Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: ...jde to bez léků?
#10645
Re: ...jde to bez léků? Před 11 rok, 7 měsíce  
Ahoj.Možná to báš bez Tiapridalu.Pokud se nervozita bude zvyšovat můžeš jej v klidu užít.No a co týký kouření?Ani lékaři nejsou rádi,když se současně odbourávají obě závislosi.Je lepší jednu po druhé a pořádně.Ono to taky dopadá podle toho,kdo chce hodně?zůstane mu málo.Držím palce,at´se podaří aspon´s alkoholem.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10647
Re: ...jde to bez léků? Před 11 rok, 7 měsíce  
Díky moc za odpověď. Já mám hrůzu z noci, už tak jsem se pořád budila, srdce v krku, zpocená, nemohla jsem dýchat...no snad to nebude tak strašný, když tak zkusím teen TIAPRIDAL. Díky ještě jednou
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10648
Re: ...jde to bez léků? Před 11 rok, 7 měsíce  
Vždycky je lepší užít na zmírnění příznaků prášek než najet znovu na půlku a rozpít se.Příznaky pokud se nenapijete odezní.Pokud budou problémy se spánkem pomůže Meduňka čaj,nebo teplé mléko.Snažte se jíst a hodně tekutin bez alkoholu,at´se organismus co nejříve vyčistí.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10649
Re: ...jde to bez léků? Před 11 rok, 7 měsíce  
Dám vědět jak to dopadlo..mě by třebas zajímalo, co ta Markéta..jenže sem třeba lidi napíšou párkrát a pak už nic..nebo blbě hledám.
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10650
Re: ...jde to bez léků? Před 11 rok, 7 měsíce  
Je doba dovolených.Navíc také hodně témat na celkovém Foru.Budeme věřit,že je v pořádku-jen čas jí nedovolil.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10665
Re: ...jde to bez léků? Před 11 rok, 7 měsíce  
Tak jsem spala bez léků dokonce celou noc, jen jsem se hrozně potila. Dnes už je mi o něco málo líp, zvládla jsem i nákup. Pořád piju litry vody, jen kafe nemůžu, z toho je mi zle. Taky po jídle,ale snažím se jíst po troškách. Točí se mi hlava, třes celkem žádný. Dočetla jsem se, že po 48 hod. se příznaky zase zhorší, uvidím. Ale opravdu na panáka pomyšlení nemám, vím, že by na chvíli pomohl, ale co pak..tohle zažít znovu?? Ani omylem. Taky vím, že by to už dopadlo velmi špatně..Díky, že sem můžu psát a snad i moje zkušenosti někomu pomůžou.
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10666
Re: ...jde to bez léků? Před 11 rok, 7 měsíce  
Samé dobré zprávy!Ne?Zítra bude zase lépe.Podmínkou je nenechat se stáhnout zpět k zajetému-a tím je pití!Market je na světě.Počítám,že brzy se tu ozve a odpočetá.Byla mimo dosah IT.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10667
Re: ...jde to bez léků? Před 11 rok, 7 měsíce  
To nadměrné pocení u mne trvalo téměř 3 měsíce než odeznělo.Organismum vylučuje toxické látky a čistí se tak.To je dobré znamení.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10668
Re: ...jde to bez léků? Před 11 rok, 7 měsíce  
Tak hurá za Market.. Nehodlám se k pití vracet, opravdu...jasně, to tvrdí každej alkoholik, no, já snad vytrvám. Dnes se mi přihodilo něco, co mě rozhodilo a úplně roztřáslo a jindy bych okamžitě sáhla po láhvi a do dna. Teď jsem jen chodila po bytě, kouřila jednu od druhé, pila tu vodu a zhluboka dejchala. Za půl hodinky jsem se uklidnila - vida, jde to i bez lahve..a to mám nonstop trafiku za rohem a jsem sama doma!!
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10759
Re: ...jde to bez léků? Před 11 rok, 6 měsíce  
Zdravím po týdnu - bez alkoholu! Nebylo to tak strašné, obešla jsem se bez léků. Opravdu mi bylo den ode dne líp. Sice jsem měla třebas zvýšenou teplotu, špatně mi to myslelo, točila se mi hlava ale v noci jsem spala bez problémů i když zpocená jak myš. Zatím vůbec nemám na panáka chuť, ale prostě mi "něco" chybí. Řeším to zvýšenou spotřebou cigaret a piju mlíko - to mám ráda. Je to skvělý, zvládám spoustu věcí, co dřív ne - panáci byli přednější a pak už to moc nešlo. Večer koukám na TV nebo si čtu, což dřív nehrozilo, neb jsem tak už kolem osmé vytuhla a šla spát. Jen mám asi tím pitím nabouraný trávení, občas mě pobolívá v pravým boku nebo tlačí žaludek, ale i to se pomalu spravuje. Jím vitamíny - Smoklin pro kuřáky, Bkomplex, céčko a Hepanol. Uvidíme. Všem, co se rozhodli abstinovat, držím palce - je to fakt prima!!!
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter