památnou větu,na kterou nikdy nezapomenu.Uvědomte si,že když si dáte na Vaše játra skleničku,je to,jako byste pila jed.Slíbila jsem jí,že se už nikdy nenapiju,protože jed pít nechci.A to jsem od té doby dodržela.Chtěla jsem žít,měla jsem poměrně mladou dceru(osvojenou-svoje dítě jsme mít nemohli).
Takže to je můj příběh,ale není jediný,každému pomůže něco jiného.
Zkuste zapojit pevnou vůli-střízlivý barevný život za to stojí.
Držím Vám palce!!!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10450
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 8 měsíce  
Ahoj Helen.
Napsala jsi to ve zkratce,ale úúúplně jasně.
Díky,zase nové poznání(pro mě)
Držím palce a zdravím.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10454
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 8 měsíce  
Ahoj Bludičko,
i já držím palce-zvládnete to,vím to.
Já osobně si hodně vážím paní Jany Mertosové-držte se jejích rad,ona jedna z mála tady ví,o čem mluví.
Zdravím
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10461
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 8 měsíce  
Blanusch proč už ted´něco chceš řešit,když Antabus ještě nemáš nasazený???Na svoji nemoc bohužel myslet musíš.Na svoje zdraví si sice vzpomeneme až je nám ouvej.To,že jsem stala alkoholičkou-to se musím naučit mít na zřeteli stále.Od střízlivého života každého se odvíjí všechno, na čem nám záleží nejvíc..Proto se učím opět zařadit svoji střízlivost na první stupínek svých priorit.Pokud tam hodím na chvíli něco jiného-už je se mnou zle!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11088
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 7 měsíce  
Dobry vecer pani Heleno.Jsem alkoholicka piju jak prokopnuta.Je mi47let.Dnes jsem vztala a nemohla jsem se ani na sebe podivat.Nemam manzela ale,pritele.Je to uzasny muz ale ja si ho nezaslouzin.Piju,kourim a pak mu luz ze ne.Dnes jsem vyhledala v mem bydlisti lekarskou pomoc pro zavisle na alkoholu.Mam ale,obavy ze mi reknou ze jsem na hlavu.Pisu vam o radu.Vydobre vite jake jsou stavy po kocovine.Mam pocit ze to mam napsane na cele a kazdy vi ze jsem alkoholik.Nevylezam ven a trapim se.
HELENA

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11089
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 7 měsíce  
Dovolím si napsat i já.Na čele nemáte nic napsáno.To, jak jste se opilá chovala, už bylo, nezměníte to.Přestaňte pít, vše bude OK.Je bezva, že jste udělala první kroky ke své abstinenci,teď jen vydržet.Není to lehké, určitě to stojí za to.Přeji Vám i Vašemu přítelovi, abyste fakt přestala s alkoholem, bude pak dobře.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11162
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 6 měsíce  
Dobrý den,
na AA jsem byla a pomohlo mi to pochopit spoustu věcí. Ale jako sekta na mě také působí, jejich brožuru jako ateista nemůžu ani otevřít, je plná boha a to mi prostě leze totálně krkem. Souhlasím s tím vyhledat pomoc jinde.
L

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1011121314151617
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter