Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...30
Dolů
Téma: Léčebna Kroměříž
*
#38295
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
JanaK napsal:
Asi se budu lišit názorem na tohle - ale když i přihlédneme k pití a léčebně Tvojí paní Mirku, je celkem naprosto jasné, že má někde někoho jiného a to asi už dlouho.Jen to teď vygradovalo. Nemá smysl zachraňovat, co se zachránit nedá -vaše manželství, jen by ses utrápil..ale máš velkou šanci dostat syna do výhradní péče viz její excesy. Dobrého právníka a do toho, přeju hodně štěstí. Setrvávat v tomto vztahu nemá smysl - podle mne tedy
Děkuju moc! Věřte mi, nic se v našem životě závažného nikdy nestalo! Já jsem byl vždy zvyklý mluvit pravdu! proto nikdo nechápe, co to provedla! Jedno vím jistě - CHLAST, CHLAST a zase CHLAST je hlavním viníkem!
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38296
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
DavidN napsal:
Mirku, Tvoji situaci Ti nezávidím a snad to dobře dopadne, zejména s ohledem na malého, ale asi je potřeba začít komunikovat a aspoň se nějak domluvit. Ta "nekomunikace" nikam nevede. Hodně zdaru!
Jasně, děkuju moc! Ona je to komunikce nekomunikace. Taky jsem m jí řekl, že když je to tedy tak, ať už tedy začne konat. Po včerejšku jsem si jistý na 99,9%, že Kubík bude můj. Vedoucí ze sociálky už se mi ozvala a začneme jednat.... Jestli se odstěhuje k alkoholikovi, co s ní byl v léčebně, stejně to skončí špatně.
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38297
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
V těchto chvílích se mi častěji vybavuje tato píseň....zamyslete se, prosím www.youtube.com/watch?v=15uQLjFRmsw
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38403
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Miroslav ako sa drzite?
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38417
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Jo, Mirku, je neco noveho? Drzime palce, at jste s Kubickem brzy v klidu.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38432
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Děkuju Vám za optání a zájem. Tak jsme od dnešního dopoledne s Kubíčkem sami. Odjela směr Prostějov. Prý si tam jde i zařizovat práci. Chtěla i Kubíčka, naštěstí později cukla, ale vyhrožuje, že stejně si jej odveze. Kubík sám nechce, ale asi v mé nepřítomnosti mu vymývají hlavičku, protože je jiný...smutnější. Tchýně otočilao 180 stupňů, ve všem ji podporuje, švagr, který ju pomalu odepsal jí dokonce půjčil auto. Jinak už mě brzy čekají jednání na úřadech. Rozjíždím boj o chlapečka. Jak jej asi miluje svědčí i fakt, že vůbec od něj dokázala odjet a včera, když jsem jel s Kubíčkem do aquaparku, tak radši seděla s tchýní v kavárně. Mohla jet s námi. Mj. večer opět protelefonovala a určitě měla něco vypito. Za 25 let už poznám ty alkoholické pohledy a reakce.... Díky za podporu
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38437
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Miroslav to mi je luto,ale zaroven mozno aj je dobre,ze odchadza. Ty hlavne urob vsetko pre to,aby bol maly spokojny. tou poslednou vetou si ma uplne,ze trafil presne ako ja. aj moj manzel to hned zistil ze som ina a to som si myslela ze som v pohode. ti najblizsi to maju uz nacvicene, gesta, pohyby, sposob vyjadrovania. ak zasa zacala pit, tak si myslim,ze zaujem o deti nema. mne to bolo tiez prakticky skoro jedno ked som mala svoju davku
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38440
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Ahoj,

co se tyce podpory ze strany jeji rodiny obzvlaste matky. Je to takova opici laska.
S urady preji hodne stesti. Doporucoval bych klidne i audio/video zaznam, ktery by se dal pouzit u soudu a uradua samozrejme svedky.
I kdyz to asi zni blbe/hrozne, muze to pomoci k tomu aby syn v tvoji vyhradni peci - v klidu.

M.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38570
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Michal napsal:
Ahoj,

co se tyce podpory ze strany jeji rodiny obzvlaste matky. Je to takova opici laska.
S urady preji hodne stesti. Doporucoval bych klidne i audio/video zaznam, ktery by se dal pouzit u soudu a uradua samozrejme svedky.
I kdyz to asi zni blbe/hrozne, muze to pomoci k tomu aby syn v tvoji vyhradni peci - v klidu.

M.

Díky za podporu. Počínaje dneškem jsem začal "úřadovat". Bude to boj....maminka si zatím užívá Jinak tchýně potkala staršího syna ve městě a ukecávala ho, aby odešel taky. Síla, co?!!
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38606
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Mirku, zdravím, jsem tu teď po dvou dnech, tak odepisuji až nyní.

Včera jsem si na Tebe vzpomněl, protože jsem se dostal do podobné situace. Doma je to hodně napnuté, nemáme si co říct, žena na mě útočí (včera mi vyčetla, že na sobě makám, chodím do posilky a jezdím na kole/kolobce)* no a já se "držím" kvůli dítěti, aby mi nevytekly nervy.

* Abys to pochopil, měli jsme na výběr - buď se budu léčit doma nebo půjdu do PL. Řekla mi, abych zůstal doma a v klidu si vysazoval. A včera do mě agresivně zaryla dráp tím, že mě nakonec vyprovokovala k hádce, což jsme měli takovou dohodu, že se pokusíme řešit chod domácnosti bezkonfliktně po dobu mého vysazování a "rovnání se". No ale proč jsem si vzpomněl na Tvoji situaci? V zásadě mezi námi je velká nedůvěra, po intimní i partnerské stránce a po včerejšku mám pocit, že ta její provokace, neboť přišla z ničeho nic je úmyslná a její snahou měla být provokace k agresi, ta se naštěstí nedostavila. Celou dobu jsem měl pocit, že mě podporuje, včera jsem ovšem všechny iluze ztratil a jen tak ji to neodpustím=nemluvíme spolu=jsem na ni pěkně naštvaný, slušně řečeno. No a pokud by došlo na "lámání chleba" a péči o dítě, tak bych o to své teda sakra bojoval. Do doby než jsi sem napsal mě to ani nenapadlo, ale včera jsem si to tak nějak spojil s Tvou situací a teď vidím, že nic není nemožné a budu daleko opatrnější na tyhle konfliktní situace. Kdoví, jak dopadnu já, protože to nejtěžší a sice boj se závislostí teprve příjde v následujících dnech, nicméně už tak je to pěkně napnuté. Tobě držím pěsti, aby vše dobře dopadlo a pokusím se průběžně sledovat.
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter