Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...30
Dolů
Téma: Léčebna Kroměříž
*
#38244
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
nech to rychlo ubehne a hlavne nech sa nic nestane. nikdy nevies ako streli komu co v hlave.
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38247
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Moc děkuji
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38257
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Ahoj Mirku, nepoznam ta, ale ani tvoju zenu. My to vsetko pozname len z tvojho uhlu pohladu. Ale nevieme, ako to vidi ona a citi to ona. Nevieme, co sa u Vas dialo, preco sa tak rozpila a preco sa pokusila o samovrazdu.
Ale pokial jej aj jej lekari v liecebni poradili odchod od teba, tak asi bude v tom nieco viac, co si nam nenapisal..

Nemal by si jej branit v odchode, ale skor sa s nou nejak rozumne dohodnut ohladom maleho..Pokial s nou budes bojovat, tak si to odnesie len ten maly a ten uz ma asi za sebou toho dost aj bez tohto Vasho boja ..Skus sa s nou dohodnut na nejakej striedavej strostlivosti a uvidite ako to pojde..Samozrejme pokial by zacala zas pit, tak by si zabojoval o vyhradnu starostlivost..ale syncek Vas potrebuje obidvoch a pokial ona pit nebude a snazi sa zas synovi dat, o co ho predtym pripravila, nemal by si jej v tom branit...samozrejme pokial ti ide o neho a nejde ti o to, nasilu si udrzat ju, aj ked ona to nechce..

Prepac, ak som sa ta dotkla, ale poznam vela pripadov, ked chlap tvrdil nieco a potom, ked sa k tomu vyjadrila aj zena, nakoniec to bolo vsetko uplne inak..Uz aj to, ze nechcela, aby ti podavali lekari o jej liecbe informacie, svedci skor o tom, ze z teba mala strach a chcela sa z toho dostat bez tvojich zasahov a rozhodnut sa slobodne ako dalej postupovat vo svojom zivote bez toho, aby znovu zacala pit..Vypada to tak, ze nechcela byt aboslutne ovplyvnovana tebou

Mozno sa mylim a si v tom uplne nevinne, v tom pripade sa ti ospravedlnujem, ale nejak citim, ze je za tym vsetkym viac, ako si tu napisal...
Kira
Expert Boarder
Příspěvky: 94
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38269
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
No, hlave nikdo krom lekaru, terapeutu, nevi, co jim jeho zena rekla a zda ji skutecne doporucili "odejit". Alkoholikum se neda verit ani nos mezi ocima, ze?
Ja mam z Mirkovych prispevku takovy pocit, ze ji v odchodu nebrani a chce se dohnout, ale ze zena ma nazor, ze pujde, ale i s ditetem, coz mi vzhledem k alkoholismu neprijde vubec jako dobry napad a Mirkovi asi take ne.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38271
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Mirku, Tvoji situaci Ti nezávidím a snad to dobře dopadne, zejména s ohledem na malého, ale asi je potřeba začít komunikovat a aspoň se nějak domluvit. Ta "nekomunikace" nikam nevede. Hodně zdaru!
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
#38275
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Asi se budu lišit názorem na tohle - ale když i přihlédneme k pití a léčebně Tvojí paní Mirku, je celkem naprosto jasné, že má někde někoho jiného a to asi už dlouho.Jen to teď vygradovalo. Nemá smysl zachraňovat, co se zachránit nedá -vaše manželství, jen by ses utrápil..ale máš velkou šanci dostat syna do výhradní péče viz její excesy. Dobrého právníka a do toho, přeju hodně štěstí. Setrvávat v tomto vztahu nemá smysl - podle mne tedy
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38277
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Bude spis lip, taky si to myslim.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38278
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Možno to bude vyzerať nepatrične, ale u manželov, nemajú partneri nárok, právo poznať zdravotný stav toho druhého? Určite držím palce nech sa všetko znormalizuje.
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38281
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Janka, nebola by prvá, kto si nájde známosť na liečení. Na liečení to takto občas funguje. Kde sú muži spolu so ženami, tak tam to občas zaiskrí. Nesmie sa to, ale stáva sa to. A nie je to zas tak ojedinelé, ako by sa mohlo zdať. Väčšinou to trvá len počas spoločného pobytu. A niekedy to trvá aj naďalej. Ale často to dlho nevydrží. Bol som 4x. Tak o tom ako to tam funguje, niečo viem.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38294
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Ano, je vidět, že mě neznáš. Jak už jsem psal...."ať hodí kamenem, kdo je bez viny", ale u nás nedocházelo v minulosti k žádným extra excesům. Běžné slepičí hádky, jako v každém manželství. Nijak jsme se neomazovali v rámci možností či etiky. Prostě jí nějak přeskočilo. Zbláznila se do chlapů. Vím o jejich úletech a byl jsem ochoten odppustit - marné! Ano, teď mi jde hlavně o malého. Chtěl jsem udržet rodinu za cenu odpuštění. Kira, všichni chlapi nejsou hajzlové.... Naopak, hodně jich neprávem o děti přišlo. Prostě nechci Kubíka odpoutat a vyjmout z prostředí, kde je šťastný jen za cenu toho, že manželka blbne! Že jí chlast zničil myšlení neznamená, že tím bude ovlivňovat počínající život svého synka. Když už teda, tak natvrdo a vše - viděl jsem např. fotky, kdy si s jedním dotyčným posílala v mobilu fotky její krvavé ...... !!!! Stačí?
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter