Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2122232425262728
Dolů
Téma: Náběh na alkoholismus?
#11729
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
Tak tak,jako kluk sem chodil ke kámovi na pc ze Slušovic,čb monitor a ten vývoj udělal za ty roky obrovský pokrok.Jen se i díky změně společenského systému zvýšil počet různých závislostí,zlodějen a jiných svinstev.Všecko má svůj rub a líc.Jenže stejně vždycky záleží jen a jen na něm samotném co podnikne.

Možná bys bender moh zkusit požádat o pomoc rodinu,ikdyž to je taky loterie.Mně nechápala vlastní ségra a vlastně přímého příbuzného už nemám léta a ostatní po celém Československu.Nejsem z alkoholické rodiny,ale hodně příbuzných si nalívá furt a tak to je prostě.A hodně mladých začíná popíjet už brzy,to já naštěstí nezažil,vyrůstali jsme v jiné době a v přísnějších podmínkách.

No tak ju,před chvílí mně na skle vyskočilo reklamní okno s flaškou,jo když ten chlast člověk vidí úplně všude to je pak teda odvykačka.
Ondra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11748
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
Já mám dnes 90. den bez alkoholu a jde to! Ale člověk si těmi všemi fázemi asi bohužel musí projít až zjistí, že chlastem nic nezachrání ani nevyřeší..
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11752
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
Jessi, blahopřeji, jde to, půjde to lehčeji a lépe.Mrkni na sebe do zrcadla, jsi jistě i hezčí.Je to zázrak, pozorovat lidi, co přestanou pít, jak se mění, jistě psychika lepší, ale oči mají jasnější, tvář hezčí, krásní.Já měla nedávno 3500 dní střízlivé, né, že bych furt krásněla, to se dávno zastavilo, ani to už nepočítám, jen mě to připomněl kamarád.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11753
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
Jessie-mám radost,že to šlape a že se držíš.Gratuluju z celého srdce že ses chytila a držíš se nadále!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11754
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
Jesí supr,a ono jak je krásně na tom světě bez alkoholu.Po několika měsících sem to přestal počítat,měl jsem to v deníčku a ten jsem kdesi zašantročil.Samotného mně překvapuje,jak sem se vším vyrovnal,život nemám lehký a jsem psychicky ve stavu jak kdysi hodně dávno a možná lepším.

Tak jak bender,drž to a piš často,né jak minule přindeš po delší době a zas v tom lítáš.My už Ti to rozmluvíme
Ondra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11755
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
Je fajn držet se deníčku a vypsat to ze sebe.je fajn,držet se toho tohoto fora a vypráskat ze sebe všechno,co mne pálí a bolí.I když není nad osobní účast a osobní setkání a zbavit se strachu a předsudků a umět ventilovat z očí do očí.oSOBNÍ UCHO JSEM UŽ NABÍDLA-BENDER SE ASI LEKNUL.JE PODEZŘELE ZTICHA.ALE MĚLA JSEM POKEC S LÍBOU AŽ MNĚ TEKLY SLZY PROUDEM,JAK JSEM SE NASMÁLA.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11758
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
A jak dlouho si to bender vlastně vydržel naposled než sis loknul?Byl tam nějaký pokrok oproti minule bo jak to máš.Má zkušenost-jednou sem to vydržel kupodivu měsíc a půl,pak nározky,říkal sem si trochu vína a dost.Jo,povedlo se,neopil jsem se,pár dní nic,pak otevřu tu flašku co tam ještě zbyla,na druhý den pivo,pěkně hořce chutnalo a už sem v tom lítal zas a nemoh sem to za boha zastavit.A rapidně se všechno zhoršilo.
U mně asi dva tři měsíce bez chlastu než se to spravilo,u Tebe doporučuju brnkni té Janě konečně ať se někde pohneš.
Ondra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11759
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
Dva nebo tři týdny, jediný pokrok je že tohle byla akce kde se pilo a já jsem se neudržel, na druhý den jsem si dal jen 2 pivka abych vůbec mohl fungovat a pak jsem to useknul. Teď je to zas skoro týden bez chlastu.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11760
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
Nějvíc mě štve to, že si dám třeba jedno dvě pivka a v pohodě. Ale jak pokračuju tak odhazuju všechny zábrany a dělám věci, které bych normálně nedělal. Psychika je pak v háji a moje ex už se mě párkrát bála, nic jsem jí neudělal ale už tohle stačí. A ty okna ... si třeba celou noc nepamatuju, pak s hrůzou kontroluju bankovní účet a jestli není auto od krve ....
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11761
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 5 měsíce  
Často si prostě po práci koupím víc piv než jsem chtěl a už to jede. Neudržím se a někam pak ještě jdu.

S lidma se moc nestýkám, možná je to trochu i tím ... nejsem vybitý. Ale už si hledám nové lidi a subjektivně myslím že se to lepší.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2122232425262728
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter