Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Můj muž
#13852
Re: Můj muž Před 10 rok, 11 měsíce  
Ano, Hanko, přesně ten pocit mám taky. Naštěstí teď mám člověka, co dělá přímo závislosti a udílí mi zejména praktické rady, dává mi pravdivé informace, bere mě jako sobě rovnou, a to mi vyhovuje. Na psychoterapii nebo někam, kde bych se cítila podřízená, už bych nešla, pomohlo mi to, ale už jsem jinde. Před lety jsem se nechala poučovat a byla poslušná, jenže to je pryč a mám hodně svou hlavu, tu potřebu musím hledat sama v sobě ne v tom, že chci někomu vyhovět. O to si myslím, že moje léčba může být úspěšnější, ale je i o to těžší, tak to cítím.
Valerie
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13865
Re: Můj muž Před 10 rok, 11 měsíce  
Něco na tom Hanko je, asi taky proto jsem ty Bohnice nedávala,
dost sester je tam vyhořelých, mám však obavu, že stejně tak je to i s vedením ženské části léčebny. Je to stroj.
Držet hubu a plnit pokyny. Pro ilustraci je to dobré absolvovat, aspoň tak těch šest týdnů. Pak už to není o ničem, zvlášť při kvalitě psycholožek. Ovšem abyste dodrželi léčbu, je třeba dokončit všech 11 týdnů, jinak je Vaše léčba "neúspěšná" - přijdete o řidičák a většinou taky o práci.
Proto to tam hodně lidí vydrží. A další skupina lidí je tam proto, že venku je čekají povinnosti (př. péče o rodinu), zato v léčebně to mají jak na pionýrském táboře. S pár pravidly se vyrovnají a jinak pohoda. Ne tak, když se snažíte si z léčby něco kromě drilu odnést.
Ale slyšela jsem, že u Apolináře je léčba kvalitnější, sice o měsíc delší, ale kvalitnější. Nevím, nedokážu to posoudit. Možná někdo z Vás ty zkušenosti má.
Alena
alena
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14520
Re: Můj muž Před 10 rok, 9 měsíce  
při vašem článku mi přišla slza do oka:/ myslim že je jasnej alkoholik.neni pochyb po tom co píšete.mam podobný problém s přítelem.pije denně,je u piva ale každý den.i kdybi měl mít jedno tak ho má ale většinou jich je za ten den 3 a více.nemyslim že je to normální a s alkoholem roste jeho agresivita ke mne ale i pred detma-urážky,ponižování,já jsem ve finále ta špatná která se maá podívat především na sve chyby.jeho odpověd na moje námitky je -A co ty?...dopadá to tak že už se připravim,dam si nenápadně věci k dětem do pokoje a pak se tam zamknem,proto se potřebuju vyspat do práce,a jak vy píšete-on by mne taky nenechal vyspat.hustil by do mne do rána:/ a presně mam ten pocit pokud mu nepomužu a nedokopu ho s tim neco delat tak lepší nebude.dala jsem mu číslo na psycholožku tak čekám jestli s tím něco udělá.prý nás miluje a nechce nás ztratit.střízlivej je zlatíčko největší,i k dětem ALE....druhý den omluvy a sliby...nejsem zas tak naivní,děti spolu nemáme ale záleží mi na něm a nerada vidim jak se ničí a vše kolem sebe.ubijí lidi kterym na něm záleží i jemu na nich,snad.tak hodně síli.taky doufám že to zvládne!!!
též zoufalá

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14521
Re: Můj muž Před 10 rok, 9 měsíce  
Dobrý den, nebudu Vám psát o vašem muži. To udělají jiná, kteří toho ví mnohem víc. Ale doporučila bych Vám jednu knihu. Zabývá se především ženami, které jsou závislé na mužích alkoholicích, ovládajících atd. Knihu napasala Melody Beattie a jmenuje se Přestaňte být závislí. Jak přestat ovládat druhé, mít se rád a pečovat o sebe. Mně tuto knihu doporučila psychložka a je opravdu vynikající, myslím, že by Vám mohla pomoci uvědomit si mnoho věcí..Přeji hodně sil.
Maramo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15085
Re: Můj muž Před 10 rok, 7 měsíce  
Rozvést se!!!
juryna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15089
Re: Můj muž Před 10 rok, 7 měsíce  
Ženo alkoholika, ostatní reagují na Vaše příspěvky před cca 5 měsíci. Jak vše pokračuje dál? Nebojte se, že Váš muž je, vlastně byl silná osobnost, asi někdo veřejně známý . Dle popisu zdravotního stavu / pracuji ve zdravotnictví/ má těžkou zhoršující se cirhózu jater se všemi komplikacemi, /, tedy pokud vše přestál živ.
Hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17922
cusik Před 10 rok, 1 měsíc  
jsem mili hoch a mam rad pivo
radim rad kadim

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17957
Re: cusik Před 10 rok, 1 měsíc  
To je vidět,milý hochu,nejen roztomilé jméno.....ale také ohromná inteligence.
Veronika
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter