Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...22232425262728...31
Dolů
Téma: Detox
*
#61337
Re: Detox Před 3 rok  
Krtko zabil vede 1:0

...tak jasně, hlavně vysadit samotné prášky je fuha pěkná šichta, natož alkohol + léky... Já jakožto bývalý alkáč a narkoman , můžu říct, že alkohol byl pro mě snesitelnější než vysadit benzodiazepiny a to jsem ani jednoho ani druhého neužíval tolik jako někteří. A přesně tento typ léků se mnohdy dává na absťáky z alka, takže je téměř nutnost to říct.... Pro své vlastní dobro.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61338
Re: Detox Před 3 rok  
Krtko, ne. Na 99% vím, že ne. Ale samozřejmě představa taková mě děsí. Ale to nejsou léky, který by se zneužívali k tomu, abych byla sjetá v práci nebo tak. Jsou to proste léky, kteryma si pomáhám co se týče spánku a tak. Není to zavislost, to vůbec ne. Vyresim si alkohol, vyřeší se tím spousta ostatních veci
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61339
Re: Detox Před 3 rok  
Eliška napsal:
Krtko, ne. Na 99% vím, že ne. Ale samozřejmě představa taková mě děsí. Ale to nejsou léky, který by se zneužívali k tomu, abych byla sjetá v práci nebo tak. Jsou to proste léky, kteryma si pomáhám co se týče spánku a tak. Není to zavislost, to vůbec ne. Vyresim si alkohol, vyřeší se tím spousta ostatních veci

A teď mě tady sežerete, že to problém je. Až teď když to čtu, tak to vidím, ale opravdu upřímně si nemyslím, že to bude problém, jen to možná řeknu, že mám na určitý léky toleranci
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61340
Re: Detox Před 3 rok  
Eliška,

...ak sa chceš uzdraviť priznaj všetko!
Ošetrujúci lekár Ti dá určite urobiť krvný obraz a v ňom uvidí indície alebo až symptómy.
Ak chceš svoju úzdravu urýchliť, tak lekárov nezavádzaj!

"Máš predsa stavovskú hrdosť?"
(..."alebo už NIE si jedna z nich?")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61341
Re: Detox Před 3 rok  
Ja napsal:
Eliška,

...ak sa chceš uzdraviť priznaj všetko!
Ošetrujúci lekár Ti dá určite urobiť krvný obraz a v ňom uvidí indície alebo až symptómy.
Ak chceš svoju úzdravu urýchliť, tak lekárov nezavádzaj!

"Máš predsa stavovskú hrdosť?"
(..."alebo už NIE si jedna z nich?")


Mám..
Přiznám všechno
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61342
Re: Detox Před 3 rok  
Já bych se na to vykašlal úplně i s těmi prášky-patrně benzodiazepinami. Nebral bych to na detoxu to rozhodně, to nejde přeci porušit léky co ordinují lékaři a něco si zobat bokem.
No a zapřít. To asi teda zapřít závislost, protože pak je to kombinovaná závislost alkohol a léky a fakt by to nemuselo projít v zdravotnictví.Nevím, jen odhaduju.
Vím , že třeba lékaři se bojí jít z podobného důvodu k psychiatrovi, aby náhodou nepřišli o možnost vykonávat svou profesi.
No a co se týče benzáků. Návyková, to každý ví.Je to na návodu, jak dlouho se mohou užívat. Pak snad musí být nějaká dlouhá pauza a pak se třeba mohou krátce užívat zase.
Mně teda lexaurin nevyhovoval. Dokonce jsem ho blb si nechal vnutit jednou krabičku, jednže já měl závislost na pivu a blb jsem to zobal k pivu. No hihňal jsem se blbostem.Být v práci tak mně vyrazí.

Jinak jako se všemi léky je to dobrý sluha, ale špatný pán.
Právě na ten detox mám dojem nějaké podobné léky nasazují, tudíž vlastně nějaké léky přece musíš mít Eliško nasazené, kvůli tomu přeci aby si neměla to delirium , to je život ohrožující stav.
Ale tohle nerozlousknu, jestli přiznat nebo nepřiznat. Každopádně nebrat to co ti nenaordinuje. To je snad jasné.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 21/03/2021 00:50 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61343
Re: Detox Před 3 rok  
Jo ale i z benzáků můžeš mít epi.záchvaty nebo delirium. Ale i ostatní léky rychle vysadit je nebezpečné hyonogeny, AD na spaní atd... Nicméně v ČR se řeší závislost na benzákách někdy antipsychotikama , je to zlý
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61344
Re: Detox Před 3 rok  
OK. Veď som písal že netuším aké a koľko. Neboj, nikto ťa nezožerie. Ja už budem pekne ticho.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61347
Re: Detox Před 3 rok  
Halejůja, tak nedělí jsem překročil 90dní abstinence.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 21/03/2021 10:02 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61351
Re: Detox Před 3 rok  
Jánty napsal:
Halejůja, tak nedělí jsem překročil 90dní abstinence.
..."nelamentuj!!!"
(..."bude aj ešte ~> AKO (NE)BOLO!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...22232425262728...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter