Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...17
Dolů
Téma: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat...
#9448
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Libuško zdravím.
Včera jsem nakoupila hektolitry nealka,vitamíny a jiné hlouposti o kterých hlásají,že pomohou a je lépe.
Ještě se cítím jako by mě vzal někdo lopatou,ale to se dá přežít ,včerejšek byl tragický.Divím se,že jsem dokázala oběhat obchody a lékárnu.Ale čemu se divím nejvíce je,že jsem spala celou noc.Z noci jsem měla velkou hrůzu...co přijde a podobně,ale na štěstí mi to prošlo.Asi mě opravdu někde,někdo má rád .
Takže se budu chovat slušně a informovat.Snad mi to vydrží.
Držte mi palečky.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9449
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Tak to je jen dobře, a ať to vydrží!!Určitě nejsi sama, a máš andělíčka strážníčka, chrání Tě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9450
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Bude líp-hlavně se opět nenapít.Na ty hrůzy člověk rychle dokáže zapomenout.Toto ti nedovolí to,když začneš opravdu chodit do AA.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9458
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Jani,
já bych ráda vyzkoušela AA,ale mám je asi 50km od sebe.Řidičák nemám(asi na štěstí),spoj je tu snad 3xdenně,tak je to složité....stejně jako já.A dnešek byl v mé rodině totální průser.Né kvůli pití,ale nějak se to vymklo celkově a já pěkně vybuchla(psychicky).A to jsem ze sebe měla docela malou radost.Tak teď ženy raďte....Co když vás někdo obviní z něčeho co není pravda?Jak se mám zachovat?
Fakt psycho!!!!!!A zrovna v době když to nepotřebuji.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9459
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
I toto podezírání patří k naší nemoci.Bludi, divíš se jim?Znají Tě dlouho nalitou, co je má napadnout, když bouchneš?I já, po 8 letech střízlivosti, o sobě slyším-ne už od blízkých-, že piju tajně, fetuju, protože není možné, abych se tak smála, tvářila spokojeně , to se nenosí!Ale je úplně normální, když rodina Tě sleduje, špehuje, ale jen proto, že Tě mají rádi, bojí se o Tebe, ať jsi měla sebelepší opici, stejně jsi jim ublížila........to, že alkohol nezvládáme, je naše vina, měla bys to AA aspoň občas zkusit, dojíždět, dozvíš se, jak žít vedle chlastu a nepít!Potřebuješ to!Nezdá se Ti, že ty recidivy jsou horší a horší?Najdi si diskuzi áčkařů, Triezvy priestor, můžeš být aspoň takto ve spojení.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9460
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Ber to jako zkoušku sebe sama.Není rozhodující a nesmí být rozhodující názor,to co si myslí druzí lidé(byt´jsou to naši nejbližší).Mají právo pochybovat,mají právo podezírat-i oni žili v nejistotě a strachu!Pokaždé je rozhodující jen tvé čisté svědomí,jen dobrá víra a tvoje láska k nim.Ty se musíš naučit přijímat i negace ze strany druhých-i těch nejbližších.Alkoholici právě před negací utíkali a dokážou utéct právě k pití!ber to pozitivně-záleží jim na tobě,mají tě rádi a proto se bojí a podezírají.Také oni toho zažili s tebou hodně,stejně jako všichni,co kdy žili s alkoholikem.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9471
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Ahoj Bludi,moc,moc te zdravim,pamatujes si jeste na me?Zavitala jsem na tohle forum nekdy na podzim minuleho roku,psaval jsem si s tebou,Petratou a Libuskou,ziju v Londyne,Libuska me nakonec privedla jak do Triezvy prestor(takovy internetovy AA meeting) tak nakonec i do AA .Ja se take pokousela prestat sama,strasne mockrat.Coz o to,nemela jsem fyzickou zavislost,takze prestat nebyl vubec problem,stejne sem nikdy nepila nekolik dni po sobe-ale zase nezacit...,to uz bylo horsi.Za par dni az tydnu jakoby se mi z hlavy vymazaly vsechny ty sliby sobe i manzelovi,jak sem se druhy den po tahu zaprisahala -uz nikdy,smatrala v pameti,jak jsem se dostala do postele a sledovala hodiny,kdy uz bude vecer a ja budu moci jit konecne spat a zregenerovat se...
Chapu,ze pravidelne dojizdet bez auta 50km do AA asi neni moc realne(ikdyz urcite ne nemozne),ale sama,jen tady s timhle forem je to temer nemozne prestat natrvalo.Bludi,zaregistruj se aspon na ten TP,najdes si tam casem nekoho,kdo ti bude svymi prispevky nejvice sympaticky,vyberes si ho jako sveho sponzora a zacnes s nim/s ni pracovat na Krocich.S tema je to miliiiiionkrat jednodussi.Diky praci na sobe pomoci 12Kroku nejen,ze nebudes chtit pit,ale celkove se ti zlepsi zivot ve vsech smerech-vztahy v rodine,celkovy pohled na zivot a na to,jak se citis-ver me a dalsim milionum ACKARU.Ja mam za sebou teprve 3 krok a uz muzu s jistotou rici,ze to ze me jiz ted udelalo stastnejsi,klidnejsi osubku.Nerikam,ze je ted vse ruzove urcite ne,ale to hezke je mnohem hezci a to zle ma mnohem mensi silu .Strasne moc ti drzim palecky,at se ti v zivote podari dosahnout vseho po cem touzis a co si zaslouzis.Rada bych s tebou byla v kontaktu,ani s kroky nejsem za vodou,pokud na nich nepracuji denne a mam tendence si jednou za cas myslet,ze dnes si udelam "pauzu",jiz touto myslenkou pooteviram vratka tomu grazlovi chlastu a napiti na sebe pri nejakem "vhodnem" duvodu na sebe nenecha dlouho cekat.Uz Bill,zakladatel AA rikal,ze alkoholikovi nejvice pomuze dalsi alkoholik ,tato pomoc je oboustrnna,tim,ze ja pomuzu tobe,pomaham vlastne i sobe a naopak,tak bych se moc rada pridala k tobe a dalsim,kdo to mysli opravdu vazne a byla s vama v kontaktu.Ale ne tady na webu,ale soukrome na mailu.POkud by jsi mela zajem,tak mi dej vedet,pisla bych ti na me mail.POkud ne,nevadi,tak i tak ti strasne moc drzim palecky!!!Pa a dobrou noc,Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9472
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Naprosto souhlasím s Marky, co se týče AA, jen dodávám, že alkoholikovi, co chce přestat pít nejvíc pomůže už abstinující alkoholik.A TP je právě nejvíc pro lidi, co mají AA daleko, tam najdou každý den nové příspěvky, názory na Kroky......Marky, a ostatní, tak jedem!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9478
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Ahojky,zdravím vás všechny.
A hlavně moc děkuji za rady a názory.
Pokusím se stránky TP najít a přihlásit se a uvidím.Je fakt,že tentokrát je to těžší a zažívám fakt horké chvilky.
Markét samozřejmě,že si na tebe pamatuji.Myslím,že jsi též bojovala sama s pitím že?A teď to tedy zkoušíš s AA?Nebo si i vyhledala odbornou pomoc?Na email mi klidně napiš,budu za každou radu a pomoc ráda.Piš na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Je to vážně zajímavé....k chlastu si člověk cestu najde pěkně sám,ale cestu zpět hledá jen těžko
Mějte se pěkně.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9490
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Ahoj Bludi,cela letko,jestli jeste existuje a vubec vsichni trpici,co zde hledaji pomoc,radu,povzbuzeni.Jsem moc rada,ze si na me pamatujes,dnes jsem celou dobu,co mi malej spal(ted mu byly 2 roky) procitala ty nase prispevky a bylo mi do breku.Jak nas ten alkohol srazel v pravidelnych intervalech na kolena,jak jsme ani nemely tuseno-ja tedy rozhodne ne,jak nesmirne silneho, zakerneho a vynalezaveho nepritele proti sobe mame.Ano blahove jsem chtela bojovat sama,stale jsem si rikala,ze kdyz nepiju denne,nepiju tvrdy,nikdy ne rano,nikdy ne nekolik dni za sebou ,nikdy nemela abstak a ja nevim co vsechno mi ma nemocnAna mysl jeste naseptavala,abych nabyla dojmu,ze jsem vlastne jeste hodne v pohode.Ano chodim do AA,dlouho mi trvalo nez jsem jim prisla na chut,naucila se trochu pokore a otevrela sve srdce.Za tech 8 mesicu v AA jsem ziskala neskutecne mnoho cennych informaci,bez kterych vim,ze bych nemnela sanci.Uzasna je kniha od zakladatele AA-Anonymni alkoholici-doporucuju vsem,otevre oci,poradi,vysvetli jak je mozne,ze presto,ze je clovek naprosto presvedceny,ze uz nechce dal,ze uz nikdy, se za par mesicu napije znovu,pochopi,ze to se silnou vuli nema nic spolecneho,ze mame nemocnou mysl-uz nadosmrti a jestli nechceme zemrit ci se zblaznit,musime na sobe pracovat kazdicky den....(kniha se da objednat na www.anonymnialkoholici.cz a je tam take odkaz na ten Triezvy priestor,jak jsem o nem psala)Proto jsem te i oslovila,zda se mnou chces byt v kontaktu,aby jsme si byly navzajem oporou.POkud by se chtel nekdo pridat,budu samozrejme rada.Jde o to,ze psat si sem-uplne vsechno(zaklad udrzeni strizlivosti je v uprimnosti) neni bezpecne.Chodi sem na forum i lide,kteri nerozumi ani nemuzou s jakou nemoci tu vlastne mame co do cineni,obcas se najdou i zli lide,jejichz reakce cloveka akorat rozhodi a kazdy stres je pro alkoholika nebezpecny,hlavne v zacatcich strizlivosti,navic nechci sve problemy,nesnaze,boly propirat uplne verejne-proto ten soukromy mail.Urcite se ti brzo ozvu.A co Petrata a mladounka Ivanka-vis o nich neco??Jinka zacatkem srpna jedu na 14 dni do Cech,tak chci zkusit AA v Cechach,vim,ze Petrata je z Mostu,tak bych se s ni chtela spojit a zajit s ni a poznat ji,ty asi ale nejsi ze sveru cech,vid??
No mej se co nejlepe,drz se holka,vim,je to tezke,po kazdem napiti to nadseni neni casem az tak silne,alkohol dostal zpet castecne svou moc,bojuje se hure,musis prekonat tech nejhorsich par tynu,pak uz to zas bude lehci,ze srdce ti to preju.Vsem preju at se jim dari a najdou cestu,jak z tohodle pekla ven,mejte se vsichni krasne a dobrou noc,Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter