Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...30
Dolů
Téma: Léčebna Kroměříž
*
#38072
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Miroslav napsal:
Neobviňuju, ale prostě je na tom psychicky hůře. Asi tam ještě měla zůstat.

Chce to najmä ústretový prístup a mnoho trpezlivosti.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38106
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Ano vstřícný jsem....vlastně už byl, protože mi dnes zase lhala, když měla jít ke svému ošetřujícímu lékaři a po chvíli přišla s tím, že jej potkala při doprovodu malého do školky a on jí řekl, že ještě nemá její papíry, tak ať nechodí nebo ať se jen staví v ordinaci, že on se podívá, jestli už je nemá. Tak prý je nemá a bude je mít zítra, tak ji objednal na 15.00 hod. a udělil přísný zákaz vycházek. Přitom z léčebny má ukončenou neschopenku. Zjistil jsem, že objednává až od 16.00, tak jsem za ním jel domů a ona u něj vůbec nebyla ani jej nepotkala. Taky žádně terapie se psy v léčebně neexistují. Tímto teda rozhodla, že ji opravdu nebudu bránit v odchodu a ohledně Kubíčka nemám strach, že by mi nezůstal. Tímto mám ten boj ulehčený.
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38110
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
No, Miroslave, podle toho co píšeš, tak na jednu stranu se nedivím, že si zjišťuješ informace a porovnáváš. Na druhou stranu, my tu máme jen Tvůj úhel pohledu a věci můžou být jinak, nebo můžou mít své opodstatnění. Tím nechci ani nic naznačovat. Ale chápeš, že to tak prostě je. Co běží hlavou Tvé ženy můžeme hádat. Každopádně Ti nezávidím i kdyby to bylo jakkoli. Hlavně klidnou hlavu a hodně štěstí při řešení problémů.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38111
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Miro, to je husty. Takze nekoho ma. A pije?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38115
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Včelař: Jasně, nikdo nejsme bez chyby a já své chyby přiznávám. Ale nikdy to z mého pohledu, před tím než začal pít, extra neskřípalo. Tolerovali jsme si i určitou volnost. Prostě vše klapalo. Mj. i když už pila, zahrnoval jsem jí květinami, abych dokázal, že mi na ní záleží. Dovolím si říct, že málo chlapů za celý život nanosilo tolik kytek. Nepomohlo...
Jestli někoho má? Je to pravděpodobné. Ale nepátrám po tom. Už mi taky dochází síly. Nepije, ale nevím jak to dlouho vydrží. Antabus nebere, prý ji v léčebně po něm bylo jednou špatně a odvezli ji do nemocnie....
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38117
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Na druhou stranu Míro, ženský je někdy setsakramentsky možný pochopit, když jsou v normálním režimu. Ta Tvoje frčí buď v nějakém nouzáku a to bych si vůbec netroufal zkoušet pochopit co jí běží hlavou. Drž se stranou, pozoruj, nedělej přehnané závěry, snaž se něco pochytit. Třeba to fakt nakonec bude lepší. Třeba ne. Asi nemá cenu se v tom nějak trápit dlouhodobě. Ale dej tomu nějakej čas. Začni třeba plánovat coby, kdyby. Buď připraven na všechno. Fakt si netroufám na nějaký konkrétnější rady, ale je dobře, že to tu taky popisuješ. Zase člověk získává další informace a pohledy na problematiku toho zapráskanýho chlastu.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38123
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Právě i proto to tu ventiluju. Ten chlast mi zkazil velkou část života. O těch ženských máš pravdu. Dnes mi ten obvoďák řekl, že když ženská potřebuje pít, tak prostě pije. Zavzopmínali jsme, kolik ženských na to dojelo....bohužel i mladých. Nemá v obvodu jedinou, která by úplně přestala. Tím samozřejmě nechci vůbec dělat na fóru špatnou osvětu. Asi pro nás, "nealkoholiky", je to nepochopitelné, že člověk tak podlehne. Že ta hlava neřekne velké "STOP, vždyť ti je po tom tak zle, nevnímáš svět reálně, tak toho okamžitě nechej!" Ano, já jsem na akcích taky požíval a někdy přehnal. Jenže mi bylo tak blbě, že jsem ten hnus nechtěl dlouho vidět. Nevím, jestli je tomu tak, ale prý nejhorší je, když po požití není člověku blbě. To prý už značí, že je něco špatně. Já to naštěstí absolutně nepotřebuju. Rád si dám od žízně pivko a i když jsem z kraje slivovice, obejdu se. Naposled jsem měl 5.6. malou štamprlu, když se narodil sousedovi kluk. Vždyť si to ani neumím představit, že bych nasával, když jsem čtyři měsíce měl synka na starosti a vlastně ani před tím, protože žena byla vesměs pod vlivem a myslel jsem na zadní kolečka, kdyby se něco nedej bože přihodilo a musel rychle sednout do auta.... Tohle si alkoholik asi neuvědomuje.
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38134
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Miroslav ona bud ide v nudzovom rezime ako napisal Včelař alebo ja neviem. Psychika hra asi svoje. Ja ked sa vratim zpatne tie prve tri styri mesiace nepitia tak som bola sice trochu nervozna,ale neklamala som, snazila som sa hovorit pravdu a vsetko napravit. je sice pravda, ze rozvadzat som sa chcela a bez dovodu. strihalo mi hlavou,kazdu chvilu ina verzia. manzel to bral v pohode hoci niekedy toho bolo uz moc. drzim palce nech vsetko dobre dopadne.
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38139
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Káťo, děkuju, ale mám obavu, že tu nepomůže už nic...
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38141
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
uvidis a nie je zac, pisal si,ze ste spolu 25 rokov a mate syna ja z pohladu matky som chcela ostat s rodinou a chlapom,ktory ma podrzal, hoci vela vztahov sa rozpadne ak jeden prestane pit.nema niekoho ineho? pit asi nepije
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter