Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...19202122232425...28
Dolů
Téma: Náběh na alkoholismus?
#11691
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
Nestydím se, teď to zvládám, nechci volat kvůli každé prkotině. Ale jsem strašně rád už jen za tu možnost, kterou nám dáváš. Asi sama moc dobře víš jak moc je to občas potřeba
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11692
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
První rok u mne fungoval můj psychoterapeut.v AA byly ode mne víc odtažití-už k vůli problémům s dětmi,Byla mi odebrané z péče a spoustu děvčat se tenkrát ode mne odtáhlo.Už je to mimo-byl to tenkrát jejich problém,Dnes už jsou dávno tyto problémy zažehnané.Vždycky fungovalo,že jsem asponˇsvému psychiatrovi zavolala,že mám chut´se napít,že něco nezvládám.Vždycky mi to pomohlo.Máš stejnou možnost-nabízím ti ji
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11694
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
Děkuju, číslo si uložím a když bude potřeba tak zavolám. Mám pocit, že ty mě dáš rychle do latě .
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11700
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
V AA je pravidlo, že vždy nováček dostane číslo někoho z áčkařů, aby! kdyby!kdykoliv zavolal, ovšem, než se napije!!!!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11703
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
K tomu zajít do AA jsem se ještě nedotlačil, hlavně kvůli předsudkům... Ale asi mi nezbyde nic jiného když vidím jak se v tom pořád plácám.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11704
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
Za pokus to stojí, nic neplatíš, poslechneš si příběhy ostatních, uvidíš pár lidí, kteří se drží, nemusíš mluvit, jsi naprosto svobodný.Když Tě tam někdo osloví, nebo nějak zaujme, klidně ho požádej o telefon.číslo, rád a vždy Ti pomůže, promluví s Tebou......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11707
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
Jano, nevěřím, že by áčkaři se od někoho odtáhli, když mu byly odebrány děti.Nechtěla jsem se k tomu vracet, veřejné spory jim nepřidají, prosím, važ slova, znám Vaše baby, jsou bezva,mají dobré srdce, kamarádské.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11708
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
Líbo,slova vážím.bohužel toto byla má zkušenost v začátcích.Byla jsem ta jiná a horší alkoholička-oni o děti nepřišly.Dnes už je mi to docela jedno-Byla a je tu stále naše společná nemoc.Já cítila předsudky v AA k AA a jejímu programu,kterému jsem dlouhou dobu nerozumněla-ony cítily předsudky ke mně.Dostávala jsem je do rozpaků-protože jsem o tom měla dlouhou dobu potřebu mluvit a očistit se tak alespon´částečně.jinak mi opravdu hodně pomáhal psycholog-udělat si v tom a v sobě jasno jednou pro vždy..
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11713
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
Moje AA je prozatím tohle fórum . Minimálně aspoň vidím, kdy jsem tohle vlákno založil a že už bych se sebou fakt měl něco udělat.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11714
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
No já mám jinou zkušenost, sice mi nikdo děti neodebral, ale zůstali s mámou. Takže jsem o ně přičel a nezažil jsem v AA nějaké odsouzení. Sem si teď vybavil, jak jsem jel s několika přáteli na akci AA do Bratislavy. Tam nás čekal jeden střízlivý alkoholik, aby nás doprovodil na místo. A nikdo neřešil, že seděl ve vězení za vraždu, zabil v opilosti svého bratra. Ono nikdo neví a ani já nevím, kolik skleniček mě dělilo od takových věcí.Řídil jsem opilí, naštěstí jsem nikoho nezabil, kolik skleniček schází než mámě seberou děti? To nikdo neví.
To jsou moje zkušenosti, mě k AA přicuclo to, že mě tam přijali takového jaký jsem,že mi nikdo nic neradil a nepoučoval. Jen mi ten co seděl vedle mě řekl, jsme na tom stejně, je jedno, že já jsem střízlivý 24 Let a ty pár dní, stačí jedna sklenička a jsme ve stejné pr.. A nepij a choď, no a já tedy nepiji a chodím, život se mi hodně změnil za těch pár let, co nemusím pít, jsem naprosto svobodný a hlavně nemusím být na to sám, mám rád smích, co slýchám na mítincích AA mám rád dobrodružství, ono být na to sám je takové smutné, ale to tak vidím já a druzý to mohou vidět zase jinak, i to mě naučilo AA, že každý člověk je jedinečný a vůbec to neberu jako frázi. Tak asi tak Michal alkoholik
Michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...19202122232425...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter