Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...567891011...28
Dolů
Téma: Náběh na alkoholismus?
#10106
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 8 měsíce  
A ještě prosím Tě,na ty prášky co bereš si zkus nedát ani to pivo.Je to těžká chemie a udělá ti to ještě větší vítr v hlavě.Před lety sem bral hypnogen večer a přes den pivo a blbnul jsem.Dnes to nechápu co jsem to byl za osla.To nejde dohramady,jedno nebo druhé.
Dobrou noc
Ondra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10107
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 8 měsíce  
Ahoj, tak jsem si přečetl nové příspěvky.. taky mám problém s alkoholem, už jsem to tady psal. Je mi 33 a piju asi od 20, závislost už jsem si vypěstoval. Taky se těžko smiřuju s představou, že bych si nikdy už neměl dát dobré pivo nebo víno... teď poslední dny jsem se dost rozpil, i když ne do němoty jako někdy. Beru ještě nějaké léky na psychiku, mám nějaké psychické problémy a to taky s chlastem není moc dobrá kombinace. Mám jít na jaterní testy, to jsem zvědav na výsledek. Zrovna teď popíjím víno, ale už asi zbytek vyliju, nechutná mi. Tak se držte.
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10108
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 8 měsíce  
Ondro,
snažím se alkoholu vyhýbat ale teď nedávno jsem měl prostě zkrat. V hlavě mi cvaklo "jdu do hospody" a nic jiného mě nezajímalo, vůbec se v takových chvílích nedokážu ovládat. Vím, že to není dobré...

Luďku,
alkohol a psychické problémy, to je dost špatný mix. Máš-li pocit že máš alkoholem problém, začni to řešit. Samo od sebe se to nezlepší a bude hůř a hůř. Teď píšeš že ses rozpil, ale ne do němoty. Ale to rozpití do němoty přijde za chvíli, znám to.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10109
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 8 měsíce  
bendere,tak jak to popisuješ jsem to nezažil.Prostě jsem do té hospody přestal chodit.Přepadalo mně to v obchodě-kup si to pivo,dej si,to jedno tě nezabije.Ovládnul jsem se a po čase to vymizelo úplně.
Jsem z regionu,kde chlastá snad každý druhý,pálí se v každé chalupě,svody veliké.Dělal jsem ve firmě se 150 lidma,při své profesi sem znal většinu,v ledničce vždycky něco bylo.Chlapi,ženské,všecko to do sebe valilo.Teď zase chodím na kuželky,šipky,fotbálek-ale bez alkoholu a jde to.Už mně ani nikdo nepřemlouvá,abych si něco dal.Musím si dávat akorát pozor,aby mi něco v tom nealku neskončilo,lidi jsou potvory.Vytvořila se kolem mně časem jiná skupina lidí,ti kteří pijí s rozumem,bavit se jde i bez chlastu.
Přecházel jsem postupně z tvrdého alka na pivo.A hleděl jsem kolik těch piv vypiju,snažil jsem se to postupně snižovat,je to hrozně těžké.

Luďku,zvládni to a né jak ten můj strejda.Je mu přes 50 a čtvrt století to do sebe leje.Jednoho dne přijde domů a hurááá,játra mám dobrý,můžu chlastat dál!A šel do knajpy.Každý člověk to má jinak,jinou stabilitu,výdrž psychickou i fyzickou.
Ondra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10110
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 8 měsíce  
Tak to jsme asi ze stejného regionu. Pocházím z vesnice, ve které se jako jediná aktivita provozuje chlastání ... a hasič, což je záminka pro další chlastání.

Naštěstí jsem se odstěhoval, ale chlast se mě drží až do teď.

Přestal jsem se defakto stýkat s lidma a celkově kvalita mého života upadla. Teď to chci ale změnit, jen zatím nevím jak se třeba seznámit s novýma lidma ... úplně jsem zapoměl jak na to.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10111
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 8 měsíce  
Bendere, pije se všude!Ale jak píše Ondra, fotbálek, šipky, x dalších sportů, zájmů, plno lidí sice pije, nepřehání to.Lidi se dokáží bavit i bez toho alkoholu, poznáš je, jen hledej, a budeš se sám divit, kolik jich je.Na áčkových sjezdech se setkává sto, dvě stě lidí, a je slyšet jen smích, nefalšovaný, upřímný.Neboj se hledat, on totiž nikdo za Tebou nepřijde,a nepij vůbec, nemusíš ani vysvětlovat, proč nepiješ, je to Tvá soukromá věc.Nepiju, no a?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10114
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 8 měsíce  
Ahoj.Včera jsem odtrhla.Kluci,dobrý!Jo tykání mi nevadí.Na AA si taky tykáme.Vždyt´jsme všichni jedna krevní skupina.To pivo si nevyčítej.Věřím,ře se hospodě ted´budeš nějakou dobu vyhýbat-ještě nejsi tak silný-.Vidíš aspon´,že to jde.Nikdo z nás nelže.Jenom ten první rok je opravdu dost náročný a těžký-ty další už jsou brnkačka-jen člověk musí mít na pozoru svůj alkoholismus,který jsme si stačili vrýt do svých buněk a neusnout na vavřínech.Jinak v tom zasejc lítáš,ani nevíš jak.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10116
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 8 měsíce  
Ano Ondro,
jde to i bez náboženství-chce to jenom pevnou vůli.Já jsem ji také měla,i když jsem na tom byla už hodně špatně.
Málokdo mi na tomto fóru věří,jsem ráda, že s tímto názorem nejsem sama.Jde to-musí být motivace a potom možnost porovnání střízlivého a "toho druhého" života.
Bendere-a Vy se držte Janiných rad,umí poradit nejlépe-moc si jí vážím.
Oběma přeji zdar a sílu!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10123
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 8 měsíce  
Díky všem za podporu
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10654
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
Tak jak jsi na tom Bendere?
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter