Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Chlast a agrese....
#8242
Re: Chlast a agrese.... Před 12 rok, 1 měsíc  
Právě tou tolerancí, že mu odpouštíš, mu vlastně ubližuješ, protože on nepotřebuje něco měnit, ví, že zklapneš, a bude to tak, jak on chce!Podporuješ ho.To už není láska, taky možná máš větší ego, chceš dokázat světu, že Ty ho změníš!Pleteš se!Jsi příliš mladá na to, abys přežívala tímto stylem, škoda každého dne , který mu věnuješ.Na malého tak zase moc nemyslíš, ohrožuješ ho stejně, jako přítel, a to tím, že váháš s rozchodem.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8243
Re: Chlast a agrese.... Před 12 rok, 1 měsíc  
Kdyby jsi byla sama bez dítěte-řekla bych si je hloupě zamilovaná,chce trpět-at´si vypije svůj kalich hořkosti do dna.Je zde háček-máš dítě,které už ted´trpí a bude trpět s tebou,protože se nedokážeš sama bez partnera rozhodnout!Věř mi,i když si myslíš,že své dítě ochráníš před vším zlým,že nemá rozum a nechápe?Budeš si to jen nalhávat!Dítě vidí,cítí a vnímá mnohem víc,než dospělý člověk.Vzpoměn´si na své dětství-jak jsi prožívala ty sama.Záchranu musíš hledat a najít v sobě.stejně jako sílu uskutečnit změnu ve svém životě!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8858
Re: Chlast a agrese.... Před 11 rok, 12 měsíce  
Panebože ihned od něj uteč,vím o čem mluvím,mě je 36 let jsem s tím svým od 16 a celý léta jsem snášela jeho agresi,a až ted od něj utíkám když už je synovi 18 let,lituji že jsem neodešla dříve,jsem totálně zničená ,byla jsem kráva pořád věřila že to bude jiný,celý život nervy,ponižování,urážky napadání,až jsem se chtěla zabít než mě zabije on,ale musela jsem myslet na syna,holka utíííkej dokud jsi tak mladá at zažiješ ještě něco krásného,jinak budeš zničená jako já,nenávidim chlapy,mám deprese,nebaví mě svět
simi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8860
Re: Chlast a agrese.... Před 11 rok, 11 měsíce  
Simi, už bude jen lépe, čas vše vyléčí, všichni chlapi nejsou jen alkoholici!!!Máš pravdu, škoda let, cos mu obětovala, netrap se s tím, protože už to nezměníš, smutníš zbytečně.Uvidíš, že budeš žít lépe a v klidu!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8862
Re: Chlast a agrese.... Před 11 rok, 11 měsíce  
Ahoj.
Simi, někdy třeba neumí čas vyléčit vše, ale určitě hodně...
Je dobře, že jsi se takto rozhodla, jen si bohužel netroufám, ani zdaleka odhadovat, jaké následky si odnášíš.
Neboj, bude líp. Jen ti chci napsat, aby jsi až toho budeš schopná, popřemejšlela nad tím, proč jsi tak dlouho dělala roli oběti.Je to dost důležitý, protože na jednu stranu by byla škoda dožít život ve strachu před muži...(všichni nejsou stejní), a na druhou stranu jde taky o to, aby jsi nebyla někdy zase obět, s někým jiným, a nějak jinak.....
Chápu, že si myslela vše dobře, ze začátku z lásky, potom už jen s nadějí na úkor sama sebe. Jde o to, kam až je to smysluplné, a v lásce, a kde už je to o absenci pudu sebezáchovy.
Držím ti palce ahoj.
Roman Roman
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž nemessis123456
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nemám patent na rozum, nejsem chudáček, neradím Vám,jen dám svoji zkušenost.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter