Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Pobyt v Bohnicích - ztráta ŘP
#32428
Re: Pobyt v Bohnicích - ztráta ŘP Před 8 rok, 1 měsíc  
IQ 160 s lahváčem.....no....IQ nad 130 má 2% světové populace...Ví o tobě Giunessova kniha rekordů? Nebo alespoň muzeum kuriozit v Pelhřimově?
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32430
Re: Pobyt v Bohnicích - ztráta ŘP Před 8 rok, 1 měsíc  
Dee, píšeš:
IQ 160 s lahváčem.....no....IQ nad 130 má 2% světové populace...Ví o tobě Giunessova kniha rekordů? Nebo alespoň muzeum kuriozit v Pelhřimově?

Dee,

...pri IQ > 130/160 stráca pacient úplne [EQ+SQ], zmení sa na gravitačnú vlnu a vyžiari sa v paralelnom vesmíre ako fotónová korpuskula.
Pre pozorovateľov, takpovediac, zmizne... (ako IT-troll.)

Ostáva: (po ňom)
...iba *láhev/fľaša*, tachyónový chaos, zbytkové reliktné žiarenie a paranoja.

(Zdroj: "Spravodaj MENSY" )
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32433
Re: Pobyt v Bohnicích - ztráta ŘP Před 8 rok, 1 měsíc  
Dee napsal:
IQ 160 s lahváčem.....no....IQ nad 130 má 2% světové populace...Ví o tobě Giunessova kniha rekordů? Nebo alespoň muzeum kuriozit v Pelhřimově?

Ani já tomu 160 nevěřím, protože to byl hodinový test na netu. Na těch 145 sjem dělal osmi hodinovej test a mám na to papír. Těch 160 jsem zminoval jen btw., s tím, že hlava ještě funguje. - je - li čistá.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32434
Re: Pobyt v Bohnicích - ztráta ŘP Před 8 rok, 1 měsíc  
Kolega v bývalé práci říkával, že chlastem tlumí inteligenci...aby nemusel přemýšlet na sebou a i nad světem. Kde je mu konec nevím...
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32446
Re: Pobyt v Bohnicích - ztráta ŘP Před 8 rok, 1 měsíc  
Ja mam ridicsky prukaz od 19.let a nikdy jsem zadne problemy tohoto druhu nemel. Chapu obavy profesionalnich ridicu nebot u nich je to vlastne nezbytnost a taktez lidi zijicich na vsich ci podobne nedostupnych lokalitach kde bohuzel je samota a alkohol velmi blizce provazano a auto nutnosti. Myslim si vsak ze pokud nekomu takto zadrzi ridicsky prukaz je to opravdu o bezpecnosti a ochrane a dotycny by se mel zamyslet a zkoncentrovat na vyreseni problemu proc mu byl odebran a tim i o znovunabyti ridicskeho opravneni.Nic se vetsinou nedeje bez priciny a mrtvych uz bylo nescetne. Zaklad je si to priznat ze problem existuje a ne fnukat a citit se ukrivdene ci svalovat vinu na nekoho jineho, nevidice svou vlastni inkapacitu omlouvaje se ze to bylo jen vyjmecne. Odebrani ridicskeho prukazu je vazna zalezitost k zamysleni a argumenty typu ze to bylo jen jednou nikdy neobstoji, nebot to vetsinou nebyva vyjmecne. To ze to nekomu prochazi a tim provokuje ostatni kteri jsou timto postizeni a pravem rozhorceni, by melo spise motivovat k spolupraci s urady ci lekari ( Tim vsak nenabadam k bonzactvi ) uz u sebe sameho tak hlavne u takovehoto nezodpovedneho hazardera.
ALKOHOL ZA VOLANT NEPATRI.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32447
Re: Pobyt v Bohnicích - ztráta ŘP Před 8 rok, 1 měsíc  
Jinak IQ je cislo pouze orientacni, nebot muze byt ze africky krovak nevedice cist ani psat muze uspet v takovemto druhu testu velmi obstojne a roztrzity profesor university muze byt sokovan velmi nizkym skore neuvedomujice si pocinajici Alzheimer.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32449
Re: Pobyt v Bohnicích - ztráta ŘP Před 8 rok, 1 měsíc  
Při zpětném pročítání tohoto tématu mě docela pobavilo toto:

Pavlík - příspěvek č.1
[quote]Mě by zajímalo, pokud je někdo alkoholik, zda skutečně řídí nebo ne, tedy pokud má ještě řidičák. Já myslím, že alkoholik by řidičák skutečně mít neměl. Znám jednoho týpka, pod vlivem je vpodstatě od rána do večera, léčbu sice ukončil, ale k bumbání se velmi rychle vrátil. No a vesele si jezdí autem mimo jiné několikrát denně i do hospody...

Pavlík - příspěvék č.2
Co je krutého na tom, že alkoholikovi seberou řidičák? V jiných zemích pokud se toto stane a má zákaz řízení kvůli alkoholu, musí než mu ho vrátí docházet na jaterní testy. A není to žádná legrace, zavolají si ho kdykoliv na krev. Tak je to podle mě správně. V ČR jsou zákony v tomhle směru ještě velmi měkké.

Pavlík - příspěvek č.3
Já řidičák pořád mám a nikdy mi ho zatím nesebrali. Přece nebudu práskat kamaráda, všichni mu to říkáme ať do hospody nejezdí autem, ale stejně to dělá přestože to má asi jen 1 km! On je v tom nepoučitelný

Logickou úvahou jsem dospěla k tomu, že Pavlík má alkoholiky ohledně problematiky odebírání řidičských průkazů rozdělené na tři typy.
1)JÁ - ač alkoholik, řidičák mám a nevidím důvod, proč ho odevzdat (když na mě asi pozapomněli a nevzali mi ho)- přísp.3
2)Permanentně ožralý kamarád alkoholik - řidičák má a přece ho nebudeme práskat - přísp.1,3
3)Všichni ostatní alkoholici - včetně těch dobrovolně se léčících a abstinujících. Alkoholik by řidičák přece skutečně mít neměl. přísp.2,3

Jde mi z toho hlava kolem
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32460
Re: Pobyt v Bohnicích - ztráta ŘP Před 8 rok, 1 měsíc  
Jak jsi přišla na to, že jsem alkoholik? Protože zajdu do hospody? Myslíš, že sem chodí jen alkoholici? Podle sebe soudím tebe?
Pavlík
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32463
Re: Pobyt v Bohnicích - ztráta ŘP Před 8 rok, 1 měsíc  
Reminiscence nic takového, že jsi alkoholik nanapsala.....ale ježto jsi na to háklivý asi jsi alkoholik
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32464
Re: Pobyt v Bohnicích - ztráta ŘP Před 8 rok, 1 měsíc  
proč bych měl být na to háklivý? Alkoholik vidí v každém alkoholika
Pavlík
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter