Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: léčba a zaměstnání
#28894
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Karle, mozes mi prosie vysvetlit, preco nebola este zablokovana Jane alebo aspon upozornena na nevhodnost jej prispevkov..
Renata pouzila jedno nevhodne slovo.. Jane nam tu nadavala do k..v, nech chcipneme, mne do p..banej Slovenky a ked sme dlhodobo na to upozornovali, tak Liba nam napisala, ze aj to je nazor a ze sa musi prijat. Preco zas ten dvojity meter?

Vcera napr. pisala Jane Renate, ze ci este slape chodnik v Nemecku. To je v poriadku?

Ja nie som za vulgaritu, ani z jednej strany, ale Renata velmi dlho pisala slusne a proste uz vybuchla, ked ju tu mozu ini urazat a im je to povolene. Vypada to tak, ze tu sa nemoze urazat len Liba, potom je tu hned upozornenie. A co ostatni? Ona je viac nez ostatni? Budem velmi rada, ak sa k tomu vyjadris. Lebo inak to vyada tak, ze si diskusiu ani necitas a reagujes len na Libine pripomienky. Diky.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28895
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Kiro,

souhlas.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28896
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
V pořádku to rozhodně není. Chodník by šlapat neměla. Čti taky pořádně. Několikrát jsem ti psala, že jsem ti nenadavala. Karel to objasnil, tak si to dej taky dohromady a nech už Libušku i mě na pokoji.
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28897
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Ahoj Kiro a Petře N. Kiro já to právě luštím a jen musím dát pozor, abych nezablokoval adresu někoho, pod jehož přezdívkou se přihlásil někdo jiný, ale nechal bloknout tu správnou. Myslím že už to mám, tak nám ubude další otrava.
Pro Petra N. - já jsem se zde po prvním přihlášení před cca 3 roky ihned zaregistroval, vyplnil veškeré údaje a vložil foto. Nechápu, proč to tak neudělá každý. Stydět jsem se měl když jsem chlastal a né teď, když nepiji. Já se tím, že jsem abstinující alkoholik chlubím! I při vstupních pohovorech do zaměstnání jsem se o mém léčení zmínil. Nechcete mě, protože jsem se léčil ze závislosti na alkoholu, vaše chyba. Nakonec jsem práci našel, za poslední rok 3xzvýšení platu a jedno povýšení... Nikomu neříkám co a jak má dělat, pouze říkám, jak to dělám, nebo bych udělal já a to by mělo být pravidlem každé diskuse. Tím navazuji na Tvůj příspěvek směřovaný k Líbě. Souhlasím s Tebou, že jsme každý jiný. Já měl před těmi 3 roky s Líbou také menší konflikt, když jsem ji nazval náborářkou AA. Někde bych to i dohledal, ale dnes se na to dívám jinak. Na AA jsem nikdy nebyl, ale naprosto chápu, že pokud AA někomu pomohli deset a víc let abstinovat, doporučuje je i ostatním. Ovšem formu bych zvolil mírnější i dnes. Na druhou stranu si pamatuji, že na příspěvky Líby byli i ohlasy typu - miluji ty strohé a výstižné rady- a nebylo to myšleno ironicky. No jak píšeš, každý jsme prostě jiný.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28898
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Ještě pro Jane: Aby nedošlo k omylu, pod Jane a Anna se přihlašuje jedna osoba a Jane a Anna jsou další dvě osoby. Tak že stejně jako vaše přezdívka, tak i Anny byly používány třetí osobou. Proto souhlasím s Petrem, není od věci se zaregistrovat a místo fotky si vložit třeba nějaký obrázek a bude to opravdu přehlednější a nebude se to zneužívat.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28899
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Moc Vám děkuji za Vaše zkušenosti z AA, mně AA v pravdě zachránilo a změnilo život, i já byl samotář a můj pocit osamnění se již stěží dal unést. Vše se změnilo, jsem vcelku dnes velmi společenský a veselí chlapík, vše díky AA, ale opravdu se nepovažuji za fanatika, i mně se zdá divný vyvolávat někomu když o to nestojí a někoho přesvědčovat už vůbec ne. Z mé zkušenosti od nás toto neznám, jen to, že vždy mi někdo zvedne z AA telefon když volám já, nebo někdo nový a potřebuje pomoc. Nechci zde obhajovat AA, ono to totiž nepotřebuje. Nevím co píši v USA o AA, jen vím, že tam lidi posílají nejen odborníci, duchovní, ale i soudy. Tak se třeba dostala do AA jedna čechoameričanka co si s ní občas píši.
Ale chápu, že pro mnohé toto není cesta, mně třeba zase děsí jakékoliv prášky a opravdu bych tak nechtěl žít. Vymněnit jednu drogu za druhou, to není svoboda a výmněna alkoholu za AA? Proč ne, i lékaři tvrdí že alkoholizmus je nevyléčitelná a smrtelná nemoc, tak proč ji neléčit. Já to tedy potřebuji, znám svoji hlavu co dokáže vymyslet i po letech nepití.
Tak ještě jednou díky za vaše zkušenosti nejen z AA, když pominu některé no urážejicí příspěvky, tak většinou cítím že je zde mnoho společného, pomoc někomu kdo hledá cestu ven. V AA jsem se naučil nikomu neradit, jen se mohu podělit o svoji zkušenost. Ono sám jsem si poradil tak, že můj život se stal peklem. Tak ani nemám odvahu komukoliv radit, jen své dceři rád radím, ona je totiž po mně, již od mala si vše stejně udělá po svém,naštěstí, tak ji moje rada neublíží. Michal K
Michal K

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28900
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Karle, diky za odpoved a dufam, ze sa to uz s tou otravou vyriesi.
Ja som s Libou mala tiez nejake konflikty, ale to som brala ako diskusiu a bolo to v ramci slusnoti, takze nic sa nedialo.
Len u vacsiny ludi tu stratila akykolvek moralny kredit, ked si zacala obhajovat Jane a jej vulgarity. Tu uz neslo o strohe rady, ale o to, ze obhajovala Jane preto, ze jej jedinej vulgarne nenadavala.
Ale to je uz jedno, hlavne nech sa to vyriesi s tou "otravou" a myslim si, ze forum moze zacat zas normalne fungovat.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28901
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Michal K, ved urcite AA vela ludom pomohla, len nie su pre kazdeho. To, ze ja som napr. individualista, neznamena, ze som samotar. Som dost spolocensky clovek. Ale na druhu stranu, keby nebolo toto forum, tak by som mozno mala potrebu vyhladat ludi, co maju ten isty problem ako ja. Ale takto mi to staci. Tu si o tom podiskutujem, som medzi svojimi a ked z fora odidem, tak si zijem ten svoj normalny zivot a na moju zavislot nejak ani moc nemyslim..
Dolezite je, aby si kazdy nasiel tu svoju spravnu cestu, na ktorej sa citi dobre a na ktorej dokaze tie nastrahy alkoholizmu zvladat...
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28902
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
To je dobrej blázinec :-D
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28903
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
jenom by mě zajímalo,co z toho takový člověk má....když se vydává za Annu a Jane....co to je za psychopata
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter