Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Mám odejít ?
#7295
Re: Mám odejít ? Před 12 rok, 4 měsíce  
Text byl smazán administrátorem webu.
Lenka Moranová

Poslední úprava: 09/12/2011 19:11 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8029
Re: Mám odejít ? Před 12 rok, 2 měsíce  
Dobrý den.Už si nevím rady s manželkou a tak se obracím sem.Manželka měla v minulosti větší potíže s alkoholem.Několik měsíců nepila vůbec,pak zase našrot.A tak se to opakuje...Intervaly se sice nezkracují,ale spíše prodlužují,ale dopad alkoholu je čím dál horší.Včera se ze sedánku z práce vrátila úplně namol,pomočená a pokálená...Pozvracela celé wc a jak se staženými kalhotami padala po zemi,tak stolice kterou měla pomazanou snad všude ozdobila náš byt tak,že jsem se pozvracel...Nebýt toho,že jsem zvýšil hlas,tak by se ani neosprchovala...Ráno šla dokonce do práce...Nechal jsem vše jak bylo ať si to po sobě uklidí...Uklidila to po příchodu z práce jen velmi nahrubo a šla ležet.Teď spí....Pořád to cítím a obávám se že tohle byla poslední kapka mé trpělivosti...Co řeknete na takovouhle ženu???Děti nemáme,jinak bych jí dal titul matka roku....
František

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8030
Re: Mám odejít ? Před 12 rok, 2 měsíce  
Františku, Váš pocit teď musí být naprosté zhnusení a to plně chápu. Kdyby se to stalo ojediněle, je to hrozné, a Vaše žena by se druhý den tak styděla , když by viděla tu svoji degradaci. Ale ona zřejmě buď přikrmila nebo je v absťáku a je jí to v podstaě jedno.Což svědčí o tom, že je to s ní už dost vážné. promluvit s ní, až bude střízlivá a nůž na krk. Léčení nebo Váš odchod. To je můj názor, neznám podrobnosti. Musí Vám být hrozně,tady píší lidé, kteří mají víc zkušeností, třeba Vám poradí lépe. přeji hodně síly, a dejte vědět.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8031
Re: Mám odejít ? Před 12 rok, 2 měsíce  
Děkuji za podporu...Máte pravdu,myslel jsem si jak nejsu silnej chlap,ale omyl...Urážky,pokusy o napadení,denní hádky to je běžný kolorit...Být o něco impulsivnější,jsem asi už ve vězení....
František

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8032
Re: Mám odejít ? Před 12 rok, 2 měsíce  
Vím, že je vše složité, ale teď si musíte i Vy sám ujasnit, jestli svoji ženu ještě máte rád a chcete ji pomoci. Pokud ano, tu pomoc jí nabídnout, ale pokud odmítne, a svůj problém si nepřizná, moc šancí na společný život nevidím. Já myslím, že tohle extempore / bohužel pro ženu hodně nechutné /, by jí snad mohlo nakopnout a ve střízlivém stavu jí fakt otevřít oči, že je na tom zle. Jestli jí to nedojde, je už ve svém alkoholismu za hranicí.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8033
Re: Mám odejít ? Před 12 rok, 2 měsíce  
Vážím si Vašich reakcí,veřejně bych neměl odvahu na toto téma mluvit....Hraju celé rodině divadýlko o spokojeným páru....
František

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8034
Re: Mám odejít ? Před 12 rok, 2 měsíce  
Dobrý den Františku,
v podobné atmosféře jsem vyrůstal. Jsem syn alkoholičky a sám jsem si později alkoholickým peklem prošel, ani to, že jsem věděl jaká je alkohol mrcha mi nepomohlo, síle alkoholu jsem dlouho podléhal. Ze svého soužití s mamkou mohu říct, že jsme za ta léta s tátou vyzkoušeli snad všechno, od vylévání, přemlouvání, výhružky...nic nepomáhalo. No, nicméně až před rokem se sešlo spousta okolností, které pomohly i mamce a dali jí možnost výběru. Měla nového přítele, my se sestrou jsme se od ní načas odstřihli a dali jí jasně najevo, že už si od ní víc ublížit nenecháme. Nyní je rok střízlivá a je to úplně jiná máma, než kterou jsme dvacet let znali. Mě z mého alkoholického opojení pomohl až také naprostý pocit beznaděje a totální vědomí ztráty půdy pod nohama. Je to na delší vyprávění, mám za sebou i pokus o sebevraždu. Chce to asi opravdu dát jasně na výběr, buď alkohol, nebo vy. Možná to nepůjde hned, ale chce to si stát za svým i když vás to bude asi bolet. Ale musíte hledět na svůj život. Držím vám a vaší ženě palce a posílám trochu naděje. Bude to stát ještě hodně sil, ale zázraky se dějí. Lukáš
Lukáš
NSJK
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž kazikl157 Místo: Týn nad Vltavou
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Mějte se hezky a hlavně střízlivě
 
#8035
Re: Mám odejít ? Před 12 rok, 2 měsíce  
Františku, buďte si jistý, že tuhle komedii hrajeme skoro všichni, pořád platí, že je to ostuda, možná by se člověk divil, kolika lidí se to týká, které známe a do ktreých by to člověk, žijící vedle , neřekl. Ani já nejsem tak odvážná o tom mluvit na veřejnosti, ale dost jsem si toho prostudovala, tady na webu, a dost snad i pochopila.Závidím všem, kterých se ten problém netýká.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8036
Re: Mám odejít ? Před 12 rok, 2 měsíce  
Znovu děkuji za zájem.Jsu silnej chlap-řezník...půl života mezi skinheady,ale Váš zájem mě dostává do míst,které moc neznám...Pochopení,rada...moc děkuju
František

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8037
Re: Mám odejít ? Před 12 rok, 2 měsíce  
Vzdělání třeba vůbec nehraje roli, je nás tu víc s vysokou školou, ale pokud se to nezastaví, skončí stejně všichni / bohužel stejně /.Já Vám můžu jen poradit, abyste si důkladně prostudoval tento web, hodně Vám to dá a pomůže pochopit nepochopitelné. Jsem ráda, že jsem alespoň maličko Vám pomohla tím že jsem Vás "vyslechla". člověk se ve chvílích zoufalství chytá všeho. Hodně síly Vám oběma.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter