Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...17
Dolů
Téma: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat...
#9515
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Ahoj ahoj ahoj

...pamatuju si Markéto, jak jsi tady předtím psávala.
Tyjo... pěkná změna
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9516
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Ahoj holky.Svět je malý,natož naše republika.Pokud se nestane a já věřím,že proto,aby se tak nestalo uděláme maximum?!!!Tak na sebe určitě někde narazíme!Možná chodíme kolem sebe ani o tom nevíme.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9517
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Každý může porovnat naši Markétu před příchodem na AA a nyní.Je to skok, změna k nejlepšímu, jsem moc ráda.Tak co ta slezina?Čas letí!!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9524
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Ahoj spolubojovnice ),Ivi,ty jsi tu byvala takovy benjaminek,uz tenkrat jsem te obdivovala,ze uz si v tak mladem veku dokazes priznat,ze mas problem a take s tim neco delat.Jsi priklad pro ostatni mlady lidi )Jani,Tebe take zdravim,ctu si Te na TP,doufam,ze se Ti dari dobre,jste s Libuskou takove vytrvale lvice bojovnice za kazdou alkohlickou dusi,co sem prijde hledat spasu.Je krasny videt,ze vsechno to zlo,bolest a utrpeni,kterym jste si obe prosly jste dokazaly obratit v dobro pro ostatni a verim,ze jste tak usetrily mnoho dusicek pred tim,aby si museli projit tim samym )
Ted k te slezine-Bludi,Jani,odkud vy vlastne jste?A nemate nekdo nejaky kontakt na Petratu,ta bydli jen kousek ode me a uz tenkrat jsme planovali,ze spolu zajdem na AA,az budu v CR.Ivi ty si myslim z Prahy vid??Jinak Libi,koukala jsme na mapu, z Teplic to mam k tobe 3,5h jizdy,coz je hodne,navic nikde nemuzu prespat,protoze mi nikdo nepohlida maleho a manzel vzdy kdyz jsme v CR ,tak maka jak blazen a stavi nam baracek.Jde to strasne pomalu,kdyz je to takhle vzdy jen na par dni v roce ale mozna by 1 den vynechal, vic po nem ani nemuzu chtit.Kdyby jste ostatni byli nekde po ceste,tak muzu vzit 3 lidi k sobe.Sama bych snad ani nejela,nerada jezdim takove dalky sama.Takze takova je moje situace.Takze u me to mozne je,pokud se nekdo prida a nepojedu sama,vyjely bychom rano a vratili se nekdy v noci....
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9525
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Ahoj
....No já jsem z Brna.
Ale možná bych to pak mohla nějak vykoumat - když dáte blíž pak vědět kdy.

Jinak k tomu věku a situaci... ono už nějak nebylo vyhnutí tomu (přiznat si, že jsem alkoholička). Bývalo to ukrutně ukrutný. Hnusný, blbý a byla jsem naprosto v pasti. A pak mě můj psycho život dotlačil k tomu, zajít na AA.
A
...dobré, dobré, dobré
Zažívám pocity, který jsem myslela, že nikdy mít nebudu.
Jsem šťastná...
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9526
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Na Petratu pošlu kontakt.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9528
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Já jsem z Ostravy.No přes AA jezdíme do Brna na krokáč-s Libou.Přes AA se usiluju dostat aspon´na jaře do Beskyd.Těch akcí a příležitostí právě přes AA je spousta a po celé republice i na Slovensku.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9531
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
zdravim vas divky...a ja nejak nemam potrebu se schazet, omluva ale mam to tak...obcas sem nakouknu a poctu si, a poprosim libu zadne kontakty neposilej, dekuju...tusim ta anonymita je dulezita...

drzim vsem palce, ja jsem relativne v poradku..zacla jsem si resit jaksi jine veci..priciny a on ten alkohol nejak opustil muj zivot sam..mozna i pro to o tom nechci moc debatovat..
alkohol je proste blbost, zivot je dulezity..jen on na to asi nejak musi kazdy dojit sam..drzte se damy,

metod spousta a AA mohu taky jen doporucit:) hezke leto vsem
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9532
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Ahoj Petrato,moc te zdravim a Tve prani samozrejme respektuji,ikdyz bych lhala,ze me to nemrzi.No,neda se nic delat,jedem dal i Tobe moc moc drzim palecky at se Ti dari-ve vsem,nejen s alkoholem
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9533
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Petrato, bacha, nepodceňuj ten chlast!!!Máš ho v hlavě, on jen čeká, a udeří!!!Je to hajzl!A nepotřebuješ pomoc jinak?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter