Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Můj (ne)přítel
#57714
Re: Můj (ne)přítel Před 4 rok, 3 měsíce  
Petra napsal:
měl jste k tomu předpoklady stát se alkoholikem a nebo jste se do toho propil?

Zadne predpoklady, cela siroka rodina abstinenti, dobra prace, dobre zazemi, prijemny a pohodovy zivot. Zacal jsem pit pozde, az v cca 30ti letech. Alkohol byl pro me dlouho pritel, pomocnik, stimulant. Odstranil nejistotu, stres, pochybnosti, starosti, pod vlivem jsem byl kreativnejsi a vykonnejsi. Nikdy jsem nepil ve spolecnosti ale vzdy sam. A nikdy jsem se neoziral tak abych nevedel co delam nebo jsem ztracel kontrolu - jen jsem drzel hladinku. Problem byl v tom ze ta "spravna" hladinka byla rok od roku vyzsi. A jak stoupala hladinka tak se alkohol staval vic a vic dulezity. Zabava, konicky, laska i prace sly vic a vic stranou a zustaval jen chlast. Pomaly a nenapadny sestup hloubeji a hloubeji az jsem najednou zjistil ze se dotykam dna.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57715
Re: Můj (ne)přítel Před 4 rok, 3 měsíce  
krtko napsal:
A nie je to pravda G.? Prečo má niekto šťastie na sväticu a ja som sa vždy buchol do takej, ktorá moje alko výstrelky odmietla tolerovať. A to som bol len hnusný, žiadne násilie

Mas uplnou pravdu! Mozna ze kdybych vedle sebe mel andela jako je Petra tak mohly byt veci uplne jinak. I kdyz uprimne... v mem pripade asi ne... ja byl proste jen strasne blbej a neskutecne tupej ozralej idiot a kreten... tady ani andel nepomuze .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57716
Re: Můj (ne)přítel Před 4 rok, 3 měsíce  
Ano, jen tři měsíce. Pak tak různě jak to situace vyžadovala třeba po měsíci nebo i po týdnu... Byla to moje první láska a jak už jsem tu psala, pro všechny ty dobre věci jsem zapominala na ty špatné, byl to vyjmecny vztah, alespoň pro mě a já si slíbila, že ho v tom prostě nenechám, že mu musím pomoct nad tím vyhrát, bohužel jak už jsem zjistila já mu pomoc nedokážu... Od jeho bratra jsem se dozvěděla, že po našem rozchodu pije každý den a je na tom špatně, tak budu doufat, že se to v lepší obrátí.
Tak to je mi líto, každý by měl mít v tomhle nějakou polovičku, která by ho měla podporovat v tom, aby přestal pít, když je na to člověk sám, musí to být strašny,ale zvládli jste to a teď už je to všechno lepší ne?
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57717
Re: Můj (ne)přítel Před 4 rok, 3 měsíce  
No zvládol.... Ale mám 51, nepijem 5ty rok. Ktorá by so mnou mala toľko rokov trpezlivosti? A teraz ktorá by už chcela starého alkoholika.

Možno by bolo fajn niečo sio zistiť o závislosti. My môžeme byť zaujatý so svojimi názormi. Skúste si prečítať nejaké príbehy v knihe návštev. Tam nenájdete odpovede, ale sú tam iné príbehy. Nie len nás, na fóre.

P.S. Koľko vlastne mate vy dvaja rokov? Ak to teda nie je tajomstvo.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57718
Re: Můj (ne)přítel Před 4 rok, 3 měsíce  
Tak dejme tomu, že jste zahodil nějaký čas pitím, ale teď vám začíná nový život bez alkoholu a to může přinést nové lásky a nové příležitosti... Někdo říká, že 50let je ten správný čas na to aby si člověk užíval... Priority jsou srovnané, tak hurá do toho Mně je 24, bývalému příteli 28.. Jsem s ním od 19
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter