Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: otrava
#21112
Re: otrava Před 9 rok, 7 měsíce  
Lékaři jsou také jenom lidi.Alkohol si nevybírá své otroky podle profese,IQ,vzhledu osoby....Málokdo má práci, která je bezvadná, bez stresů, únavy...
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21117
Re: otrava Před 9 rok, 7 měsíce  
Alkoholismus je z 80% vrozenej..není ničí zásluha, že on alkoholikem zrovna neni
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21120
Re: otrava Před 9 rok, 7 měsíce  
petrch napsal:
Alkoholismus je z 80% vrozenej..není ničí zásluha, že on alkoholikem zrovna neni

Trepeš a drístaš! Dokáž to!

DNA/K, výchova, prostredie alebo štatistika "ctihodných a dôveryhodných" čísiel zozbieraných náhodne-účelovo?
...vzorka koľko(?) respondentov z 10 mil. = ???%; 0,01?
Tvrdíš, že 8 mil. Čechov sú geneticky disponovaní alkoholici?

(ani sčítanie ľudu/národa nie je preukazne dôveryhodné... iba suchá štatistika.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 14/08/2014 18:12 Provedl: Ja.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21121
Re: otrava Před 9 rok, 7 měsíce  
On to Petr myslel asi tak, že alkoholik má z 80% svou nemoc zděděnou, ne , že je tu 80% alkoholiků.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21122
Re: otrava Před 9 rok, 7 měsíce  
tak
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21123
Re: otrava Před 9 rok, 7 měsíce  
Petře a celých 80% se budou na to vymlouvat-tím budou i chlastat dál.Z dalších 20% se 15% stane dementních a skončí v ústavech-což je finančně náročné.Na pití nezbude ale nevratná poškození zůstanou.5% zbývá těch,kterým se podaří žít střízlivým životem.Kam se zařadíš ty?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21124
Re: otrava Před 9 rok, 7 měsíce  
Ne 80% populace, ale 80% je dědičnost...já se řadím ke skupině nepřátel alkoholu, leč musím stále bojovat
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21125
Re: otrava Před 9 rok, 7 měsíce  
To už vypukla 3světová?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21128
Re: otrava Před 9 rok, 7 měsíce  
Nepřítel alkoholu?On ti nic nedával?Vždyť s ním bylo aspon´z počátku fajn.Nebo už to je u tebe jinak?Alkohol sám za sebe není vinný ničím.Že jsme ho nadužívali aby nám bylo skvěle,aby nám narostli křídla,aby jsme se cítili šťastní a veselí?To už je problém každého z nás,že jsme se to neučili jinak a zvolili tu nejlehčí a nejrychlejší cestu.Bojovat proti tomu je boj s větrnými mlýny.Každou bitvu prohraješ!Co takhle přijmout jako nezvratný fakt,že jsi alkoholik.ŽE JSI TUTO BITVU PROHRÁL.CHLAST JE A BUDE POKAŽDÉ VÍTĚZ,MŮJ PÁN,KTERÝ MI BUDE VLÁDNOUT ČÍM DÁL,TÍM VÍC!Tuto bitvu prohraješ,ale vyhraješ tím svůj život.Prohráváš rád,nebo chceš vyhrát ZA KAŽDOU CENU?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21130
Re: otrava Před 9 rok, 7 měsíce  
Jsem jeho nepřítel, protože mi je jasné, co s lidma bohužel dokáže
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter