Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: ...jde to bez léků?
#16124
Re: ...jde to bez léků? Před 10 rok, 5 měsíce  
Moc děkuju, Markéto.Já jsem na to totiž sama. Dceři to říct nemůžu,je naprostý odpůrce jakýchkoli drog. Piju tajně. Mám už jen mamku - táta umřel v 57 na pití,mamka pila dlouhý roky taky, ale dostala se z toho už před lety. Zbláznila by se, kdyby to věděla. Je už stará (mi je 50) a nemocná se srdcem. Kámošky moc nepřichází v úvahu. Zaplaťpánbů za tuhle diskusi. Jestli chceš, můžeš mi i psát na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16647
Re: ...jde to bez léků? Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj všichni, tak jsem si vás přečetla od začátku až do konce a rozhodla taky napsat...mám taky moc dlouhý životní příběh, ale napíšu jen ve zkratce..je mi 30 mám pětiletýho syna a piju skoro od jeho tří let..ale vždy večer jakmile usne tak si musím dát na uvolnění, piju jen pivo, ale fakt velký množství, tvrdej alkohol mi nechutná vůbec a občas si dám i vinko..piju tak , že musím se tím doslova nasytit až jsem uplně KO tak jdu spát..většinou okna nemívám, když mi je ráno zle tak ten jeden den bez chlastu vydržím, ale druhý den opět...rozhodla jsem se taky přestat, sice jsem si to říkala poslední dobou skoro každý den , že s pitím končím, ale pak přišla kámoška s vinkem a pořád dokola... ode dneška 7.1. přestávám, budu psát každý den, jak se cítím atd... a byla bych ráda kdyby se ke mě někdo přidal
Marta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16648
Re: ...jde to bez léků? Před 10 rok, 3 měsíce  
A co mě k tomu vedlo? v opilosti dělám věci, kterých druhý den strašně lituji...
Marta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16649
Re: ...jde to bez léků? Před 10 rok, 3 měsíce  
Marto, samotná to dáš těžko, uvidíš za pár dní, je to moc silné, silnější než mi..Potřeebuješ aspon AA nebo antabus
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16686
Re: ...jde to bez léků? Před 10 rok, 3 měsíce  
Tak dnes je to třetí den co nepiji, první den pohoda, včera taktéž jsem neměla ani chuť a dnes třetí den, mám takové myšlenky na to pivo... ale snad to zvládnu, zatím žádné abstinenční příznaky nepociťuji, ani podrážděnost, ani třes, ani nutkavou chuť se napít, funguji uplně normálně, jen trochu je chut a ta myšlenka ve mě hlodá...jen v noci nemůžu usnout, usínám až kolem 3 hodiny ranní, kdy můžu očekávat abśtáky? jak dlouho trvá než je překonám? Zatím to jde, čekala jsem že ty první dny budou horší.... díky
Marta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16687
Re: ...jde to bez léků? Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj Marti.
Asi to bude individuální.Třeba ani nějaký hrozný absťák mít nebudeš... Mně bylo nejhůř právě ty první tři dny. Nejhorší asi ten třetí - to se mi strašně motala hlava. Pak už pořád líp a líp. Já naopak spala skvěle. Delírko mě minulo K tomu doktorovi jsem nakonec nešla - nikam. Ono mi totiž nic není - tak je mi trapný otravovat. Jen asi tři týdny mne pořád bolela hlava - bylo to protivný, ale ne nesnesitelný. Nemám ani depky, nálady nebo tak něco. Spíš bych řekla, že jsem o hodně klidnější a i problémy třebas práci snáším tak nějak líp Potřebu se napít vůbec nemám - prostě strávím zbytek života bez alkoholu. Často si to tu čtu a je mi jasný, že to není tak snadný, dodržet to. On totiž můj alkoholický mozek časem zapomene, jak mi bylo strašně... a přeci malinkej panáček neublíží , ty to zvládneš... no, nezvládnu. Teď si to jen pamatovat napořád..
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16688
Re: ...jde to bez léků? Před 10 rok, 3 měsíce  
Jo..a držím Ti palce, ať to zvládneš
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16690
Re: ...jde to bez léků? Před 10 rok, 3 měsíce  
Gratuluju, Jani
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16692
Re: ...jde to bez léků? Před 10 rok, 3 měsíce  
Díky moc holky, asi nemůžu spát nebo mám najednou víc alkoholu, já abych usla tak si kolikrát musela dát to alko...tak musím za něj něco jiného vymyslet, uvidíme jak bude zítra:-)
Marta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16694
Re: ...jde to bez léků? Před 10 rok, 3 měsíce  
Marti, aj ja dnes štvrtý deň nepijem, tak Ti držím palce...tak drž aj Ty mne(palce) , nech keď už nič iné, aspoň nech vydržíme čo najdlhšie... predsa len si telo a myseľ od alkoholu trochu oddýchne, a človek to má potom aspoň na chvíľu lepšie pod kontrolou..
Peťo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter