Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Psychické násilí
#59082
Re: Psychické násilí Před 3 rok, 4 měsíce  
Jiřina Kopernická napsal:
Má někdo zkušenost jak ho dostat k lékaři nebo se ho nějak zbavit abych mohla v klidu žít?

Pokud alkoholik nechce svoji situaci resit tak neexistuje zadny zpusob jak ho donutit! Muzes prosit, nalehat, snazit se rozumne argumentovat, muzes vydirat, zkouset psychicky natlak - vsechno bude k nicemu.

Jedine reseni je odchod od nej. Viz. vyse - idealni je poradit se s odbornikem a je moc dobre ze to delas.

A jedna hnusna a oskliva rada - zacni si ozraleho blbecka a jeho "kousky" nahravat. Protoze az budete stat pred rozvodovym soudem a on tam bude lhat tak jak to alkoholici umi (a ver mi ze alkoholici jsou skveli lhari a manipulatori) tak tyhle nahravky muzou mit zasadni vliv na prubeh rozvodu.

PS
Pokud Te ohrozuje (kope do Tebe) tak az zavolas PCR tak se nech odvest do nemocnice a nech napadeni zdokumentovat do protokolu!!! A trvej na tom bez ohledu na to jak se budou policajti branit (casto vysiraji ze to delat nebudou ze moc prace a ze vlastne o nic nejde). Bude se Ti naramne hodit az tyhle protokoly vytahne u soudu Tvuj rozvodovy pravnik...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59090
Re: Psychické násilí Před 3 rok, 4 měsíce  
Děkuji. Nějaké lékařské zprávy mám z minulých let. Příště to udělám jak píšete.
Jiřina
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter