Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...567891011...17
Dolů
Téma: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat...
#9534
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
zlatíčka jste..díky...libi já alkohol vůbec nepodceňuji...vím moc dobře co se mnou dělá, jen jaksi není centrálou mého života, ať už ve smyslu pít či nepít...držím Vám všem palce ať se Vám daří co má a budu se ozývat..to víte, že jo..hojda!!
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9536
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Petrato, stačí, když napíšeš-Žiju, nepiju!, a budu ráda!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9539
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Ty centrálo OPRAVDU HO NEPODCEŇUJ.JÁ SE NEDÁVNO V CHLASTU VYKOUPALA-JE VYČURANÝ JAK BĚDA A MÁŠ S JÍM ZASÁHLOU I MYSLIVNU.STEJNĚ JAKO VŠICHNI ALKOHOLICI.NENÁPADNĚ ČEKÁ JEN NA SVOJI CHVÍLI,KTEROU MU NEVĚDOMKY DOVOLÍŠ ABY ZVÍTĚZIL.TAK POMALU A OPATRNĚ!Když jsem si procházela každou svoji recidivu-a ted´tu poslední?ŽASLA JSEM,JAK JSEM DOKÁZALA OBLBNOUT SEBE SAMA A CHTĚLO SE MI Z TOHO ZVRACET!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9540
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Možná by bylo dobře si po sobě přečíst,co jste napsala.Nevím sice komu,ale já bych vám nerozuměla!
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9541
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Heleno,můžete být jenom ráda,že tomu nerozumíte.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9542
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Helenko,verte tomu,ze ja velmi dobre rozumim tomu,co Jana napsala,kazdickemu slovu,stejne jako tomu musi rozumet kazdy alkoholik,ktery se snazil opakovane prestat pit.....
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9543
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
myslím, že netřeba tak vířit vášně, každý má jiný příběh, jinou zkušenost a každý má i jinou cestu, všem vám držím palce a mějte se dobře, já se mám, žiju a občas i piju, jen mne to tak nedrtí, mám fakt jaksi jinou centrálu a už to prosím netřeba komentovat, když budu potřebovat tak se ozvu, mějte se..
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9544
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Dobrý den Petrato,
přestože Vás vůbec neznám jsem na Vaší straně.Opravdu není třeba vířit vášně a opravdu má každý jiný příběh-což na tomto fóru ne každý chápe.Nedá se každému radit podle nějakých pravidel.
I já jsem měla s alkoholem velké problémy,ale taky jsem si je vyřešila sama a po svém.
Už sem raději psát nebudu,ale specielně Vám přeji ve všem v životě hodně štěstí!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9545
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Nééé!Ozvi se někdy jen tak, aby jsme věděli, že jsi.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9548
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 9 měsíce  
Petrato-nic nenamítám bez poznání cesty dolů není motivace ani chut´chtít nahoru.Hodně štěstí,ale neodpojuj se.Helo,co se děje,že to chceš vzdávat a nepsat tady dál?Naštvala ses?Jestli jo-tak se v podstatě zlobíš sama na sebe a to není taky dobře.Máš pravdu,že to každý máme jinak ALE ALKOHOLICKÁ NEMOC-ZÁVISLOST NA ALKOHOLU JE NAPROSTO STEJNÁ U VŠECH CO SE STALI ZÁVISLÝMI.NENÍ VĚTŠÍ,MENŠÍ ANI JINÁ-JE NAPROSTO STEJNĚ SE PROJEVUJE,ZASTAVUJE(POKUD TO JEŠTĚ JDE)A LÉČÍ (JEN ABSOLUTNÍ STŘÍZLIVOSTÍ)
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter