Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Ambulantní lecba
#49496
Re: Ambulantní lecba Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahojky Peťul,
já na ambulantní léčbě byla, ale v té době jsem ještě nepřijala fakt, že za mně doktoři něco neudělaj.
Byla jsem tam týden, ten jsem tam s jejich prášky(ty jsem tam brala tedy poprvé) jsem byla úplně v pohodě. Nemněla jsem ani bažení(asi to bylo prášky a chutě mi doma normálně vždy přicházejí až večer), což jsem na amblulanci prosila o prášky na spaní, které asi byly silné, tak jsem se i dobře do rána na ambulanci bez bažení vyspala.

Pak ale přišel reál a mně propustili domů, víkend jsem zvládla a v pondělí u psycholožky vypila antabus, ten jsem pila i na ambulanci, když jsem odcházela...
Dál u mně nastál domácí reál, a já zkusila napít se, u mně antabus prostě nezafungoval, vypila jsem večer 1 litr vína, mněla jsem trošku strach a cítila bušení srdce,ale nezvracela jsem. Ráno v pohodě....a já každý večer dál prostě znova pila. U psycholožky jsem prohlásila, že jsem po tom antabusu nezvracela a piju dál.
Sdělila mi, že jen na pár lidí to neučinkuje a něteří to prostě umí přepít, tak to jsem prostě byla já.
Antabus jsem vysadila a nastávaly jen prášky, ale já dále pila, takže jsem ty prášky prostě vynechala také úplně....
Ale jestli budeš mít tu vůli se nenapít a přijmeš fakt, že toho alkoholu se prostě nesmíš napít, tak to můžeš asi zvládnout ambulantně....
Důležité je, opravdu mozek připravit a přijmout, že se již nikdy po ambulantní léčbě alkoholu nedotkneš. Pokud toto do hlavy nepříjmeš, bez toho je zbytečné ambulantní léčbu podstoupit....(toto je můj názor jen).
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 18/07/2018 19:58 Provedl: Angelina.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49497
Re: Ambulantní lecba Před 5 rok, 9 měsíce  
Já se po dlouhým odhodlavani, premlouvani psychiatra rozhodla, ze pujdu na konzultaci u nas v nemocnici.

Pan doktor tam mi dost hnusne rekl, ze jsem uplne na dne. Ze je muj zivot absolutně k nicemu..Ze nemam vubec nic a nema smysl me lecit.

Doufala jsem, ze to nějak zvladnu sama. Silene se za sebe stydim. Skoncila jsem na 13 praskach denne...

Hlavne nemam v nikom podporu.
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49498
Re: Ambulantní lecba Před 5 rok, 9 měsíce  
Tomu nerozumím, říkala jsi, že půjdeš do léčebny a ty jsi šla do nemocnice? Neříkej mi, že ti doktor řekl takové nesmysly, každý má šanci. Možná to na tebe hrajou, aby zjistili, jak moc opravdu sama chceš přestat.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49499
Re: Ambulantní lecba Před 5 rok, 9 měsíce  
Tady v nemocnici je abmulantni lecba. Tam mi tohle rekl. Ze nema smysl lecit to ambulantně.

Proto musim nastoupit na leceni.
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49500
Re: Ambulantní lecba Před 5 rok, 9 měsíce  
No však hurá, tys v minulém příspěvku psala, že jsi s léčebnou souhlasila, proto jsem ti gratulovala. To psal již Gennosuke myslím, že to už je vážné, kombinace léků a alkoholu, že při začátku abstinence budeš muset mít lékařský dohled, doma bys to nezvládla. Kdy nastoupíš na léčbu?
Neboj, třeba ti ze začátku bude připadat, že jsou všichni proti tobě, ale to jen ten alkomozek překrucuje realitu, protože mu chce někdo vzít jeho drogu. Všichni co jsme tady stojíme při tobě, všichni jsme tady za účelem přestat pít a proto jestli ses rozhodla jít léčit nemusíš se bát o podporu, piš si s námi. I ten doktor to myslel určitě v dobrém. Všechno má smysl, přijdeš na to až odlehčíš mozek od té chemie a alkoholu. Bude to těžké, ale ty to zvládneš. Piš si tady s námi, napiš něco o sobě a o svých pocitech.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49502
Re: Ambulantní lecba Před 5 rok, 9 měsíce  
Peťulko hlavně se neboj! Trápí tě tento Způsob života evidentně, tak už musí nastat změna, radikální. Neboj se a začni se těšit.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49503
Re: Ambulantní lecba Před 5 rok, 9 měsíce  
Rozhodla jsem se, ze nastoupim. Ale silene se bojim. Bojim se, ze to nezvladnu. Stydim se za to, jak jsem dopadla.

To si Peťka myslíš, že tam budeš jediná alkholička? Nemáš sa začo stydet. 13 práškov to už je závislosť na liekoch, k tomu alkohol. Ja by som to možno nepovedal ako ten doktor, ale zvládnuť svojpomocne kombinovanú závislosť(lieky+alkohol) je o život. Tam budeš pod kontrolou. Ambulantná liečba je v tvojom prípade asi vážne o ničom. Tá spočíva v antabuse a možno nejaký pokec s doktorom. Nič viac. Stále si doma. No a poteším Ťa. Zatiaľ každý liečenie v liečebni prežil . Ale nepristupuj k tomu ako k trestu, ale ako pomoc. Šancu na iný život. Bude už len na tebe ako to využiješ.

Hlavne nemam v nikom
podporu


Neviem či máš Peťka nejakú rodinu, ale keď nič iné, sme tu mi. Hlavne s tým nezostávaj sama. Tu sa môžeš vypísať, vyplakať, čo len chceš. Je to anonymné fórum.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49504
Re: Ambulantní lecba Před 5 rok, 9 měsíce  
Vidím, že to isté Ti napísala Dr.M.
To liečenie v podstate môžeš "uchopiť" z dvoch strán. Buď ako Angie a Zdenek, teda ako trest alebo ako šancu na iný život. Je to na tebe.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 18/07/2018 20:54 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49506
Re: Ambulantní lecba Před 5 rok, 9 měsíce  
Peťulko,
no hurá, ambulantní léčba by Ti fakt nic nepomohla, také si myslím.
Těš se, že Tě daj dokupy.
Co já bych za to dala, kdybych mohla uvítat tuto léčbu, brala bych ji všemi 10.
A vážně jsme tu my, máme Tě rádi, nasloucháme rádi, tak nám tady piš...záleží nám na Tobě, jsme taky na podobné lodi a jsme rádi, když je tady někdo, kdo to dává a přechází z cesty špatné na tu dobrou.
Uvidíš, že budeš nakonec šťastná až se vrátíš.
Držím pěstičky a nic neodkládej :-* :-* :-*
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49529
Re: Ambulantní lecba Před 5 rok, 9 měsíce  
Petro, prestan se litovat, prober se a vzchop se!
Prepni si to v hlave:
1. nesmim pit
2. nechci pit
3. muzu pit, ale nechci

Podporu najdes treba i zde, v AA/nealko skupinach, psycholozce, psychiatricce.
Jasne ze ambulantni lecba bude na hovno, pokud budes verit, ze na hovno je/bude.

Nepij dnes a zitra uvidis, zitr nepij ten den a dalsi den uvidis a den za dnem. Zadne lamani pres koleno, nebojovat s tim, to u mne vedlo k opetovnemu piti, chlastani.
Proste se smiritim s tim a prijmout to, ze nechci pit, protoze jinak umru a to nechci.

Vylej co mas, kup si sladkosti, bonbony, limonadu, caje, pripadne AD na deprese, pokud ses k nim propila, penize a platebni kartu odevzdej nekomu blizkemu a smele do toho!

M.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter