Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Ústavní léčba a děti doma
#58224
Re: Ústavní léčba a děti doma Před 4 rok  
Jitro,
bude to těžké, bude se ti hrozně stýskat, ale můžete si s holčičkou psát dopisy nebo telefonovat, brzy většinou umožňují návštěvy... Nechceš napsat, kam nastupuješ? Mám bohužel zkušenosti s několika léčebnami, tam můžu pomoct nějakou informací.

Že jdeš do léčebny je samozřejmě dobré rozhodnutí, co myslíš, že by bylo, kdybys pila dál? Přestávala bys zvládat práci, péči o děcko, mohli by ti ho i vzít...
Ale nepočítej, že přetrpíš léčbu a všechno bude růžová zahrada. Zažila jsem několik případů, kdy v léčebně byly maminky malých dětí, neskutečně odhodlané, dítě obrovská motivace, kvůli němu už nikdy....
No, a do pár týdnů na tom byly stejně jak před léčbou. Účinnost léčebny je max 10%, léčba není to nejhorší, nejhorší je pak uspořádat si život a vyvinout neskutečně pevnou vůli - a DOLÉČOVÁNÍ. Opravdu by mě zajímalo, kam nastupuješ, jestli ti to nebude vadit, odpověz mi prosím.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter