Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: LNN Nechanice
#21119
Re: LNN Nechanice Před 9 rok, 8 měsíce  
jo a jsem též Karlík
kamila

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21379
Re: LNN Nechanice Před 9 rok, 8 měsíce  
Nebyla tu řeč o Dobřanech,no, právě jsem četla, jak tam 2 lékaři brali Pervitin a léčili.Odborníci.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22526
Re: LNN Nechanice Před 9 rok, 6 měsíce  
Ještě v Nechanicích "funguje" tzv pracovní lágr alias RHB a ještě tam "řádí" Nováková s chir. rukavicí?......tenhle tábor už NIKDY více....


Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24214
Re: LNN Nechanice Před 9 rok, 3 měsíce  
Po zkušenosti s LNN Nechanice, kde jsem se léčil se závislostí na alkoholu, mohu doporučit těm, kterým se léčebny zdají tvrdé toto:
Zkuste si o tom nemyslet vůbec nic, prostě jen dělejte, co Vám říkají a myslete na sebe. Je to jediné místo , kde se s námi , alkoholiky, vůbec někdo zabývá.
Léčebna byla pro mně jedním z nejlepších možných řešení. Program LNN byl sice po třech měsících mírně na nervy, ale byli jsme dobrá komunita, takže mohu potvrdit, že je to nejlevnější a nejužitečnější dovolená.
Nastupte k 1.5 a do 1.9 - nejlepší období. S chlastem je třeba zatočit, ale sám jsem na to nestačil. Abstinuju druhým rokem, a vím, že spokojenost a klid a pokračování v abstinenci záleží jen a jen na mně.
Doporučuji všem kdo váhají, alespoň tuto možnost zkuste . Jiní ji odmítli a nejsou mezi námi. Nezapomeňte . Máte volbu - [b]život nebo smrt.A k ní Vás chlast nebo drogy zavedou ale zaručeně.
Závislák, který se léčí, je nejstatečnější člověk na světě.
David

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24247
Re: LNN Nechanice Před 9 rok, 3 měsíce  
Pro každého jsou v léčebně začátky těžké, buzerace, nesmyslné zákazy, rozkazy, plno blbostí...to naše ego ještě machruje.Po čase dojde každému, s čím si zahrává, co ho může potkat, když nebude abstinovat, nakonec pochopí, že ta léčebna má smysl.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24248
Re: LNN Nechanice Před 9 rok, 3 měsíce  
souhlasim s obema.Take jsem odmitala na detoxu jit nekam, kde se sbiraji nebo ztraceji body,delaji se zkousky a vychazky jsou 3x za pobyt.Ale ma to svuj smysl, i kdyz treti mesic jsem vse znala zpameti.Nakonec si clovek zvykl, ale nase komunita byla skvela, bez ni by to bylo o moc tezsi.
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24267
Re: LNN Nechanice Před 9 rok, 3 měsíce  
Tam člověk ztratí své velké ego, naučí se pokoře, a najednou zjistí, že i ti bezdomovci, šlapky mají srdce, rozumí tomu druhému, je tam zázemí, pochopení....léčebny jsou založeny podle AA.Pan dr.Skála.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24335
Re: LNN Nechanice Před 9 rok, 2 měsíce  
Osobně nechápu, co za problém vidíte v režimu léčeben. Obyčejnej pionýrskej tábor. Budíček, rozcvička, snídaně, program, oběd, program, volno, někdy program, večeře, deníček. A tak pořád dokola.
U mě to má ten háček, že mi nedělá problém přizpůsobit se jakémukoliv cizímu režimu. Můj problém od mala je svůj vlastní režim si vytvořit.
Asi to bude tím, že svůj pseudorežim jsem schopen omluvit větou "Pořádek je pro blbce, inteligent ovládá chaos."

Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24338
Re: LNN Nechanice Před 9 rok, 2 měsíce  
taky většina lidí co se upije má vysoké IQ (ze začátku)
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24358
Re: LNN Nechanice Před 9 rok, 2 měsíce  
petrch napsal:
taky většina lidí co se upije má vysoké IQ (ze začátku)

petrch,
nehľadaj vo fľaši to, čo si nikdy nemal...

(Je to za obalom, istené zátkou.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter